Siyah yaprak

1 bitkimi dün peçetenin arasından çıkarıp ektim yaprağını hemen açmaya başladı fakat siyah gibi görünüyor ne sıkıntısı olabilir gayette hızlı büyüme gösteriyor

Ekli dosyalar

• 12E7C774-DBCE-4F12-B9F4-FBBCC96C9043.jpeg
    12E7C774-DBCE-4F12-B9F4-FBBCC96C9043.jpeg
    949.9 KB · Görüntüleme: 41
sıkıntı yok kanka sularken bitkiyi ıslatma hatta bir hafta on gün su verme bitkiye çok vermişsin gibi duruyor resimde bile. nem oranı yüksek olsun bir petşişe falan kapatabilirsin üstüne

sıkıntı yok kanka sularken bitkiyi ıslatma hatta bir hafta on gün su verme bitkiye çok vermişsin gibi duruyor resimde bile. nem oranı yüksek olsun bir petşişe falan kapatabilirsin üstüne
verdiğin bilgi için teşekkür ederim.
nem oranını %65-%75 arası tutuyorum 1-2 kere sularken 1 damla filan yaprağın üstüne koymuştum daha iyi olabilceğini düşünerek. sulamayı günde 8ml olararak yapıyorum toprağa parmağımla bakıyorum tam kuruduysa veriyorum saf su kullanıyorum ilk haftalar için

ışık olarak 250w mh kullanıyordum yaklaşık 30 cm mesafe vardı bugün 300w cob led altına aldım aralarında 35 cm mesafe bıraktım ışık yanığı olma ihtimali varmı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha hahahaha* ****
    *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    +1
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    lavrens lavrens: **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** **** ********* hahahaha* ***** ******* ***...