Sipariş yardım lütfen

Melodirdy

Yeni üye
Arkadaşlar ben şimdi sipariş verecem ödemeyi hesap kartından yapabiliyor muyuz ve eve Türkiye'ye kaç günde geliyor lütfen yardim

Melodirdy

Yeni üye
Tamm kanka buraya bı girdim valla böyle paylasimlar olursa çok güzel bitkiler rahat bir şekilde getistiririz

xOutdoor

Üye
Hocam ben Şubat ayında kushseed sitesine girdim. Sepete ekledim adresi kartı hepsini yazdım. Tamamlayacakken Türkiye'ye gönderim yok dedi. Şimdi wp den yazdım. Eğer gonderiyorsa çekmecemde dursun. Diğer sezona farklı mahsuller deneyelim

Melodirdy

Yeni üye
Hocam ben Şubat ayında kushseed sitesine girdim. Sepete ekledim adresi kartı hepsini yazdım. Tamamlayacakken Türkiye'ye gönderim yok dedi. Şimdi wp den yazdım. Eğer gonderiyorsa çekmecemde dursun. Diğer sezona farklı mahsuller deneyelim

Valla kades gelişme olursa bilgilendirirsen sevinirim onu merak ediyordum zaten eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********