Silindirli El Yapımı Cam Bong İle En Güzel Tütün Keyfini Yaşayın

ewening

Üye
Silindirli El Yapımı Cam Bong İle En Güzel Tütün Keyfini Yaşayın

Son yılların en çok kullanılan ve merak edilen ürünlerinden birisi de bong ismi verilen aparattır. Tütün ve tütün benzeri ürünleri içmeye yarayan bu alet, hediye edebileceğiniz en güzel alternatiflerden birisidir. Kullanımı da çok kolay olan bu ürünün, birçok farklı modeli vardır. Özellikle el yapımı olan ve özel bir şekilde üretilmiş olanlar daha büyük ilgi görmektedir.

Bongun Yapısı Nasıldır?

Silindirli bong
en iyi camdan üretilmiştir. Yapımında 1. Sınıf kalitedeki cam kullanılmıştır. Ayrıca ürün tamamen el yapımıdır. Bongun anavatanı olan Hindistan’da, işinin ehli ustalar tarafından tasarlanmıştır. Camın en büyük özelliği ise ısıya son derece dayanıklı olmasıdır. Bundan dolayı da bong içimi sırasında kesinlikle ürünün soğumasını engellemektedir. Böylelikle bong her zaman sıcak kalmaktadır. Sıcak kaldığı için de bong içimi çok daha uzun sürmektedir. Ürünün renk seçenekleri de göz kamaştırmaktadır. Hem siyah hem de şeffaf malzemeden yapılmış olan modelleri vardır. Bu noktada seçim yapmak tamamen size kalmıştır. Ürün aynı zamanda kolay temizlenebilir bir özelliğe de sahiptir.

Silindirli bongun boyu 30 santimetredir. Kolay taşınabilir bir yapısı vardır. İstediğiniz her yere rahatlıkla bu ürünü götürebilir ve tütün içimini güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünün ağırlığı ise sadece 490 gram’dır. Ürün ayrıca daha kolay bir içim için de çok hafif derecede eğik ağızlık ile piyasaya sürülmüştür. Ürünün 6’lı silindir özelliği de bulunmaktadır. Bundan dolayı da içimi oldukça kolaydır. Ayrıca bu bong şişesinin alt kısmı sert plastikten üretilmiştir. Bu plastik siyah bir renge sahiptir. Her türlü darbeye karşı da dayanıklıdır. Buz ile de ürünü kullanabilmeniz mümkündür.

Bong Nasıl İçilir?

Bong içimi
son derece basittir. Bunun için yapmanız gereken ilk şey güzel ve kaliteli bir tütün satın almak olacaktır. Satın alınan tütün grinder yardımı ile öğütülmelidir. Böylelikle tütünün yakımı çok daha kolay bir hale gelecektir. Bong şişesinin hazne ismi verilen bir yeri vardır. Buraya koyduğunuz tütünü yakmalısınız. Yakma işlemini de çakmak veya kibrit ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bong çubuğu ile de yakım yapmanız mümkün olacaktır. Elbette bong şişesi içerisine su koymayı da unutmamanız gerekmektedir. Böylelikle içim keyfi katlanmış olacaktır. Hatta bong içerisine buz da katmanız mümkündür. Buz sayesinde tütün tadı sizi ferahlatacaktır. Tütünün tamamen tutuşması için ise birkaç kez çekim yapmalısınız. Bu çekimler ile tütün harlanacaktır. Sönmesi de engellenecektir. Çekim sonrasında haznede birikmiş olan yanmış tütünü temizlemelisiniz. Yerine de yeni tütün koymalısınız. Bunun sonucunda ise tütün artık tamamen yanmış olacaktır ve de siz bong içimine başlayabilirsiniz.

Bong Nasıl Temizlenir?

Bong temizlemek
son derece basit bir işlemdir. Bunun için ilk olarak sıcak su kullanmalısınız. Sıcak su ile şişenin içini temizlemelisiniz. Ürünü birkaç kez çalkalamanız yeterli olacaktır. Böylelikle şişe içerisindeki yabancı maddeler temizlenmeye başlayacaktır. Alkol ve tuz ekleyerek temizlemeye devam edebilirsiniz. Bunun için de şişenin ağzını kapatmanız gerekmektedir. Kirli suyu tahliye ettikten sonra ise şişe içine temiz su eklemelisiniz. Temiz su sayesinde durulama işlemini yapmalı ve ürünü kurutmaya bırakmalısınız. Böylelikle bong başarılı bir biçimde temizlenmiş olacaktır.

Bong Nereden Alınır?

Bong
son yıllarda çok fazla talep gördüğü için birçok yerde satılmaya başlamıştır. Bunların arasına en çok tercih edilen yer ise kesinlikle internettir. İnternetten bong satın almak son yıllarda çok popüler olmuştur.

Vybz Kartel

Müptezel
bunu gördüm ben geçenlerde fakat küçük geldi bana küçüklerden pek keyif almıyorum ben
Aldım bunu... Küçük ama güzel... Tek sıkıntı çok küçük olduğu için temizlemesi çok zor ve uğraştırıcı.

Sırf temizlemek zor geldiği için içmiyorum, attım kenara duruyor... 5-6 defa kullandım... Balkondan atasım var :D

Aldım bunu... Küçük ama güzel... Tek sıkıntı çok küçük olduğu için temizlemesi çok zor ve uğraştırıcı.

Sırf temizlemek zor geldiği için içmiyorum, attım kenara duruyor... 5-6 defa kullandım... Balkondan atasım var :D
4/5 yıl önceye kadar heryerde bulunuyordu bu meret hatta bir keresinde rakı almaya girdiğim tekel bayide denk gelmişti oradan almıştım o derece freeydi ama artık sarıyoruz epeydir sarmaya devam kader utansın ne diyim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye

dostum çok doldurmadan yada çok az olmamak üzere küçük küçük gazete kağıtlarını 1'er cm gibi içine koy yarısından biraz daha az olsun sonra içine bulaşık deterjanı at ve su koyup çalgala gıcır gıcır olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    **** hahahaha* ********
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** hahahaha hahahaha** ***** ***** ****** ******** ******** ********* hahahaha* *
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • P pilotkedi:
    ****** ********** **** **
  • New Rookie New Rookie:
  • muadip muadip:
    hahahaha* * ****** ********** ***** ***** ********** ********** **** **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ****** hahahaha**** *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** hahahaha** ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
    +1
  • Almora Almora:
    ****** **** hahahaha****** ***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ***** ******** ***** hahahahahahahaha ********* hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** * ******** **** **** *** * ** **** * ***** ****** **** **** ******* ***** ****** ***** * ***** ****** **** ***** ******** ****** * **** *** ******* ****** ****** ******* ****** ** ******* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • Almora Almora:
    ********** ****** ****** hahahaha* ******* hahahaha* ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ***** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ******** ********** hahahaha ******** ********** **
  • Almora Almora:
    * ******** **** ******* *** ****** ** ** ******* ***** **** **** **** ******* *** *** **** **** ***
  • D doğadostu1004:
  • kkush kkush:
    hahahaha ** hahahaha* hahahaha***** ***** ********* ****
    kkush kkush: hahahaha ** hahahaha* hahahaha***** ***** ********* ****