Sigara İçmeyen Birine...

Stilinski

Yeni üye
Kanka yapma! Videoyu izlemedin mi !!!!!!!! Tarife bakmadın mı !

Kankacım olayın tüm amacı ürünü 100-110 derecede ısıtıp thc'yi dönüştürmek. fırını 120 dereceye alıp 20-25 dk bekliceksin.

Ah kankam ah.

kanka önceden fırını kaç derecede ve kaç dk ısıtyorsun? Fırına koyduktan sonra kaç derecede kaç dk bekletiyorsun.

Woppy

Ordinaryüs
Knklar su decarp işini bi türlü tutduramdı. Malzeme de çalısmadı haliyle net şu derece sukadar dk tut diyen varmı artık cigerler kötü durumda mutfak olaylarına sardım.

Aklıma soktun gece gece dostum. Bakalım sonuçları paylaşırım :p

ThPsmGZ.jpg

8agCKPj.jpg
Kanka her iyi anlaşıldıda Dekarbokasilizıvıvısını olmak için kaç derecede ayarlanmalı.Onu anlamadım

bossx

Yeni üye
Kanka yapma! Videoyu izlemedin mi !!!!!!!! Tarife bakmadın mı !

Kankacım olayın tüm amacı ürünü 100-110 derecede ısıtıp thc'yi dönüştürmek. fırını 120 dereceye alıp 20-25 dk bekliceksin.

Ah kankam ah.

Hocam THC'yi dönüştürmek derken neye dönüşüyor?

bossx

Yeni üye
Arkadaşlar 120 derecede yapacaksınız tereyağ ile kek yaptım. Eskiden esrar kullanan ama artık ne sigara esrar kullanan birisine verdim kendi istedi şimdi sürekli istiyor. Kaç saat kafam güzeldi dedi. Yarım kek yedi 6-7 saat kafa yaşamış. Son saatlerde sürekli yemek yedirmiş. Ben tam kek yedim 8 saat kafa yaşadım ama son 2 saat artık bitsin dedim çok yoğun yaşatıyor. Hiç kullanmayan birinde güzel etki yapmayabilir.
Çok merak ediyorum deneyeceğim, şuan hasat etmeme az kalan bitkimi kurutmadan kek yapamam değil mi?

JAPANESE

Üye
Çok merak ediyorum deneyeceğim, şuan hasat etmeme az kalan bitkimi kurutmadan kek yapamam değil mi?
Sanmıyorum kardeşim. Hasatinı al ürünü normal şekilde içimlik şekilde kurut. Sonra kek bisküvi için ayrı kurut. Eğer daldan koparıp fırında kurutup yapmaya kalkarsan kötü sonuçlar olur. Yabani ot gibi kokar ben denedim iyi olmadı baskın ve yoğun bi aroma var yabani ot aroması. Bunu kek ile tüketmek istemezsin. İstedigin kafayı da yaşayamazsın bence. Sabırlı ol değsin kanka.

bossx

Yeni üye
Sanmıyorum kardeşim. Hasatinı al ürünü normal şekilde içimlik şekilde kurut. Sonra kek bisküvi için ayrı kurut. Eğer daldan koparıp fırında kurutup yapmaya kalkarsan kötü sonuçlar olur. Yabani ot gibi kokar ben denedim iyi olmadı baskın ve yoğun bi aroma var yabani ot aroması. Bunu kek ile tüketmek istemezsin. İstedigin kafayı da yaşayamazsın bence. Sabırlı ol değsin kanka.
Teşekkürler hocam ben de öyle tahmin etmiştim merak ettim sadece, kaç seferdir canım çekiyor doğalgaz sobasında kurutup içiyorum kafa 5-10 dakika sonra net geliyor yüksek ama tatlı bir kafa değil merak ediyorum kürleme de bitince o yüksek kötü yüksek kafa yerini hoş bir kafaya bırakır mı senin tecrüben var mı bununla ilgili?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...