Shroom Spore Print Yapımı

gktno

Yeni üye
k
Spore var ama enjekte etmem gereken substrate yok

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle amsterdamdan hawaiian ve golden teacher sporelarından aldım fakat sadece spor alarak hata ettiğimi sonradan farkettim. Enjekte etmem gereken kısmını kendim yapabilir miyim? veya amazondan falan sipariş etsem ulaşır mı yardımcı olursanız sevinirim.
kanka juanpetshop var internette ordan hindistan cevizi substratı sürüngen için alman lazım presslenmiş al sadece diğerleri uğraştırıyor bu önerdiğim kaliteli baya ben kullanıyorum 40 lira mı ne

hightechlowlife

Yeni üye
Spor print alırken kullanılan alimilyum folyo dikdörtgen şeklinde mantar şapkasının iki katı uzunlukta olursa yarısına spor print alıp üstüne folyoyu katlıyabilirsiniz, kenarlarını da hafifçe katlayarak spor zarfı oluşturulabilir.

scofield14

Yeni üye
Hollandadan alınan magic mushroomları kullanmadan önce bu yöntemle sporlarını alabilir miyiz kankalar? Ve sporlarını alınan mantar etkisini kaybeder mi ?
Cvp: Shroom Spore Print Yapımı

Bu benim de merak ettiğim bir konu. Yok mudur bilen eden kankalar?
dostum hollandadan gelen yada alınan sihirli mantarlar kurutulmuş bir sekilde geldigi için sporlarını alamazsın eger taze bir şekilde bulabilirsen mantarın sporlarını alabilirsin arkadaşin anlattıgı spor alma olayı dısında taze mantarların iç kısmında ki siyah gorunen sporlarını nemli bir bez uzerine a4 kagıdı koyup 21 derece lik bir ortamda mantarın bahsettiğim iç trafında ki sporları gozukecek şekilde 1 gün boyunce nemli bez üzerinde ki kagıda hava almayan bir ortamda ters bir sekilde bekletirsen kagida sporlarını geçirip o sekilde de spor alabilirsin tabi spor almakla iş bitmiyor en önemli kısım misellestirmek :) oda ayrı bir konu. nokalama işaretlerine hiç dikkat etmedim umarım anlarsın okudugun zaman

scofield14

Yeni üye
Spore var ama enjekte etmem gereken substrate yok

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle amsterdamdan hawaiian ve golden teacher sporelarından aldım fakat sadece spor alarak hata ettiğimi sonradan farkettim. Enjekte etmem gereken kısmını kendim yapabilir miyim? veya amazondan falan sipariş etsem ulaşır mı yardımcı olursanız sevinirim.
knka sipariş vermedin galiba oradan getirdin kendin. ben sipariş vermek istiyorum ama güvenilr site bulamadım. spor olarak yetiştirmek birz zahmetli ve zor ama yapılabilir benim ihtiyacım olan tek sey spor kite falan gerek yok her türlü yaparım ama lanet sporları bulamıyorum

Helopapa

Üye
knka sipariş vermedin galiba oradan getirdin kendin. ben sipariş vermek istiyorum ama güvenilr site bulamadım. spor olarak yetiştirmek birz zahmetli ve zor ama yapılabilir benim ihtiyacım olan tek sey spor kite falan gerek yok her türlü yaparım ama lanet sporları bulamıyorum
Aynen nasıl sipariş verebilirim

Merhaba, Türkiye'ye yıllarca, defalarca ve benim için her zaman gümrük vs sorunu olmadan spore print gönderimi yapan bir site. " https://mushly.com/shop/ " Gümrük sırasında paketi bazen açılmış olarak bana ulaşsa da print paketinde "microscopy use only" yazılı olmasından dolayıdır diye tahmin ediyorum hiç takılmadı şuana kadar. Yine de siz ikamet eddiginiz adrese söylerek risk almamanızı tavsiye ederim ( şahsen 0 risk politikasıyla kanunlara yaklaşan birisiyim ) Elde ettiğim sonuçlar şuana kadar mükemmel. Gümrük tarafından açılmış incelenmiş printlerden de şuana kadar contamine sorunu yaşamadım ( genelde örn:20 kavanozun 20side contamine olmamış oluyor[belki de sırınga ve miselyum hazırlarken fazla dikkat etmemdendir bilmiyorum]) Normal şartlarda print gönderilirken yanına şırınga vs de koyuyolar ama gümrük bunları %90 içinden alıyor printi yolluyor. Site üzerinden sadece spore print sipariş ettim, hazır şırınga yada diğer ürünlerin gelmesyle ilgili tecrübem yok. Vpn ile giriş yaparken sorun yaşarsanız ABD üzerinden sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Forumun bana kattıklarına olan saygımdan dolayı sadece bu paylaşım için foruma üye oldum. Kopyala yapıştır olarak insanların isteğinin olduğu bir kaç farklı konuda paylaşıyorum siteyi. Umarım forum kurallarına aykırı bir şey yapmıyorumdur. Hepinize bol hasatlar. Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Site şaibeli dostum.

İsteyen deneyip eline geleni rapor edebilir. Ya da eline aldığını. Tercihtir bir şey diyemem.

Domain 2018 yılında kayıt olmuş. 3 dolar karşılığı satın alınmış (Satın alındığı tarih belirsiz) Bugün saat 15:53'de siteye indeksler basılmış ve hizmete sunulmuş.

Bana scam kokuyor. Tekrar ediyorum, isteyen deneyip bildirsin. Scam değilse ben de çok sevinirim. Ama bu ayrıntıları da atlamayın derim.

Site ayrıntılarını hiç incelememiştim, maddi risk alarak deneme yanılma yoluyla çokça parayı boşa harcayarak siteler arasından keşfettiğim ve kendimce güvendiğim bi site. Haklısın tabi ki güven oluşturması zor olabilir. Umarım şansını deneyen arkadaşlar olur. :p
Çeşitli değerlendirmelere bakabilirsiniz.

https://www.reddit.com/user/MushlyMagic/

https://www.reddit.com/r/shroomers/comments/jwxaga
Mükemmel spore alanlarda var aşağıdaki link gibi kötü spor alanlarda ama scamlık dan çok her sitenin yapabileceği bazı hatalar yapmışlar, dediğim gibi ben hiç contamine yada sorunlu almadım ama şansınıza size olabilir.

https://www.reddit.com/r/sporetraders/comments/psy86q
Bol hasatlar :)

Öncelikle Kesinlikle Ameliyat Ortamı Gibi Temiz Olmalı En Küçük Bir Pislik Bile İşi Bozar Bu 1. Kuralımız Hatta İşlemi Yapmadan Önce Hamama Gidin :D.
2.Kuralımızsa Sabırlı Olmak Çünkü Spore Print Kolay Olmuyor Beklemeniz Gerekecek.

Malzemeler

- Sporunu Çıkaracağımız Mantarın

- Steril Olması İçin Eldiven Ve Bolca İzopropil Alkol

- Aliminyum Folyo

- Neşter

- Hava Geçirmeyen Poşet (Bardakda Olabilir Mantarı Rüzgardan Koruyacağız)

- İğne (Sabitlemek İçin)

- Pürmüz (Çakmakda Olur Ama Uğraştırır)

Tarif: Öncelikle Eldivenlerimizi Takıp Etrafı Temiz Bir Alkollü Bezle Siliyoruz. Eldivenlerimizi Alkolle Siliyoruz. Neşteride Temizleyip Aluminyum Folyoda Dikdörtgen Mantarın Şapkası Büyüklüğünde Bir Parça Çıkarıyoruz. Sonra Aluminyum Folyoyuda Temizleyip Tamamen Temiz Bir Şeyle Kuruluyoruz Çünkü Alkol Sporları Öldürebilir. Sonrasında İse Mantarın Alt Uzayan Yani Gövdesini Başından Neşterle Ayırıyoruz. Başı Yani Şapkayı Aluminyum Folyonun Üstüne Koyuyoruz. Sonrasında Şapkanın Tam Üstüne Pürmüzle Ucunu Yaktığımız İğneyi Geçiriyoruz Dik Olacak Şekilde (Bu Şapkanın Haraketsiz Kalmasını Sağlayacaktır). Sonrasında Üstüne Temiz Cam Bardağı (Evet Hepsini Alkolle Silin) Geçirin. Ve Artık Bekleme Zamanı Geldi Tam Olarak Ne Kadar Bekliyeceğimizi Bilmiyorum Ama 1 Gün Bekleyin Siz Sonrasında Çıkarın Bardağı Kaldırın Başı Baktınız Simsiyah Olmuş Aluminyum Folyo. Sakın Ani Hareketler Yapmayın Ve Katlayın, Kilitli Poşete Koyun Yada Direk Şırıngaya Aktaradabilirsiniz. Daha İyi Anlamak İçin Video

Link:

-LSDBlotter
Kompostu alıyor musun, yapıyor musun, kankam? Beni yönlendirebilirsen çok memnun olurum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!