Sevgili kankalarim bir bakarmisiniz

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka gelisimleri dünkü stresgen sonra baya güzel başladı sjan sıkıntı yok
kanka maşallah kötü görünmüyor ama mami'ye katılıyorum elinde varsa revive veya alg a mic veya heaven gübre ver.

yarım ekran tor kullanıyorum dolayısıyla resimleri çok ayrıntılı göremiyorum özellikle genel olan foton büyümüyor tıkladığımda ancak bu haliyle çiçeklenme tam olarak başlamış diyemiyorum. genetik photo sanırım,şuanda çiçeklenme net başlamış olmalıydı, bazı renkler başlamış gibi gösteriyor ama pistil göremedim net şekilde. 12-12 döndün mü?

Yok kanka dönmedim qma ışık döngüsü 18 6 yapıyorum normalde 20 4 yapjykrdum 18 6 düşürdüm hafiften pustiller çıkmaya başlamış ama fazla değil.kanka

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Işık döndüğüsu bu şekilde devam edeyim mi kanka
kanka auto olup olmadığından emin olamadık. bence photo bu yüzden dönmek gerekir.

ama 20-4 ten 18-6 ya dönmek ufak bir tetikleyici olmuş mudur, ilk çiçeklenme o yüzden mi başlamıştır emin olamıyorum. autonun normalde 45-50 günde belirgin şekilde çiçeklenmiş olması gerekiyordu. bu taraftan da autoluğunu sorguluyorum. yanlış bir yönlendirme de yapmak istemiyorum.

ama ben olsam artık 12-12 dönerdim.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka 12 12 dönsem photo fazla ışıktan besin almadığı için verimi düşmez mi
kanka growda gelişimini tamamlayan bitki, 12-12 ışığıyla bitkiye döngü sinyali yollar. sinyalin ardından bitki mevsim değişikliği algılar ve çiçeklerini vermeye başlar.bu süreçte büyümeye ve gelişime devam eder. ancak 1-2 gün daha bekle istersen. madem çiçek açtığını düşünüyorsun, bikaç gün içinde pistiller netleşecektir.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Işık mesafesini kaçta tutayım kanka 40 cm normal mi yoksa 60 yapayım mı
kanka ışığın ne? mesela ben çiçekten önce 50 cm altına düşsem çiçek ışık stresine giriyor. önceki ışığımda 30 cm kadar gelsem yetmiyor boya gidiyordu. bu noktada cannanın IŞIK BİLGİLENDİRME sayfası var onu incelemeni tavsiye ederim. şuan senin ennnn az 800-1000 umol ışık sağlaman gerekir bak en az diyorum. çiçek dönemi 1600 umole çıkan arkadaşlarımız var

Kanka isigim ful spekrim suan benim umol ışık 1200 var ben özel yaptırdım par 1400 suan olctum 40 cm var arasında
Bide benim kızlarım genetiğini araştırdım 65 ve 70 günde çiçeklenme zamani yazıyor yani uzun dönem

O yok kanka lux ölçer ya kanka bide sen organik gibre mu kullaniyorsun kanka o zman jsik döngüsü 18 6 gideyim mi çiçeğe tam girene kadar

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
O yok kanka lux ölçer ya kanka bide sen organik gibre mu kullaniyorsun kanka o zman jsik döngüsü 18 6 gideyim mi çiçeğe tam girene kadar
kanka ben kısa süreli gidiyorum, hasat konusunda büyük beklentilerim yok 3 bitki bakıyorum, kendime yetecek kadar bakıyorum, küçük gizli bir kabinim var büyük bitiler bana gelmiyor, bu yüzden organikçiyim. ama daha büyük bitkiler bakacak olsaydım, bitki başı en az 150-200 gram beklentilerle growa girseydim Adva veya canna ikilisinden biriyle yürürdüm.

Adva bende zaten kanka şey diyorum bir bitkim yaprakları sararmis ya ona 1 haftaya bölüp 3 sefer flush atsam hem arindjrir kendini hemde o ara yapraklarından alır minareli ve o sararma gider

mami10_

Doktor
Kankacım en son resimdeki bitkide fazla sorun yok bitki strech döneminde hafif calmag eksikliği var bir sonraki sulamada vere bilirsin ve ya yapraktan uygulaya bilirsin, flush gereksiz yere atmaya gerek yok her flısh atdığında topraktaki kurulu düzeni bozuyorsun, sararan yapraklarr zaten düzelmez eğer sararan yaprakları dert ediyorsan

Aynen sararan yapraklar sıkıntı oldu kanka kafamda bugün bir arkadaş dedi o olur falan moralimi bozdu yapraktan nasıl vercem kanka fisfis şeklinde mi cal mag veriyorum kanka yarın birdaha vercem ona haftada bir sefer uygun demi

mami10_

Doktor
Aynen sararan yapraklar sıkıntı oldu kanka kafamda bugün bir arkadaş dedi o olur falan moralimi bozdu yapraktan nasıl vercem kanka fisfis şeklinde mi cal mag veriyorum kanka yarın birdaha vercem ona haftada bir sefer uygun demi
Aynen haftada bir yeter, çiçeğin ortasına kadar sonra gerek olmuyor zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    *** **** ********** ********** ******** **** ******* ****** **** *** ******** ****** ***** ****** ******* hahahaha****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha****
  • L Levrekbaz45:
    ***** **** ***** **** ***** hahahaha* **** ********* ***** ***** ** ** ******* ** ******
  • C CashYeşiL:
    ******** ******* ** *** ******** ******* hahahaha* ****** hahahaha* ******** ****** ********* ***** hahahaha*****
  • L Levrekbaz45:
    ******** ********* **** ********** ***** ***** ******* ***** *** **** ********** ****** ******* hahahaha* *** **** ****** hahahaha**** ******** ** ******* ******** *********
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******* ***** ****** hahahaha*
    **** ***** ******* ******* ********* **** *** **** ********* ******** ******* ******** ****** *** hahahaha
    ********* hahahaha**** ** **** **** *********
  • C CashYeşiL:
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    **** ****** **** ***** **** ******* ******** ***** *** ***** ****** ****** ** *
  • L Levrekbaz45:
    ***** ****** ********** **** hahahaha ******* **
    **** ****** ******* ********** **** hahahaha* ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    hahahaha** *** ****** ** ******* ******** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ** ****** hahahaha** ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    hahahaha**
  • L Levrekbaz45:
    **** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *** *** **** ** **** *** *********