Sevgili adminimize sir soru

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
@Kanka

bir sorum var sana.

Forumda @szrlkrsii rumuzlu bir arkadaş var. birbirimizle olan diyaloglara sürekli salça olan bir tip.

inanılmaz saygısız bir ağzı var. ''boş muhabbet yapmayın, angut, gerizekalı, cahil vs'' tarzı kelimeleri var. günlük hayatta yüzümüze söylemeye asla cesaret edemeyeceği konularda, forum üzerinden sözde delikanlılık kasıyor çapsız! BUNA DAHA NE KADAR TAHAMMÜL ETMEK ZORUNDAYIZ?

birbirimizle bu ağızla mı iletişim kuracağız? şurda stres atalım, 2 öğrenelim 1 öğretelim derken her girdiğimde beni ilkokul günlerime döndürüyor velet!!!!

eğer hiçbir yaptırım yoksa, bu yamuk dille konuşmak serbestse, ben salçalığın daniskasını bilirim! ben de bu çapsıza biraz salça olacağım her gördüğümde. sonra niye böyle konuşuyorsun demezsiniz sanırım.

yaşı küçüktür kafası iyidir psikolojisi bozuktur aşağılık kompleksi vardır diye diye kendimi her seferinde cevap yazmaktan uzak tutuyorum ama ''lsd kontrol etmek'' başlıklı konuda kullandığı dil sonrası daha fazla sessiz kalamadım! bu forumda kaliteli insanlar var, bu tarz yaratıklara karşı bir yaptırımımız olması gerekmez mi?

biraz edepli olmamız gerekmez mi?????

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • camelonhigland camelonhigland:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** ****** *********** ** ******* dready * ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ** *** ***** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ******* ****** ******* **** **** ********** ****** dready* *** ******* dready **
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready**********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** *** ** *** ***** dready ***** **** **** ****** ***** ******* ******* ***** ********* dready ******** ***** *****
    ******* **** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******** ********** **
    dready********** dready********** dready**********
    ******* ** ******** **
  • zero00 zero00:
    **** *** ***** ** ****** **** ***** ****** **** ********* ** ******* ** ***** *** *** ***** **** *** ***** ****** ** *********** *** ********* ***** ******* ****** ******* ******* *********** ** ****** ********** dready* * ******* ** ***** ***** **** ********* *** ****** ****** dready** *** ***** *** ********** ***** **** **** ****** ***** ******* ******* ***** ********* dready ******** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ** ***** *********** ********* ********** ******** *****