Setup değerlendirmesi

Pug

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize selam ve saygılarımı iletiyorum.
Bu açtığım ilk konu başlığı ve ilk yazım
Aranıza katılmaktan çok memnunum
Konuya gelicek olursak bir liste hazırladım ve bu listeyi 1 hafta içinde hayata geçirmeyi planlıyorum
Sizden istedigim tek sey engin bilgilerinizle kacirdigim bir nokta var ise onu bana göstermeniz Bu iş için ayirdigim butce gosterdigim listenin 2-3 bin tl ustunde o yuzden bu cok
Pahaliymis sunu al su pahali onu al demenize gerek yok kalitesiyle setupı oldugu gibi degerlendirirseniz sevinirim simdiden tesekkurler 7117195D-838E-46E8-9008-88564F92F586.jpeg8F43C56C-CC9B-4597-B9A6-2B7EDB4DEBCB.jpeg

Pug

Yeni üye
Selamlar, listeyi yazı olarak yazman daha iyi olur. Çünkü senin şu an yaptığın şeyde, her girenin tek tek fotoğrafları indirip, sağa doğru döndürüp okumalarını bekliyorsun gibi bir şey olmuş :D Veya herkes kafasını sağa yatırıp listeni okumaya mı çalışsın.
Haklısın dostum postu yukleuop cikmistim direk kontrol etmemistim sonrasını özür dilerim

Pug

Yeni üye
Zeuxe kabinlerin kumaşı yansıtıcısı vs kötü baya da ışık geçiriyor. Mars hydro kabinler çok iyi işlevsel ve dayanıklı aynı zamanda. googleled/project/mars-hydro-150x150x200-kabin/
Led ES300 güzel ama senin o kabine 2 tane alman lazım baya pahalı olur daha alternatiflere yönelebilirsin. Samsung lm301h quantum boardlar en iyisi. Anahtarlı olanları öneririm 2 adet 240w
Growsan karbon filtreden memnun olan var olmayan var Canlite markanın daha başarılı olduğunu söylüyorlar. Td silent seçeneğini al sessizlikte çok başarılı.
Giriş fanı da ekle bu yeter
Ustacım verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim gercekten cok yardımı dokundu sayende o sıkıntılı kabinle ugrasmiyicam ve karbon filtreden de suphem olmayacak :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    O obeb: ***** ***** **** ***** ***** **** *** ***** **** *** ********