Sessiz Ol Kanka...

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7637
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 7637

Guest
Beyler son donemde ulkemizle ilgi kenevir ile ilgili asiri paylasim var ama diger yandan gaza gelip kendini etiket edicek sekilde grow isine girenler aman dikkat diyim devlet sol gosterip sag vuruyor daha 2 gun once kullanmayan ancak kanser ilaci uretmek isteyen profesore 10 ay hapis cezasi verildi, zaten adaletin olup olmadigi tartisilan bi ulkede yasiyoruz arkadaslar bende ilk growum sonrasi paf kuf devam ediyorum fakat 2.bi growa tıpam cok yemiyor bilemiyorum arkadaslar cok dikkat edin, hersey anlik arkadaslar bi ihbara bakiyor bu isler ve kendine yetistirip satmayan kimse hapis yatmamali benim sahsi fikrim, artik eve giderken heryerde devriye araci gormekten biktjm usandim son senelerde asiri baski var halka karsi haberlerden az cok duyuyoruz asil guvensizligimizi uniformalilar sagliyor.

Her zaman ayık olun beyler dikkat edin tufaya gelmeyin isinizi sansa birakmayin, bir hapis bile insani isinden gucunden edicek duzenini bozucak ve belki hevesle basladigimiz tamamiyle keyif icin basladigimiz bu surec cok kotu olmasin arkadaslar, yazda geliyor beyler yazin harman gezmekte istemiyorum, ama dikkat beyler ve asla satmayin 50-100 lira sizi kurtarmaz onunuze bakin, 

Yorumu ve onerileri olanlar yazsin beyler napicaz ****

aliatif

Yeni üye
Sonuna kadar haklısın kanka. Bu iş zevk meselesi ticarete dökersen iki güne ters kelepçe olursun. Bırak kimse bilmesin ne yaptığını da. Bilse ne değişecek sanki?

Dediğin gibi ülkede adaletin de **** siktiler zaten hiçbir şeye güven olmaz

Mami42

Yeni üye
Gardaşım 1 kök eksem yinede hapsi boylar mıyız sicilimiz temiz yinede sıkıntı yaşar mıyım bide bu tohumsuz videoları neden silmiş bilğisi olan var mı

Adana

Yeni üye
Cvp: Sessiz Ol Kanka...

Mami42' Alıntı:
Gardaşım 1 kök eksem yinede hapsi boylar mıyız sicilimiz temiz yinede sıkıntı yaşar mıyım bide bu tohumsuz videoları neden silmiş bilğisi olan var mı

sicilin temizse hapis yatmazsın 1 kökten ifaden düzgün olmalı ama orası sana kalmış ve en önemlisi bitkinin oldugu evde kesinlikle ama kesinlikle tartı hassah vs olmamalı.

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: Sessiz Ol Kanka...

Nerden biliyosun sicilin temiz olupta hapis yatmayacagini, sicil suc isleyince girilir bu da suc olarak gecer bu olay Agir Ceza mahkemesinde goruluyor, yani hafife almamak gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ** ******** ****