Selamlar Has growcular

cacarumba

Yeni üye
Merhabalar en ufak dahi bir bilgim yok elimde tohumum vardı saksıya ektim 1 ay oldu hafif büyüdü ne kullanmamı neyi nasıl yapmamı önerirsiniz gübre ışık vesaire hiçbir bilgim yok neyi nasıl yapmam gerektiğini biri detaylı bir şekilde anlatabilirmi şimdiden saolun

Günaydın kanka , atabiliyorsan foto at konum vs kapalı olsun atarken.(nete, resim yükle yaz. siteye yükle ve linki buraya yapistir.)Bitkinin durumuna göre yorum yapalım. Gubre ve ışık konusunda da aşağı yukarı bütçe yazarsan ona göre cevaplariz. Bilgi icinde forumda çok konu var burdan başlayabilirsin.

cacarumba

Yeni üye
İyi akşamlar dostum benim bitkilerim öldü şuanda yeni tohumları ayarladım 8000 tl bir bütçem var neyi nasıl yapiyim ölmemesi için ne yapmam gerekiyor kabin şart değilse kabine ihtiyacım yok evimde kullanılmayan bi odada muhafaza edebilirim kaç oldu her yaptığımda birazcık büyüyüp kuruyup gidiyor biraz geç baktım foruma özür dilerim umudu kesmiştim bütünüyle. Şuan tekrardan acayip heveslendim şuanda suyun içine çatlaması için 3 tane tohum attım bekliyorum tek bildiğimde o zaten :D sevgiler destek olursan sevinirim...

İyi akşamlar dostum benim bitkilerim öldü şuanda yeni tohumları ayarladım 8000 tl bir bütçem var neyi nasıl yapiyim ölmemesi için ne yapmam gerekiyor kabin şart değilse kabine ihtiyacım yok evimde kullanılmayan bi odada muhafaza edebilirim kaç oldu her yaptığımda birazcık büyüyüp kuruyup gidiyor biraz geç baktım foruma özür dilerim umudu kesmiştim bütünüyle. Şuan tekrardan acayip heveslendim şuanda suyun içine çatlaması için 3 tane tohum attım bekliyorum tek bildiğimde o zaten :D sevgiler destek olursan sevinirim...
Selam kanka , boş odada da olur tabi ama odanın iklimini ayarlaman zor olabilir. (Sıcaklık nem , havalandırma) o yüzden kabin yapman daha mantıklı bence. Bitkilerin kuruyorsa eksik bir durum vardır çözersin , ilk denemelerimde ben ne genetik tohumları iç ettim ☺️ . Butcene göre de seni tatmin edecek sistem kurabilirsin. Işık için qb ışıklar var 240 w lm28b olanlardan alabilirsin. Geriye kalan bütçe ile bir bez dolapla kabin yaratip gerekli eksikleri çözümlersin. Ben kabin 100x50 bez dolap torch LED ile yapıyorum herşey yolunda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **