Selam kankalar

Tarlacı

Yeni üye
Bugün jack herer auto sipariş verdim degenetica dan sorun yaşarmiyim? Ve bu genetik ile bilgisi olan varmi? Nasil dir?

Kanka sorun yaşayan arkadaşlar var, geç tohum gelmesi, auto yerine photo yada ufak genetikler olabiliyor. Artık şansına ne gelirse. Bende auto super lemon söyledim bakam nolcaak :D 7. gün falan su anda bekliyoz

Tarlacı

Yeni üye
Kanka sorun yaşayan arkadaşlar var, geç tohum gelmesi, auto yerine photo yada ufak genetikler olabiliyor. Artık şansına ne gelirse. Bende auto super lemon söyledim bakam nolcaak :D 7. gün falan su anda bekliyoz
2 günde kargolandi bakalım sorunsuz ulaşsın sonrasinda çile başlayacak

Tarlacı

Yeni üye
Benimde ulaştı ama 3 tanesinden 2 si acmadi 1 tanesi acti ama cok zayif ve sıkıntılı duruyor diger 3ünü deniycem bakalim

Evet tohumlar cok ufak duruyo cok uyuz oldum daha ekmedim bakalım pişman mı olcak yoksa tekrardan alacaz mı

sicario

Üye
çoğu kişi tohum patlatmadan şikayetçi. ellerinde çok bekleyen tohumları mı çıkarıyorlar anlamadım

normalde 2 tane ekecektim şimdi arkadaş böyle diyince 3 ünü de atacam bbakalım cıkacaklar mı rapor ederim

kanka evet hemen patlıyodu öyle ama o2 su çözemedim nereden alacam bilemedim dedim eski usül pamuk içinde yapalım :D

higthead

Jolly Green
Dostum eczaneden oksıjenlı su alıcaksın=))) su bardagına yarısı kadar ıcme suyu koy 10-15 damla oksıjenlı su damlat sonra varsa vodoo yarım ml ekle karıstır ve tohumları at ıcıne 8 saat karanlık ılık sıcak yerde beklet sonra al peceteye veya makyaj pamuguna pamugu veya peceteyıde vodoo juıcelı su ıle fısfıslayarak ıslat ve bekle fılızlensın=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***