Selam Kankalar Bu Kız Niye Filizlenmedi ?

btn2025

Yeni üye
Selam kankalar öncelikle hepinize teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 14 ay önce şahane bir growu sizin sayenizde bitirdim <3 Şimdi de 14 ay öncesinden kalan üç tohumu değerlendirmek istedim. Bir tohumu yanlışlıkla boğdum yada çok soğukta kaldığı için dondurdum :D Son iki tohumu düzgünce çatlattım kökleri yaklaşık bir cm olunca da toprağa ektim. Kızların sativası bir haftanın sonunda sorunsuz filizlendi. Ancak bir sorun var ! Nazlı indica neredeyse 10 gün olmasına rağmen filizlenmedi. Dün meraktan biraz eşeleyip tohuma baktım kök neredeyse hiç büyümemiş ama hala taze gözüküyordu. Bende tekrar kapatıp üzerine bir kola şişesini kesip kapak yaptım ( Nemini falan kaybetmezse daha hızlı köklenir diye düşündüm acaba yanlış mı yaptım ) İki gün daha geçti açıp bakmak fazla bızıklamak istemiyorum. Sizce kızım filizlenecek mi ? Yoksa yeni tohumlar mı almalıyım. Ne yapmam lazım şaştım kaldım.

Tohumlar : Auto Sativa kızımız ak-47 Auto İndica kızımız Big bud xxl 
Nem %45-75 Arası değişiyor
Sıcaklık 21-28 arası değişiyor. ( Dört saatte 10 dakika fanlı ısıtıcı çalışıyor hava biraz soğuk olduğu için )
Işık 200w Cop Full Spectrum Led ( Son 5 gündür 20-4 Çalışıyor. Öncesinde 24 saat full çalıştırdım. Çiçeklere de 30cm uzaklıkta( bunu da aptal gibi ilk hafta bir metre uzakta bırakmışım :D )  )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
    T Tropikal.MR: ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* ****...