Selam doatlar sponsorumuz gardens garage

Kuşcu

Üye
Sponsorumuz gardens garage den daha önce alış veriş yaptım 10 numara ürünler fakat %15 indiriminiz artık mevcut değil sizlerinde bilgisi olsun sonuçta bu bilgi paylaşım platformu benzer ürün olarak önerilere açığım saygılar

Cannabis34

Yeni üye
Kardeşim indirim olsada olmasada fiyatlar zaten bindirimli bence bu tür pahalı ışıklardan uzak durmak lazım @Nargile reisin dediği gibi led projektör cob led vs. bence ideal ulaşılabilir makul ışıklar insanlara bunu sağlıklı bir şekilde aktarıp bi ton para harcamalarına mani olmak lazım bence. Sponsor falan diyoruz ama distribitör olmadığınıda kanıtladılar forumda bence gereksiz pahalı + yalancı bir firma herkese bol hasatlar diliyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
3-4 ay önce baktıysan fiyatlara 4 bin lira olan şey 3750 ye düşmüş anlamadım seni led teknolojisiyle dob ledi mi kıyaslıyosun bu biraz şey kıyaslaması gibi mercedes ile toyota yı kıyaslamak gibi oldu seninki tartışılıcak bir yanı yok he bu demek değil ki dobla birşey yapamazsın yapan adam mum ışığıylada yapar profsa ama bu teknolojiyle kıyaslaman saçma aynı kefede değiller

Kuşcu

Üye
Kesinlikle ürün mükemmel dicek bi lafım yok ve kıyas yapmak kesinlikle doğru değil ,benim amacım siz değerli dostlarımı bilgilendirmek tohumsuz koduyla indiriminiz yok artık yani
Benzer ürün arayışındayım en son bursa kesteldeki marshydro ile görüşme sağlıyıcam çözüm bulamazsam eğer

Cannabis34

Yeni üye
3-4 ay önce baktıysan fiyatlara 4 bin lira olan şey 3750 ye düşmüş anlamadım seni led teknolojisiyle dob ledi mi kıyaslıyosun bu biraz şey kıyaslaması gibi mercedes ile toyota yı kıyaslamak gibi oldu seninki tartışılıcak bir yanı yok he bu demek değil ki dobla birşey yapamazsın yapan adam mum ışığıylada yapar profsa ama bu teknolojiyle kıyaslaman saçma aynı kefede değiller
Kanka haklısın ama şu forumdaki insanların yarısından fazlasının o ürünleri gardens garagenin fiyatıyla alması olanaksız tüm grow malzemelerini hallederim ben ona vereceğim parayla bu benim görüşüm alacağım hasatta o ışığı kullananla uçurum olmaz biraz araştırmaya sevk edip bilgilendirsek insanları daha makul fiyatlara güzel growlar yapabilir insanlar benim demek istediğim bu yoksa kendini kanıtlamış marka ama çok pahalı.

Ü

Üye silindi 26084

Guest
Kanka haklısın ama şu forumdaki insanların yarısından fazlasının o ürünleri gardens garagenin fiyatıyla alması olanaksız tüm grow malzemelerini hallederim ben ona vereceğim parayla bu benim görüşüm alacağım hasatta o ışığı kullananla uçurum olmaz biraz araştırmaya sevk edip bilgilendirsek insanları daha makul fiyatlara güzel growlar yapabilir insanlar benim demek istediğim bu yoksa kendini kanıtlamış marka ama çok pahalı.
kanka konuşunca biraz indirim yapıyorlar da yine de o fiyatlara almak imkansız 2 aylık maaşım neredeyse :)
zorluyorum çok inmiyorlar.. @Kanka indirimi lazım bize :D

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka aslında 400$ a denk gelıyo aslında bizim paramız değersiz mevzu bu , ürün pahalı değil , adamların maaşıyla saatte 15 dolar kazansan minimum 10 saat çalışsa 150 dolar . yanı bi amerikalı en az 2-3 gün calışmasıyla alır ama burda 30 gün belki daha fazla yani özetle sorun bu , ülkemizde üretilen yeni rakı bile yurtdışında daha ucuz :D hele ki yurt dışından bir şey alıyorsan kur en büyük detay

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Agzina saglik @Kanka prof adam mum isiginda bile yapar. Ben yazmistim 600 tane mum yak vegte gerekli isik var.

wolferic

Müptezel
samsung ledler hem uzun ömürlüdür 4 5 senede en fazla yüzde 20 verim düşer diğerlerinde 2 sene.pddf ve j/mol değerleri piyasadaki bütün ledlerden daha başarılıdır ışık iz düşümü geniş olduğu için ara dallar ana dala daha yakındır hem sessiz hemde verdikleri enerjiye göre daha az ısı yayarlar uzun vadeli yatırımda hem ömrü hemde tüketimiyle daha avantajlıdır.

wolferic

Müptezel
garden garage ise uzun ömürlü meanwell trafo kullanmış ır ve uv anahtarları var tabi aliexpresden yada alibabadan almak daha uygun orası ayrı ama gardens garagedede taksit imkanı olsun begenmeyince 30 gündeiade olsun bunlarda artıları

Kanka

Administrator
Yönetici
garantiside var baktığında bı sorun oldugunda karşında türkçe konuşan muhattap bulup işini hallettirebiliyorsun taktis imkanı yanında yanlış olmasın övmek ıstemıyorum objektif olmaya çalışıyorum ama yapabılıyorsan kendın yapcan veya kargo gümrük falan uğraşıcan sıkıntı işler

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sanki MIGROS ta satiliyor bu meret, yaw dostlar TC gibi osurmanin CB ye hakaret sayilip iceri atilacak bir üklkede yasiyorsunuz, birazda bu konuyu düsünün.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ***** ******** *
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** ****** ****
  • Carl Jung Carl Jung:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ********
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Naritos Naritos:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    Naritos Naritos: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******...