Selamün aleyküm destek lütfen ?

John Snow

Doktor
Bu arada SP 467 M3 çıkış havalandırması aldım karbon filtre set extra bigbud aldım bigbud vereyemi
Bana resim gönderir misin böyle bazı bilgileri bilmiyorum görmem lazım ışığını da görmem lazım 301 mi kullanıyorsun 281 mi kullanıyorsun kuantum bortta bunu merak ediyorum bütün ekipmanının resmini atar mısın

John Snow

Doktor
Her şeyin mükemmel sadece ışığın şiddetini güçlendir ne kadar fazla ışık alırsa Bu saatten sonra o kadar iyi maksimuma yaklaş

Piranaa

Kıdemli Üye
Sen öyle diyince yüzde 80 yaptım yaprak uçlarında yanık var hafif diye yükseltmeye korktum kanka kabin içinde gormeidgin yerde ışıkla bitki arasına vuran sürekli sağa sola dönen vantilatorumde var

Piranaa

Kıdemli Üye
Yani rahatça dimeri açabilirim yakmaz yaprakları bu sulama blom ve topmax vereceğim yarım doz ile başlayacağım big buda başlamigim dimi daha

John Snow

Doktor
Yani rahatça dimeri açabilirim yakmaz yaprakları bu sulama blom ve topmax vereceğim yarım doz ile başlayacağım big buda başlamigim dimi daha
Tabii başlaman lazım yani bir aydan fazla olduğunu düşünürsek bitkiyi ektiğin günden bugüne kadar o gübreler zaten gerekiyor ama bir aydan önce gerekmiyor

Piranaa

Kıdemli Üye
Ozaman bu sulama hepsinden nolur nolmaz diye tds EC olcerim gelmedi bayramdan sonra gelecek nolur nolmaz diye 2 litre suya topmax blom ve bigbud ekleyeceğim yarım doz ile başlayacağım 1 er llitre sulayacagim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha