Selamün aleyküm üstadlar bitkilerimin teki sarardı böyle niye acaba yardım edermisiniz

istr

Ordinaryüs
Bitkin çiçek döneminde daha fazla potasyuma ihtiyaç duyar. Potasyum ve nitrojen yeterli gelmediği için alt yapraklardan çekiyor. Gübreleme tablona göre hareket ediyorsan potasyum ve nitrojen içerikli gübreni makul oranda arttırarak ver. Besle yani bitkini

Piranaa

Kıdemli Üye
Dediklerinizi uygulayacağım toprağa boş sulama yaptım kurumasını bekliyorum kurusun öyle vereyim dimi sorun olmaz 5 litre suya 15 ml blom 10 ml grow7 ml topmax ekleycegim kurumadan yapsam sorun olurmu? @istr

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
Dediklerinizi uygulayacağım toprağa boş sulama yaptım kurumasını bekliyorum kurusun öyle vereyim dimi sorun olmaz 5 litre suya 15 ml blom 10 ml grow7 ml topmax ekleycegim kurumadan yapsam sorun olurmu? @istr
Kurumasına ne kadar var, çok da ileri seviye değil bitkindeki eksiklik. Havalar da sıcak, kuruyunca ver direkt. İlerleme görürsen ver. Eğer akvaryum hava motoru varsa suya vermeden önce 2 saat oksijen verirsen köklerin yaşayacağı oksijensizlik stresini azaltmış olursun.

Piranaa

Kıdemli Üye
bu arada bitkim 53 günlük çiçeğin yani blomun 24 üncü günündeyim ışığı 63 bin klux olarak yakınlastirdim bitkiyle ışık arasina vantilatör var ve driver üstünde fan var büyük soğutucu bitkiyi yakmaz dimi mesafe bu https://ibb.co/vmm54j0 @John Snow
Sence blomun 24 gününe göre somekler nasıl geridemi kalmış iyimi ve ışığı dahada yakinlastirmayi dusunuyorum somege kaç cm kadar dusurmeliyim şuan 62 bin klux yada kaç klux yapmaliyim

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ****** ******* ** ** hahahaha ***** hahahaha*** ******* ******* ******
  • ColombianSun ColombianSun:
    ******* hahahaha ****** ********** **** **** **** hahahaha**
    ******* ****** ** *** ********** hahahaha* ****** ****** *** ** ***** hahahaha ****** hahahaha** ***** * ****** **** ******** *** *** hahahaha****
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ****** ******* ** ** hahahaha ***** hahahaha*** ******* ******* ****** ***** ***
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** *** ****** ****** ********* *** *** ********* hahahaha
    ******* *** ******* ***** **** hahahaha* *** ******** *** **
  • C CHaRaMBoL:
    ******* *** ******* ***** **** hahahaha* *** ******** *** ** ** ******* ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ****** hahahaha ****** *** hahahahahahahaha ****** *** ****** ****** ********* *** *** ********* hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** **** ******* hahahaha** **** *** ***** hahahaha
    ** ******* ******* **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    ********* hahahaha*
    ****** ***** ****** * **** ***** ****** ******* *** ********** ****** **** ****** hahahaha * **** ***** ******* * ***** ****** * **** ********* ** ** ** hahahaha ********** ******* ******** ********** ****** **** ****** hahahaha ****** ***
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* ** ***** **** **** **** ******* ********* ******* ***** **
    ***** ******* **
    ********** ** ******* ** *** *** *** ******* ** **** ** ********** ** * **** ***** ******* ** ****** **** *****
    ***** **** ******* hahahaha*** *****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** **** hahahaha**
    +1
  • Carl Carl:
    +1
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ** hahahaha
  • Carl Carl:
  • Carl Carl:
    *** ** hahahaha