Sebebi ne ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22297
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22297

Guest

saksı değişimi yaptım , gübreli toprağa geçtim , gübre verdim , ve tohumu teberci tohumu sokaktan aldım. Bitkim 25 günlük ve hala böyle. Kabinim iş görür mü ?

C

Canna

Guest
Nem, %80 olmali, isik ne durumda, kök gelistirici gübre veriyor musun?

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Nem, %80 olmali, isik ne durumda, kök gelistirici gübre veriyor musun?
Nem 80 olmalıysa havalandırma deliğini kapatayım. Fan siparişi verdim onu bekliyorum. Işıkta hazır kabinden çıkan ışık. Kök geliştiriciyi biobiz gübreyle karıştırdım. Kök geliştiricide biobizin de galiba ağır geldi bitkiye saksı ve toprak değişince. Sence kendine gelir mi bi iki gün ellemesem

C

Canna

Guest
Gelir korkma ama temiz hava girisini kapatma, temiz hava olmadan kiz bayilir. Giris fani taktigin anda 24 saat te gelisim göreceksin.Ince su püskürten bir sprey sisesi ile günde 4-5 kere kabinin icine su püskürt, nem yükselir.

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Abi giriş fanı takmicam kabinde yeri yok 40 40 120 aldım kabini. Girişi o temiz hava deliğinden sağlicam. Bu gecede karbon filtreyi çalıştırcam içerdeki havayı çeksin diye

C

Canna

Guest
Tamam dostum cikis fanida önemli, ama lütfen temiz hava girisini mutlaka saglamalisin. Hayir tam tersini yap, giris fani tak, diger hava zaten bir sekilde disari atilir.

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Tamam dostum cikis fanida önemli, ama lütfen temiz hava girisini mutlaka saglamalisin. Hayir tam tersini yap, giris fani tak, diger hava zaten bir sekilde disari atilir.
Abi giriş fanı dediğin ney ki temiz havanın girdiği filtre mi ? Onun yeri yok ki bende. Kabindeki hava boşluğu var orayı açıp ordan sağlıyorum. Tek saksım var zaten sorun olur mu temiz hava giriş filtresi olmaması

C

Canna

Guest
Dostum temiz hava girisi olmaz ise bitkin bayilir gelismez.sadece iceriye temiz hava üflecek bir fan, WC lerde kullanilan fanladan bile olur. Kabinin icine sürekli yeni hava vermelisin, yani temiz hava.Eger yoksa temiz hava giris deligi yoksa sen ac dostum, al makasi eline kes kabinde gerekli büyüklükte bir delik ac.

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Dostum temiz hava girisi olmaz ise bitkin bayilir gelismez.sadece iceriye temiz hava üflecek bir fan, WC lerde kullanilan fanladan bile olur. Kabinin icine sürekli yeni hava vermelisin, yani temiz hava.Eger yoksa temiz hava giris deligi yoksa sen ac dostum, al makasi eline kes kabinde gerekli büyüklükte bir delik ac.
Tamam abi

C

Canna

Guest
O isik olmaz, 50 watt torsch led al, 1 adet beyaz, 2 adet gün isigi sari

Nabercan

Yeni üye
Önemli olan lümen değeri dostum birde ışığın çok yukarda gördüğüm kadarıyla bitkiden iki karış yukarıda olsun

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Önemli olan lümen değeri dostum birde ışığın çok yukarda gördüğüm kadarıyla bitkiden iki karış yukarıda olsun
Haklısın indireyim onu ama kabinim çok küçük mallık yapıp 40 40 120 aldım bi büyüğünü alsaydım sorunum olmazdı. Acemiliğimizi bununla atacaz

C

Canna

Guest
Kabini kendin yapsaydin cok daha ucuza mal ederdin, mallik deme acemilik.

Nabercan

Yeni üye
İlki için ideal boşver sen kullandığın ampulun lümen değerine bak yeter önemli olan o ziyan etme bücürü güzelce büyüsün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******* ***** ****** hahahaha*
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ***** ******* ******* ********* **** *** **** ********* ******** ******* ******** ****** *** hahahaha
    ********* hahahaha**** ** **** **** *********
  • C CashYeşiL:
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    **** ****** **** ***** **** ******* ******** ***** *** ***** ****** ****** ** *
  • L Levrekbaz45:
    ***** ****** ********** **** hahahaha ******* **
    **** ****** ******* ********** **** hahahaha* ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    hahahaha** *** ****** ** ******* ******** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ** ****** hahahaha** ******** ****** ***** hahahaha** *** **** ********** *** ******* *** ****** ****** ******* ********** hahahaha
  • C CashYeşiL:
    hahahaha**
  • L Levrekbaz45:
    **** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ** ******* **
  • istr istr:
    hahahaha* ***** **** *** ********** ***** ********* **** *** ****** **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha** ****** ********** *** ****** **
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** ** *** **** ******** ******* ***** ******* *** ** ***** **** hahahaha********* ****** ******* ***** ******* ****** ******** ********* **
  • L Levrekbaz45:
    ********** hahahaha ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** *** hahahaha******** hahahaha ******
  • T terbiyeligunahkar:
  • istr istr:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** hahahaha** ** *** **** ******** ******* ***** ******* *** ** ***** **** hahahaha********* ****** ******* ***** ******* ****** ******** ********* **
    istr istr: ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** hahahaha**...