Scrog için doğru zaman mı?

35. Gündeler auto purple punch arkadaki ikisi soldaki lemon og sağdaki süper lemon haze, gördüğünüz gibi lemon haze nin kafası kopmuştu toparlıyor sanırım kendini ışık 50 cm den %60 açık nem 70 ısı 28 felan an gübre kullanıyorum akşama boş sulamam var ışığım tsw2000 1x1 kabinim var lst yapamadım scrog için doğru zaman mı boyları uzamaya başladı kontrolümden çıkıyordu yapmam gereken veya eksiğim var mı teşekkürlerrr

@OttoMan347 usta ışık mesafesi ve şiddeti ile alakalı tavsiyen var mı şuan ki durumları ve ilerisi için acaba

Son düzenleme:

SUPEROTT

Yeni üye
35. Gündeler auto purple punch arkadaki ikisi soldaki lemon og sağdaki süper lemon haze, gördüğünüz gibi lemon haze nin kafası kopmuştu toparlıyor sanırım kendini ışık 50 cm den %60 açık nem 70 ısı 28 felan an gübre kullanıyorum akşama boş sulamam var ışığım tsw2000 1x1 kabinim var lst yapamadım scrog için doğru zaman mı boyları uzamaya başladı kontrolümden çıkıyordu yapmam gereken veya eksiğim var mı teşekkürlerrr
Outo sonucta birak uzasin

Dostum lst için geç kalmış sayılmazsın. Scrogdan daha verimli olur lst yapman. Ben white widow fem büyütüyorum bloom 3. Haftadan sonra scrog yapmaya başladım. bu arada boyları çok uzamış sayılmaz sağlıklı görünüyorlar. Hasatın bol olsun.

Dostum lst için geç kalmış sayılmazsın. Scrogdan daha verimli olur lst yapman. Ben white widow fem büyütüyorum bloom 3. Haftadan sonra scrog yapmaya başladım. bu arada boyları çok uzamış sayılmaz sağlıklı görünüyorlar. Hasatın bol olsun.
Akşama tekrar bi bakıcam bakalım, ışık mesafesi ve şiddeti ile alakalı bi tavsiyen var mı sence nasıl şuan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ***** hahahaha**
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** *** *** hahahaha**** ******* ******* ** *** ****
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** hahahaha** **** ********** *** ********** ********* ** ***** **********
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** *** ********* ***** * ******* hahahaha*** hahahaha ****** ******
  • gorilladam gorilladam:
    *** ********* ***** *** **** ***** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* **** *** ******* hahahaha****
  • B boomdraw:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** hahahaha** ********** ****** ****** ******** *** *** ********
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ********** ****** ****** ******** ********* hahahaha* hahahaha** ***** ******** ******* **** ***** ******** ******** **** *** ***
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ** *** **** hahahaha*** ******* *** *** ** **
  • B boomdraw:
    ***** hahahaha ***** ********* ****
  • gorilladam gorilladam:
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    **** ****** *** ***** ***** **** ****** ****** ***** ******* ****** ******** ********** ***** ****** ***** *** **** *** ***** **** ****** ****** ******* **** ***** ** hahahaha ***** ***
  • B boomdraw:
    B boomdraw: ***** ***** ******