SARI LEKELER

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26895
  • Başlangıç tarihi
C

Canna

Guest
Sularken yapraklara su gelmis o beyaz lekeler ondan, toprak kurumadan su vermissin, kök cürümesi baslamis, o sari lekeler ondan. Toprak tam kurusun 1 gün daha bekle öyle su ver, bitkinin tam dipine degil 1 cm uzagina daire seklinde en fazla 20 ml kök gelistirici gübre ile su ver, Nem % 80 olmali.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Sularken yapraklara su gelmis o beyaz lekeler ondan, toprak kurumadan su vermissin, kök cürümesi baslamis, o sari lekeler ondan. Toprak tam kurusun 1 gün daha bekle öyle su ver, bitkinin tam dipine degil 1 cm uzagina daire seklinde en fazla 20 ml kök gelistirici gübre ile su ver, Nem % 80 olmali.
Toprak kurumadan su vermedim kanka bugün 9. Günü can suyundan sonra bugün 2. Kez su verdim yani 4-5 güne bir su veriyorum. Kafalarına poşet geçirdim bundan dolayı toprak kurumuyor hemen. Nem en az %85 civarı şuanda. Nette agronumplus marka mevcut kök için ondan alıyorum şimdi. Bundan sonraki sulamalarda kullanacağım. Yapraklara su gelmişse su Damlacigi mercek görevi yapıp yakmış olabilir haklısın knk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
abi naptın 20 ml bana 4 ml diyodun :D

C

Canna

Guest
4 ml su yazilim hatasi olmali, kusura bakma. Ben gördügüm bitkiye göre su miktarini yazdim.

jantr

Yeni üye
adam kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********