San pedro

_Ghan_

Üye
Kankacım bende ilk sefer alır almaz kullandım ama bizim gibi eşşeklik yapan çok var :D şimdi alıyorum yoğun güneşte strese sokuyorum kaktüsü sonra 1-2 ay sonra tüketiyorum öyle 2-3 sene uğraşmana gerek yok yani o peyote için geçerli san pedro için en önemlisi yoğun güneştir
Strese sokunca çiçegi mi giriyor kısa sürede biraz daha açarmsn kanka konuyu

_Ghan_

Üye
Hayır kanka san pedro kaktüsünde çiçekle bi işiniz yok o peyote kaktüsü için geçerli. Peyote kaktüsü ne kadar çok çiçek açmışsa o kadar yaşlı o kadar güçlü olduğu anlamına gelir bu güç meskalin gücünüde etkiler tabi ki. Ancak san pedro kaktüsünü yoğun güneş altında bekletmenin nedeni bitkiyi strese sokmak ve daha fazla meskalin üretmesini sağlamaktır ilerde deneyimlersen anlarsın aynı boyda aynı kaktüsü tüketirsin ama diğeri az güneş görmüştür etkileride zayıf olur.
Anladım bro o zaman benm balkon güney cephe direk güneş ışıgı alacak şekilde kalsa herhsngi bir sorun olmaz dogrumu

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kullanan birinden kafa raporu alabilirmiyiz? Nasıl bir kafası var? Ne kadar sürüyor?

Shantii

Kıdemli Üye
kankacım o tükettiğin kaktüse, kaktüsün ebatına, tüketme yöntemine göre değişiklik gösteriyor. genelde tükettikten yarım saat sonra mide bulantısı gibi etkileri görmeye başlıyorsun ancak kafanın pik yapması 3 saati bulabiliyor. pikten sonra yaklaşık 10 saat sürüyor. kusturmasıyla barışman ve engellemeye çalışmaman gerekiyor bu nedenle yanında bir kova mova artık nasıl yaparsan :D kafan düştükten sonra genelde rahatlamış hissediyorsun kendini öyle öf ya açıldı kafam olmuyor, ama uyumakta biraz zorluk çekebilirsin ilk zamanlar. kafası ödüllendirici değil ama oldukça aydınlatıcı, kendin ve bulunduğun çevreyle ilgili pek çok şey farkediyorsun. olmayan şeyler gördürmez ama çevreni normalden farklı algılayabilirsin, sesler daha canlı daha bir ilgi çekici gelebilir, görüşün de normalden daha renkli ışıltılı olabiliyor. tribin ne kadar ağır geçerse geçsin kontrol sende oluyor. özellikle boş felsefe yapmayı sevenler için bulantılar hafifleyince toplanıp boş yapmak nasıl keyifli anlatamam. genelde yolculuğa yalnız ya da birlikte kusmaktan rahatsız olmadığın biriyle başlayıp, kafan başkalarını kaldırabilecek kıvama gelince diğer tüketenlerle bir araya gelirsen baya keyifli oluyor. aynı şekilde önce içeride ve güvende hissettiğin bir yerde başlayıp sonra kendini dağa taşa vurman gerekiyor. id'i dehşet harekete geçirir o yüzden içgüdüsel olarak yaptığın şeyleri kafan açılınca egon biraz yargılayabilir :D ilerledikçe bilinç altından çıkanları da kabul etmeye başladığında bu seni hayata karşı baya değiştiriyor. güzel olay genel olarak, ama farklı bir şekilde yaklaşmak lazım.

Kanka benim maksimum tribim 16 saat olmuştu ama onda bile bulantım dahi yoktu. Bulantı başlarda oluyor her seferinde ama kusacak kadar değil. Hiç kusmadım mesela bugüne kadar san pedro kaktüsüyle sen kaç cmle kusmuştun hatırlıyor musun

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka youtube da Türkçe anlatan bir hanım abla vardı. Adam bildiğin acurun 4 katı büyüklüğündeki kaktüsten hazırladı. Toz olarak fakat eleman 8 gr kadar demişti. Sonra da köpüklü bir şeyle birlikte tükettiler. Acaba 8 gr toz halinde soda ile karıştırsak güzel bir etki sağlar mı?
Aslında keneviri de şamanik öğretiden dolayı tüketiyorum fırsat buldukça. San pedro yu da deneme niyetim bundan sebeb. Alayım 2-3 sene büyütüp 1 metre olduğunda yatırayım diyorum masaya. Zaten anlattığın kadarıyla pek öyle sürekli takılıncak bir durum da söz konusu değil.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Teşekkürler kanka büyütüp deneyelim bakalım nedir ne değildir.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Mrb. Gerçek sanpedro olduğuna emin olun birde tohum olmasın çelikten üretim olsun. Bazıları sanpedro diye başka dikenli kaktüsleri gösteriyor. Kuşadasında oturan yada yolu düşen varsa kadınlar plajında var devasa sanpedro ??

Shantii

Kıdemli Üye
ben geçen hafta alıp kullandım etkiler on numaraydı yarın 2 tane daha sipariş geçicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ***** *** ***** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ***** ******* *** ** **** dready*** ***** *** ***** **
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** *** *** ** ********* dready **** ******* *********** ********* ***** ******
    ***** ***** **
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** dready ****** ****** *** ***** *** ** ****** ** ***** ****** ********* * ******** ****** ***** ** ***** **** **** ********** ***** ***** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** dready* *** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
  • shellman shellman:
    dready** ***** ********** ********** ****** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** dready ****** ****** *** ***** *** ** ****** ** ***** ****** ********* * ******** ****** ***** ** ***** **** **** ********** ***** ***** dready**** ***** ******** ******** ****** ******* **** ** ******* *******
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** ***** ***** ***** ******* ********* **** ****** * **** ******* ***** ******** **** **** ***** ****** *** ***** **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ** *** ******* ** ****** dready **** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ****** *** *** ****** **** ******