San pedro

NoStressKush

Yeni üye
Selam gençler kendini genç hissedenler ya da yaşlı hissedenler ****. 

San pedro ülkemizde kolaylıkla bulunabilen tamamen organik bağımlılık yapmayan( esrardan daha az psikolojik bağımlılığı öyle diyeyim) 
Bir kez 30 cm uzunluğunda 7 cm çapında olanı gösterildiği şekilde kullandım. ( youtube : yaz ; san pedro preparation) 

Gerçekten etkisi uzun ve hissedilir. Akıllı kişiler için tedarik kullanım etkileri setup kısmı için bir şey yazmıyorum aklı olan zaten buralarda legal olarak Türkiye'de alınabilen ve lsd etkisi yaratabilen substence'leri biliyordur.

King

Kıdemli Üye
selam kanka,
meksika ya özgü meskalin denilen bir kaktüs çeşidi var. Bu kaktüs ülkemizde fiidan olarak da satılıyor. 
Gerekli işlemler yapıdlığında bu kaktüs halisunojen bir maddeye dönüşüyor. Nasıl yapıldığını anlatan videolar youtube da mevcut.
daha önce denemedim, ama çok merak ettiğimi söyleyebilirim. :)

gulamp

Yeni üye
Cvp: San pedro

King' Alıntı:
selam kanka,
meksika ya özgü meskalin denilen bir kaktüs çeşidi var. Bu kaktüs ülkemizde fiidan olarak da satılıyor. 
Gerekli işlemler yapıdlığında bu kaktüs halisunojen bir maddeye dönüşüyor. Nasıl yapıldığını anlatan videolar youtube da mevcut.
daha önce denemedim, ama çok merak ettiğimi söyleyebilirim. :)

Kanka merak ettim bulamadım fidan ya da ekilmiş olarak var mı link?

jimi_hendrix

Yeni üye
kanka ben de peyote işine sardım bitane peyzajdıda da varmış arkadaş söyledi gidip alacam ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olur musun?

farabi

Yeni üye
Konuyu okuduğum günden beri arıyorum bulamadım.. Peyote'a benzeyen kaktüsler var peyote diye kakalamaya çalıştılar ****  yermi anadolu çocuu ? gittim kaktüslerle ilgili kitap aldım.. Meskalin içeren 3 kaktüs çeşidi var san pedro , echinopsis peruviyana , peyote .. Bunları salata yapıp yiyecem bulursam ?

veromisteroweed

Yeni üye
Kanka aldım küçük bitane nasıl kafa olucam bundan direk iğnelerini ayıklayıp yesem olur mu internette kafam kadar kaktüslerle yapıyolar

panikyok

Yeni üye
bende merak ettim bu konuyu

İnternette birçok sitede Lophophora williamsii Peyote Kaktüsü satılıyor 40-50 TL civarı bundan almayı düşünüyorum konu hakkında bilgili arkadaşlar bilgilendirsin bu tür kafa yapar mı ne kadar sürede büyür vs.

em25car

Yeni üye
ya arkadaşlar kendi bitkilerimiz var yetiştiriyoruz iyi kötü emek veriyoruz  başka arayışlar içine girmek neden bunu çok merak ediyorum esrar hem iyi hemde bağımlılık seviyesi düşük faydası büyük olan bir şeyi bırakıp ta bu tür şeylere yönelmenize  bir anlam veremiyorum

Saltoa

YÖNETİCİ
Herturlu muptezellik vardir kanka hergun pilav yenilmez anlatin bakalim su kaktus isini iyi bilen varmidir . Nedir ne yer ne icer nasil yetisir kafasi nasil . Kapsamli bilgi verilecek yokmu kankalar

Mübarek

Yeni üye

İstanbulda bu kaktüsü nerden bulabilirim ayrıca bu kaktüsü bulduğumda sorsam benden şüphelenmezlermi

Saltoa

YÖNETİCİ
Bu konu hakkinda bilgi isyiyoruz varmi bilgili arkadaslar . Nerede satilir nasil yetistirilir. Nasil yapilir

Arkadaslar site ismi veremedigimden herkesin bildigi kült eski amsterdam menseili bir sitede porsiyon halinde satiyorlar ulkemizede gonderim yapiyorlar.Gumrukte takilma ihtimali varmidir? Yasal olarak sucmudur? Ayrica ayni sitede tohum olarakta satilmaktadir. Ama 1 senede falan yetistigi soyleniyor

Arkadaslar çok pyshedelic tarzı şeyler yaşamak istiyosanız gidin epifiz bezinizi aktive etmeye çalışın buna dair çalışmalar var araştırın mevlana da uygulama yapmış bu konuda.

nightdrive

Yeni üye

facalihippie' Alıntı:
Dışarıdan alacağınız san pedroların çoğu küçük yani yavru san pedrolar olacaktır. Ben eşşeklik ettim direk yavru san pedroyu işleme soktum tabiki çok çok düşük yoğunlukta çalıştı(bu arada nasıl işleneceğine dair youtubeda videolar mevcut). Yavru san pedroyu 2 yıl kadar doğru kaktüs yetiştirme koşullarında büyütmeniz gerekiyor. Yetişkin bir san pedro yüksek meskalin içerir o yüzden sakın eğlence gözüyle yaklaşmayın! Eğer yapacaksanız gidin ormanda kamp yapıp çalıştırın. Ödül mekanizmalarınızı tetiklemez ve keyif verici değildir. Yerliler(güney amerika) san pedroyu ayahuasca, peyote hatta bütün bitkiler gibi bir öğretmen olarak görür ve o saygıyla yaklaşarak çeşitler diyetler uygulayıp tüketirler. Emin olun tecrübelerle sabit bir bildikleri var yerli diyip dalgaya vurmayın bu işleri. Tüketecekseniz en az 1 hafta önce hayvan eti yemeyin aşırı yağlı gıdalardan uzak durun derim.

Nasıl bı işlemden gecırdıgını anlatırmısın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • F FraudeG:
    ***** *********** **** ******** ******** * *********** ***** ********* ********* ***** dready** **** ***** *** ****** ********** ******* ***
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *** dready****** ******* *** ****** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ********** ******** **** **** ***** ** ******** dready ****** ***** ******** **** ******* **** ***** **** ******* ******** dready ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** dready** ***** ******** ****** ******
  • F FraudeG:
    ****** ********** ******* ***** **** ***** ***** ******* ***** ******* ********** ***** ** ********** ***** ***** ******* dready *** ******** **** ** **** ***** *** ***** *********
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ******** ** ** ******** **** ***** ******* **** ** ******** ***** **** ********* *** **** **** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** ** ********* ********* ***** ********
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** **...