San Pedro Kaktüsü Hakkında

Yetwo

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba bayadır hayalet olarak forumdayım. Okuduğum tecrübelere istinaden bir kaktüs getirttim. Resmini link de bırakıyorum. Kaktüs tüm orjinal belirtilerini taşıyor. Yaşı da 12/15. Yaşlı klon kaktüs olduğu söyleniyor. İşin erbabı fotoğraf dan anlayabilirse yoruma bekliyorum. Yapım aşaması hakkında hala net bir bilgi sahibi değilim kafamda bir kaç tane yöntem var ama nasıl yapacağımı henüz tam bilmiyorum. Önerilere açığım. Deneyimimi de net bir şekilde aktaracağım.

Shantii

Kıdemli Üye
Orjinal san pedro olmasıyla beraber çokta kalınmış cildindeki cool görüntüye bakacak olursam söylediğinden daha yaşlı bile olabilir sana tavsiyem eğer acelen yoksa 1.5 - 2 ay büyüt çok daha iyi sonuç alırsın. Ama heyecan yaparım dersen şimdide kullanabilirsin

Yetwo

Yeni üye
Orjinal san pedro olmasıyla beraber çokta kalınmış cildindeki cool görüntüye bakacak olursam söylediğinden daha yaşlı bile olabilir sana tavsiyem eğer acelen yoksa 1.5 - 2 ay büyüt çok daha iyi sonuç alırsın. Ama heyecan yaparım dersen şimdide kullanabilirsin
İki tane var elimde birinin makas yardımı ile dikenlerini çıkardım ve bildiğin et sote yapar gibi kaktüs sote yapıp blendere attım slime gibi bişey oldu 2 lire su ilave ederek tencereye attım 2 saattir kaynıyor bakalım

İki tane var elimde birinin makas yardımı ile dikenlerini çıkardım ve bildiğin et sote yapar gibi kaktüs sote yapıp blendere attım slime gibi bişey oldu 2 lire su ilave ederek tencereye attım 2 saattir kaynıyor bakalım

Soldakini mi sağdakini mi kaynatıyosun kanka

Yetwo

Yeni üye
Soldaki işlem bitti bardakta şuan ama tadı aşırı kötü kusmasan nasıl içeceğim hiç bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
    keşkaşif keşkaşif: ****** hahahaha* ********