Saksı yer değişimi yaprak sarkması

Beyler merhaba maalesef taşınmak zorunda kaldım herşey çok iyi gidiyordu ama kızlar şoka girdi sanırım kızlar 12 günlük .eve taşınırken kızları saksıdan çıkardım bir kısım kökleri koptu saksıyla toprağı yeni eve götürdüm ardından büyük bir tencereye koyduğum kızları nakil ettim 6 saat ışıksız kaldılar sonuç bazıları yaprağı aşaya eğmeye başladı yaprak uçları kurudu yardım edin ölüyorlarmı napayım

CahilKush

Doktor
Beyler merhaba maalesef taşınmak zorunda kaldım herşey çok iyi gidiyordu ama kızlar şoka girdi sanırım kızlar 12 günlük .eve taşınırken kızları saksıdan çıkardım bir kısım kökleri koptu saksıyla toprağı yeni eve götürdüm ardından büyük bir tencereye koyduğum kızları nakil ettim 6 saat ışıksız kaldılar sonuç bazıları yaprağı aşaya eğmeye başladı yaprak uçları kurudu yardım edin ölüyorlarmı napayım
Kankam çok normal bu durum da olmaları özellikle kopan kökler iyi stress yaratır ama endişelenme bu andan itibaren durumlari gereken seviyelerde stabile edersen yakında toplayacaklardır ekstra stress e neden olacak işlemlerden uzak dur yeter ölmezler. Geçmiş olsun

Kankam çok normal bu durum da olmaları özellikle kopan kökler iyi stress yaratır ama endişelenme bu andan itibaren durumlari gereken seviyelerde stabile edersen yakında toplayacaklardır ekstra stress e neden olacak işlemlerden uzak dur yeter ölmezler. Geçmiş olsun
aynen kankacım başlarına gelmeyen kalmadı ama tekrardan iyiye gidiyor gibi 1 senedir evde oturuyorum başıma böyle bişey gelmedi growa başladık ya şanssızlıklar beni bulur

Cashh

Doktor
Benim büyük tü saksı değişimi yapmak zorunda kaldım yapraklar kutusu sarardı öldü sandım kestim meğerse ölmemiş resmen kuru dallar kestikten sonra yaşa döndü seninkiler çok genç kesinlikle ölmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********