Sabah sapa sağlam olan bitkim işten dönünce bitik haldeydi.

Kanka

Administrator
Yönetici
Alma kanka onların hala ıcınde besın var son alacaklarınıda alsın kendını bırakır zaten ozaman alırsın veya sömek dallarını kapattıgında alırsın acelesı yok şuan su stresi yetmıyomuş gıbı bıde budama stresıne sokma bence bıde ısın bıraz fazla dostum

Alma kanka onların hala ıcınde besın var son alacaklarınıda alsın kendını bırakır zaten ozaman alırsın veya sömek dallarını kapattıgında alırsın acelesı yok şuan su stresi yetmıyomuş gıbı bıde budama stresıne sokma bence bıde ısın bıraz fazla dostum
Kanka outdoor olduğu için ısıya müdahale edemiyorum. Balkonda duruyor öyle. 15 auto gorilla glue tohum aldım. Birini outdoorda deneyeyim 10 gramda verse yeter die düşündüm. İndoor sisteme geçeceğim ama şuan şartlar müsait değil. Antalya gibi bi yerde ısı bitmiyor.

Ygzsnl34

Yeni üye
Knka yagmur sonrasi yapraklarda gunes vurmasi var gibi geldi bir yaprajtada gubre yanigi gibi geldi. Arkadasin dedigi gibi yagmurdan overwatering durumu da var gibi. Combo biseyler olmus hepsini gozder gecirip devam edebilecegini dusunuyorum uc dort gun su verme oyle bi bak bakalim. O zamana kadar yeni yapraklar cikar kontrol edebilirsin

Knka yagmur sonrasi yapraklarda gunes vurmasi var gibi geldi bir yaprajtada gubre yanigi gibi geldi. Arkadasin dedigi gibi yagmurdan overwatering durumu da var gibi. Combo biseyler olmus hepsini gozder gecirip devam edebilecegini dusunuyorum uc dort gun su verme oyle bi bak bakalim. O zamana kadar yeni yapraklar cikar kontrol edebilirsin
Valla bitkiye hiç su vermedim. Öldü ölecek

Ygzsnl34

Yeni üye
Valla bitkiye hiç su vermedim. Öldü ölecek
Kanka susuzluktan ölmesi için bence toprak tamamen kurumuş ve uzun zaman hiç su verilmemiş olması gerek. Toprağın kuruysa abartmadan can suyu niyetine yarım gübreli bir su ver. Akşama doğru belli eder kendini. Ama sorunu net teşhis etmek lazım. Yağmurdan mı gübreden mi güneşten mi? Gübredense yağmurla beraber flush olmuştur az buçuk zaten. Ya da sade su ver bi bak durumu iyiye giderse yarım doz gübreyle başka. Zaten çok büyük bi bitki değil. Azıcık versen de ona yeter

Ygzsnl34

Yeni üye
Güneş çarpmasıysa eğer yapacak bir şey yok yeni yaprakları takip edeceğiz. Bitkiyide fazla bızıklamaya gerek yok suyunu ver bir iki güne yeni yapraklara bak. Umarım toparlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** ******** *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
    +1
    hahahaha*** ***** ******** **** ** ******* ***** **** ** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** ******* **** ******* ***** **** ** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* *** ****** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ********** *** ******* hahahaha** ***** *** ********* hahahaha ********* **** ***** ** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* **
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    **** * ******** ******* hahahaha* ******* ** *** **** ********** ****** ******* ******* ***** *** ** ****
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • M Mpt77:
  • T Tropikal.MR:
  • A active661:
    ********* ****** *** ******* hahahaha*******
  • A active661:
    ****** ** ****** hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *****
    ***** ** hahahaha