saçaklı kızım büyüyor

kamil99

Üye
Gerilimle takipteyim , diken li kuytu köşe , teller filan korku filmi gibi , kovada ne gibi süprizler var düşünmek istemiyorum. Bitki güzel gidiyi çevresi bozuk bence

escobarzo

Yeni üye
Son 10 günde uyguladıklarım
Her 2 gecede bir ışık kapandığında magnezyumlu suyla fısfıs diğer gece aloeveralı suyla fısfıs
1 kez güvercin gübresi ile sulama
Toprak kurudukça 1 normal su 1 de gübreli su
Gübreli su içeriği root gübresi, stomafix ve sper green hepsi süpersol marka, evde kendi dogal atıklarımdan yaptığım bokashi gübre.

dyco

Yeni üye
Kankam 3500k 600 nm 90*90*180 alan için 4 bitki için kaç adet cob led almalıyım ve renk seçimim uygun mu daha iyi bir fikrin var mı tesekkurler

escobarzo

Yeni üye
Kankam 3500k 600 nm 90*90*180 alan için 4 bitki için kaç adet cob led almalıyım ve renk seçimim uygun mu daha iyi bir fikrin var mı tesekkurler
Knk benim kullandıgım led 13. yorumda var onun üzerinden hesap edersek 6 led fazlasıyla yeter her led ün lümeni farklı oluyor

escobarzo

Yeni üye
34. gün
53.gün
60.gün

bu geçen süre içerisinde her iki günde bir 2gr/1L magnezyumlu su ve diğer gün 1 dal aleovera yı 1 buçuk klasik su bardağı su ile fıs fıs yapıldı. Yarım kilo güvercin pisliğine 2 litre su karışımından 2 klasik su bardağına 2 litre su ile 3 kez sulandı. Kendi yaptığım bokashi gübresinden 1 buçuk klasik su bardağına 1 litre su ile 2 kez sulandı ve 5 kere boş sulama yapıldı.
Uyguladığım lst ve hst karışımı bir train, bu haftanın bitiminde (63.gün) 14/10 a geçiş yaparak 1 hafta sonunda 12/12 gecelere geçiş yapılmış olucak.

escobarzo

Yeni üye
Nasıl uyguluyorsun bro bokashı olayını
knk basit anlamda organik ürünlerin çürütülmesiyle ortaya çıkan suyu sulama suyuna karıştırarak veriyorum ben kullandığım 3 tarif var ama internetten de nasıl yapıldıgını bulabilirsin ben okcalyxx diye bi instagram sayfasından gördüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***