Sürpriz çağırma ve yakalama kararı hakkında

Towelie

Yeni üye
Sa beyler 2021 eylül ayında 3-5g sigara yakalattım ve 2022de tedaviyi başarılı tamamlayıp sigara içmeye devam ettim. 3 gün önce jandarma aradı eski evimde bulamamış yeni adres istedi, ben de yeni adresi verdim ve bu adresim polis bölgesinde olduğu için dosyamı polise gönderecekleri süre içerisinde telefonumu kapatıp aynı gün şehirden ayrıldım. polis aradıysa henüz bana ulaşamadı veya bir tebligat elime geçmedi. mantıklı olan bir süre kaçıp sonra temiz test vermek mi yoksa hiç arama kararı çıkmadan pozitif testi verip hagb vermelerini umut etmek mi?

Aslan Akbey

Yeni üye
Sa beyler 2021 eylül ayında 3-5g sigara yakalattım ve 2022de tedaviyi başarılı tamamlayıp sigara içmeye devam ettim. 3 gün önce jandarma aradı eski evimde bulamamış yeni adres istedi, ben de yeni adresi verdim ve bu adresim polis bölgesinde olduğu için dosyamı polise gönderecekleri süre içerisinde telefonumu kapatıp aynı gün şehirden ayrıldım. polis aradıysa henüz bana ulaşamadı veya bir tebligat elime geçmedi. mantıklı olan bir süre kaçıp sonra temiz test vermek mi yoksa hiç arama kararı çıkmadan pozitif testi verip hagb vermelerini umut etmek mi?
herkesin yaptığı gibi bir süre kaç temiz test ver ararlarsada aç kanka telefonunu işim çıktı vs cart curt yalan sık herkes gibi forumdaki herkes yalan sıkıp ertletmiş aynısını yap temiz idrarı ver yapıştır geç sicilin temizse en kötü kirli idrarla hagb verirsin ama aranman çıkarsa savcı aynı gözle değerlendirmeyebilir ince bir çizgidesin zarı atıp kumarını oyna WELCOME TO TURKEY TORPİLİN VARSA KRALSIN TOPRİLİN YOKSA FU.CKİR

Towelie

Yeni üye
yarın telefonu açıp aramalarını bekliycem o zaman, araya bayram vs diye bahane bulup temizlenmeye bakıcam kanka en temizi bu sekilde gibi

montana1

Yeni üye

kank aynı muhabbet benim başıma geldi bunların ben ırzını skiyimmm kaçıcam **** pozitif vericem yoksa

Aslan Akbey

Yeni üye
beyler ben denetimde patladım hagb alcam şimdi bakalım bizide çağırcaklar mı hagb alan çağrılan daha görmedim forumdada denetimli herkesi mi çağrırlar **** harbiden ırzlarını *** böyle işi yapanın

montana1

Yeni üye
peki beyler arama-yakalama kararı ne zaman çıkar bilen var mı eve gelirler mi
kaşar bana telefonda diyor ki bırak işi cumaya kadar burda ol amınnn evladı öyle bir rahat söylüyor ki aile geçindiriyorum amınnna koyduğum oğlu gitmedim cuma günü de araya da bayramı katıcam 2-3 hafta daha kaçıcam skerim onların tribini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    ****** ********* ******** ** hahahaha****** ********* *** ***** ***** ********* ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • marcoo marcoo:
    ******** ******* ** ********* ******* *** ********* *** ********* hahahaha *** **
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ****** ***** ********** hahahaha* *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    **** *** ********* *** ********* hahahaha *** **
    +1
  • marcoo marcoo:
    *** ********* ** ****** ******** ****** ***** ******** hahahaha *** ***** ***** **** ***** ********* *** hahahaha** ******* *******
  • marcoo marcoo:
    +1
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* ********** ***** *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* **********
    hahahaha* ***** ***** ********* *** ********** ********* ****** ****** **
  • Y YasefYuda:
    ******* ***** ********* ********* ********** **** hahahaha hahahaha *******
    ****** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • lavrens lavrens:
    *** ********* ** ****** ****** *** *** ****** ********** ******* ******* **********
  • marcoo marcoo:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* hahahaha**** ****** **** ********* *** ******* ********* ********** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha**** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • Y YasefYuda:
    ****** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ***** ****** ******* *** ****** ********** ** ** ******* hahahaha** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • Y YasefYuda:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** ********* *** ***** ****** ******* *** ****** **** **** **** **** ****** ********* *** ******* *********
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ** **********