Sürekli boya gidiyor lütfen yardım

Yaklaşık 1 buçuk ay oldu. Öylesine atmıştım baktım büyüyor geniş saksıya aldım. Genetiği olan bir tohum değil ilk deneyim olduğu için öyle rastgele çorbacı tohumu attım ama güzel sigaradan çıkan bi tohumdu. O yüzden auto ya da photo bilgim malesef yok. Birinin gelişimi çok yavaş ancak diğeri aldı başını gitti. Büyük olanın aralarından yapraklarda çıkıyor ancak boya gitmesini durdurmazsam bu 2 metreyi geçer. Bazı arkadaşlar tepeden kesin demiş ama bu doğru hareket mi bilmiyorum. Boydan dursun aralardan yapraklara versin istiyorum gücü. Balkonda bakıyorum sabahları güneş alıyor. Sizce nasıl ilerlemem gerek? Bu aradaki yapraklarla boydan büyümeye devam ettiğinde balkonu kaplar ağaç olur bu resmen. Lütfen yardım

Mertali54

Doktor
Yapicak bişey yok tek bişey dışında bitkiyi yatiracaksin yan tarafa lst gibi yandan alsın ışığı bu arada ışık ne kullanıyorsun nerede bakıyorsun bu bilgileri almamız lazım gübre ne kullanıyorsun Toprak ne kullanıyorsun havalandırman var mı

Mertali54

Doktor
İşin zor bu bitkiyle ben öyle hissettim hiç yanlara gitmemiş boya gitmiş bunu yatırırken de sakın kirma

Yapicak bişey yok tek bişey dışında bitkiyi yatiracaksin yan tarafa lst gibi yandan alsın ışığı bu arada ışık ne kullanıyorsun nerede bakıyorsun bu bilgileri almamız lazım gübre ne kullanıyorsun Toprak ne kullanıyorsun havalandırman var mı
Kanka balkonda duruyor bitki. Her 3 sulamada bir npk veriyorum. Arada solucan gübresi de veriyorum. Köklendiriciyi bıraktım artık. Bitkiler sadece sabahları güneş alıyor. Onun dışında hep balkonda. Yavaş yavaş kokuda vermeye başladı ve şunu fark ettim geceleri inanılmaz boy atıyor. Her sabah farklı boya uyanıyorum resmen. Büyük olanın aralarından baya yapraklr çıkmaya başladı ama bütün gücü boya veriyor gibi

bu böyle giderse 2 metre olur aşar bile boyu napıcam bilmiyorum. İlk deneyim. Işığa alayım desem dolap tek bitkiyi anca alır bu boyla. Çok ciddi yardıma ihtiyacım var

Güneş görmüyor sa zaten işin zor kışa dönüyoruz uzun dönem olduğunu farzedersek bu iş olumsuza döner olmaz
Sadece sabahları 4-5 saat güneş alıyor kanka. Daha öncede formda bir arkadaş demişti ışık yetersizliği boya götürür diye. Şu dakikadan itibaran ışık sistemine alsam kurtarırmıyım sence? Torch ampulle

Yaklaşık 1 buçuk ay oldu. Öylesine atmıştım baktım büyüyor geniş saksıya aldım. Genetiği olan bir tohum değil ilk deneyim olduğu için öyle rastgele çorbacı tohumu attım ama güzel sigaradan çıkan bi tohumdu. O yüzden auto ya da photo bilgim malesef yok. Birinin gelişimi çok yavaş ancak diğeri aldı başını gitti. Büyük olanın aralarından yapraklarda çıkıyor ancak boya gitmesini durdurmazsam bu 2 metreyi geçer. Bazı arkadaşlar tepeden kesin demiş ama bu doğru hareket mi bilmiyorum. Boydan dursun aralardan yapraklara versin istiyorum gücü. Balkonda bakıyorum sabahları güneş alıyor. Sizce nasıl ilerlemem gerek? Bu aradaki yapraklarla boydan büyümeye devam ettiğinde balkonu kaplar ağaç olur bu resmen. Lütfen yardım
Selam kanka Supercropping eğitimine bir bak istersen ☺️

ksmsm

Yeni üye
O kadar kelle uçurdum ist yaptım boyum 1.86 neredeyse 1.70 oldu 3 bitkim balkonda ne yaparsan yap bitki arsiz yer bul bitkiyi sokma balkonda güneş geciren tuller var ben aldım dışardan bakan goremiyor ama gunes aliyo bitki tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ********* ** ******** **** hahahaha*** *******
    ********* ***** hahahaha *****
    * ******* ***** ********* **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ***** ***** ******* *** **** **
  • D despotdes:
    **** ***** ****** ******* *** ********* **** ******** **** ******** ********* hahahaha ***** ******** **********
    ***** ** ** ********** ******** ******* hahahaha*** **
    *** hahahaha ** *** **** ******* *******
    *** ** ** ***** ***** ** ** ********** ******** ******* hahahaha*** **
    ****** ********* hahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** ** **** hahahaha* ***** ****** ******
    *** ***** ***** ***** ****** ** ********* **** ****** ***** ****** **** hahahaha ****** hahahaha*
    +1
  • D despotdes:
    ****** *** **
  • D despotdes:
    *** * ******* ***** *** *** **** ***** hahahaha ****** **** hahahaha ***** *****
    * ***** **** *** ****** ** *** * ******* ***** *** *** **** ***** hahahaha ****** **** hahahaha ***** *****
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** ***** hahahaha* *** ******** *********
    ** ** **** hahahaha* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ***** ******* * ** *** * ******* ***** *** *** **** ***** hahahaha ****** **** hahahaha ***** *****
  • D despotdes:
    D despotdes: ****** *** ******* **** **********