Süpriz idrara gitmemek

Rooster

Yeni üye
Kankalar hastane sürecini bitirdim şimdi denetim süreci başlıcak bu seminerlerde süpriz idrara göndercekler anladığım kadarıyla. Merak ettiğim konu bu bu süpriz idrarı verdiklerinde ilk hastane kağıdı gibi 10 gün mü süre tanıyolar ve bu süpriz idrara gitmezsek eğer nolur

Azer

Üye
bildiğim kadarıyla 1 kez yakma hakkın oluyor gitmezsen ne olur denemedim bilmiyorm ama 10 gün süre vermediklerine eminim 2 gün içerisinde gitmen gerekli

Moonwalker

Yeni üye
Kankalar hastane sürecini bitirdim şimdi denetim süreci başlıcak bu seminerlerde süpriz idrara göndercekler anladığım kadarıyla. Merak ettiğim konu bu bu süpriz idrarı verdiklerinde ilk hastane kağıdı gibi 10 gün mü süre tanıyolar ve bu süpriz idrara gitmezsek eğer nolur
Vaka sorumlusu nhn yanına gidip sevk kağıdıni imzalarsan 24 saat içinde vermen gerek ama yanına gitmediysen SMS i görmedim de telefonları açma sknti olmaz

Siqertenkele

Kıdemli Üye
20 gün önce ara idrara gittim. Ds memurun çağırıyor sevk imzalatıyor sana 24 saat içinde gidip vermen gerekiyor dedi aynı gün gidip verdim.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Valla yaşamadım kuzen yarın da memurum ile görüşme var bidaha süprize gönderirse senin için uyarı alıp gitmeyip deneyimleceğim :)

harmangenc

Kıdemli Üye
Valla yaşamadım kuzen yarın da memurum ile görüşme var bidaha süprize gönderirse senin için uyarı alıp gitmeyip deneyimleceğim :)
Kanka olası bi risk varsa hiç sıkıntıya sokma kendini hazır temizsin boşver riske gerek yok. Ama illa haber vermek istiyosan da ikinci kez yolladılar mı yoksa tek sürprizle kaldı mı onu haber edersen mutlu olurum.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bu arada daha öncede yazdığım gibi süpriz idrarda ilk amatemdeki gibi thc 50 altına bakmazlar 0 a yakın çıkması lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** *** ******** hahahaha* *** ********* ******** ******* hahahaha **** ** ****** ******** ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** hahahaha *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ******** ** **** hahahaha** ** ***** ********* ***** **** ****** ** **** ****** ******** ******* **
    ***** ****** ******* **** *** * **** ********** **** ***** ***** ***** *** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** **** **** ***** ****** ****** ********** ****** ******* **** *** * **** ********** **** ***** ***** ***** *** ***** ******
    **** ******* ** **** ****** hahahaha*** ******* ******* ** ***** *****
    ********** hahahaha****
  • lavrens lavrens:
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** **** ****** *** *
  • lavrens lavrens:
    ******** ******* hahahaha****
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** ***** hahahaha* ***** ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* ******** ***** **** ******* ** **** ****** hahahaha*** ******* ******* ** ***** *****
  • A ax-b:
    A ax-b: ******** ****** ******** *****