Sömeklerimde biraz küf var

Greencat

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba bitkilerimi yaklaşık 8 gün önce hasat ettim,ama bir kaç gün havasız ve nemli bir ortamda tuttum bir bitkimde çok az küf oluşmuş,ne yapmam gerekiyor bunu içsem sıkıntı olur mu ?

NECCO

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba bitkilerimi yaklaşık 8 gün önce hasat ettim,ama bir kaç gün havasız ve nemli bir ortamda tuttum bir bitkimde çok az küf oluşmuş,ne yapmam gerekiyor bunu içsem sıkıntı olur mu ?
icsen bıraz bogazını yakar toprakımsı tad verır kanka ıc yanı baska sıgaran yoksa atılmaz :)

NECCO

Yeni üye
Moruk çok sigaram yok :), yani emek verdim o kadar içeceğim,zaten allahtan az var bu çoğalmaz dimi
kanka havalandır gerekırse de bıraz fazla kurumus olsun kuflenme fazlalasmaması ıcın nem olmasın sıgara yaparken de yenı acılmıs bos sıgara pakedıyle yaparsan memnun eder senı kanka afıyet olsun

Greencat

Kıdemli Üye
kanka havalandır gerekırse de bıraz fazla kurumus olsun kuflenme fazlalasmaması ıcın nem olmasın sıgara yaparken de yenı acılmıs bos sıgara pakedıyle yaparsan memnun eder senı kanka afıyet olsun
Kankacım sağol kuru tutmaya özen gösteriyorum,tütünsüz sarıyorum moruk tütünü bıraktım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***