sömeklerde yanma

kekoboko

Yeni üye
yan dallardaki iki üç sömekte yanma mevcut ışığa yakın değiller fazla gübre aldılar desem bütün bitkiye etkilemesi gerektiğini düşünüyorum yardımcı olabilecek var mı ?
çiçeklenmede 2. hafta

https://imgur.com/a/PLPQ6fX

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işık açıkken bir şey anlaşılmıyor

Buna mı benziyor 
male-flower-2-ed-rosenthal.jpg

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işık çok mu yakın ? Yapraklara bi sey sıkıyor musun yada yanan bölgeler ıslandı mı PH, PPM sorunuda olabilir, cihazı en son ne zaman kalibre ettim gübre ne kullanıyorsun eski gübre mi 1 seneyi geçti mi alalı, ayrıca bariz şeyleride göz ardı etme[font=Helvetica, Arial, sans-serif], sıcaklık, nem düzgün sekilde ilerliyor mu[/font]
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Co2 var mı kabinde ?[/font]
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Yüzlerce şey olabilir, ama önce bu dediklerimi kontrol et… bu değişiklikleri bir seferde yapmayı dene, sorunun ne olduğunu daha kolay öğrenirsin ve biraz araştır oku.[/font]

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işık çok mu yakın ? Yapraklara bi sey sıkıyor musun yada yanan bölgeler ıslandı mı PH, PPM sorunuda olabilir, cihazı en son ne zaman kalibre ettin gübre ne kullanıyorsun eski gübre mi 1 seneyi geçti mi alalı, ayrıca bariz şeyleride göz ardı etme, sıcaklık, nem düzgün sekilde ilerliyor mu Co2 var mı kabinde ?

Yüzlerce şey olabilir, ama önce bu dediklerimi kontrol et… bu değişiklikleri tek seferde yapmayı dene, sorunun ne olduğunu daha kolay öğrenirsin.

kekoboko

Yeni üye
boskalmasin' Alıntı:
Işık çok mu yakın ? Yapraklara bi sey sıkıyor musun yada yanan bölgeler ıslandı mı PH, PPM sorunuda olabilir, cihazı en son ne zaman kalibre ettin gübre ne kullanıyorsun eski gübre mi 1 seneyi geçti mi alalı, ayrıca bariz şeyleride göz ardı etme, sıcaklık, nem düzgün sekilde ilerliyor mu Co2 var mı kabinde ?

Yüzlerce şey olabilir, ama önce bu dediklerimi kontrol et… bu değişiklikleri tek seferde yapmayı dene, sorunun ne olduğunu daha kolay öğrenirsin.

gübreler yeni sıcaklık ışık açıkken 26.5 kapalı 20-21 derece nem %40-50 civarları co2 yok şuan normalde veriyorum AN ürünleri kullanıyorum yanan bölgeler ıslanmadı en yakın sömekte hiç bir şey yok ppm cihazım yok ph ı kağıtla ölçüyorum bir iki gün bekliyeyim göreyim bakalım ne olucak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********