Sömekler sıkı değil

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Merhabalar, %50 nem 22-26 derece sıcaklıkta ince saplar kırılana çıt edene kadar hasatı tamamlıyorum fakat bu sömekler hep içi hava dolu gibi, olgunlukta sorun yok teikomlarda amber %10 olduğunda hasat ediyorum, sorun nedir, siz nasıl sıkı sömekler elde ediyorsunuz

ben sativa dominant yetiştiriyorum, indicalar daha sıkı olur ama sativa da bu kadar havadar olmamalı (sativa dominant başka growerların sıkı sömekleri var benimkilere göre)

HighMann

Müptezel
Merhabalar, %50 nem 22-26 derece sıcaklıkta ince saplar kırılana çıt edene kadar hasatı tamamlıyorum fakat bu sömekler hep içi hava dolu gibi, olgunlukta sorun yok teikomlarda amber %10 olduğunda hasat ediyorum, sorun nedir, siz nasıl sıkı sömekler elde ediyorsunuz

ben sativa dominant yetiştiriyorum, indicalar daha sıkı olur ama sativa da bu kadar havadar olmamalı (sativa dominant başka growerların sıkı sömekleri var benimkilere göre)
brom sativaların genelinde bu sorunu gördüm indica daha çok kısa kalın sativa daha çok ince uzun sömekler verir hani bu şey değil ya bu arkadaşın böyle oldu benim niye olmadı değil geneline bakıp konuştum birkaç istisna olabilir bunun dışında dediğim gibi zaten görüntüleri itibariyle yapacakları sömeklerde ortalama belli oluyo sativalar çalı gibi boylu oluyo indica poslu oluyo daha çok böyle iri yarı :D

szrlkrsii

Müptezel
Ben de sativa lemon og yaptım mesela uzun yapılı sömekler oldu kanka ince ince hep garipti ama güzeldi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ****** hahahaha **** *****
  • A ax-b:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** *** hahahaha** ***** *** ******** hahahaha** hahahaha ** *** * *** ******** * *** * *** ** *** * *** ******* ********* **** **** *** hahahaha*** ********
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    ** ** * ** * * ******* ******** ***** ******* ****** ** *** ** *** ******** ******* hahahaha* **** ****** ** **** **** **** *** ********* *** ******* ********* **** ****** ***
    **** ****** ******* ******** **** hahahaha********
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******* ******** hahahaha **** ***** ********* ******* ****** **** hahahaha** ***** hahahaha ******* ***** hahahaha***** ****** ***** ********* ** ******* ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ******** ** ** ****** ********** ********* hahahaha
    ***** ***** ********** ******* ** **** ******* ** ****** ** **** ******* ****** ***** ********* ********* *****
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ******* hahahaha hahahaha*** ***** hahahaha ******* ***** ******** ******* **** hahahaha* hahahaha*** ** ******** ** ** ****** ********** ********* hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ****** ********** ********* ***** **** ********** **** ****** **** ***** ******** ******* ********* ********* ********* **** ***** **** hahahaha*** ****** **** ***** ********* ** **** ***** hahahaha**** ****** ********* ********* ******** * ******* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ********* ***** ***** ****** **** ****** ****** ** **** ***** ******** ****** ***** * ********* ****** ***** ******** ********** ****** ***** *** **** ****** ********** ****** ******** ********** ****** ****** ****** ***** ***** ****** ***** ******** ******** ***** ****** ******* **** *** ***** ** ***** ******* ****** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** ****** **** ***** *** **** **** ******
    ****** ***** hahahaha ******** ***** *** hahahaha*** ****** ** **** ****** **** ***** ********** ******* **** ** ********
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** **** *** **** * **** ****** ****** ***** hahahaha ******** ***** *** hahahaha*** ****** ** **** ****** **** ***** ********** ******* **** ** ********
    ********* ********* ****** hahahaha* ********** hahahaha**** ******* ********* ***** ***** ****** **** ****** ****** ** **** ***** ******** ****** ***** * ********* ****** ***** ******** ********** ****** ***** *** **** ****** ********** ****** ******** ********** ****** ****** ****** ***** ***** ****** ***** ******** ******** ***** ****** ******* **** *** ***** ** ***** ******* ****** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** ****** **** ***** *** **** **** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ***** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** *** *******