Sömeklenmede Işık Stresi ( Bilgilendirme )

selam kanka benim kızlarım 90 günlük ve hala amberleşme olmadı. haftaya hasat etmem gerekiyor o yüzden dün ışık döngüsünü 18/6 dan 24 saate çıkardım. bugün kızlarda ışık stresi gözlemledim. yapraklar kenarlarından ve ucundan yukarı doğru kıvrılmış. en üstteki sömekler ışığa 25-30cm en alttakiler ise 55-60cm mesafede. ışığı biraz daha yukarı kaldırmam gerekiyor ama bu sefer de alt sömekler ışığa çok uzak kalacağı için çekiniyorum. senin yorumlarını da merak ediyorum.

ısıyı azaltarak
kanka selam benim şu kıza da bakar mısın. Başta kalsiyum eksikliği gibi geldi takviye yaptım ama toparlamadı aksine daha da kötüye gidiyor sorun ne çözemedim. genetik AK-48 Auto, ışık Bestva 600w led mesafe 45-50 cm arası. Bi fikrin varsa beni de aydınlatırsan çok sevinirim.af22b12a-e0a5-42e9-84ac-37c19e8a773f.jpg03f1ec36-44f2-466e-99a9-4c5c39b22618.jpg94389fa7-b84e-4186-bcd5-a0a85f92bec4.jpg85d9bdbc-7a3b-4747-963d-00c30b6478c9.jpg

Ke0p5

Yeni üye
kanka selam benim şu kıza da bakar mısın. Başta kalsiyum eksikliği gibi geldi takviye yaptım ama toparlamadı aksine daha da kötüye gidiyor sorun ne çözemedim. genetik AK-48 Auto, ışık Bestva 600w led mesafe 45-50 cm arası. Bi fikrin varsa beni de aydınlatırsan çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 7816Ekli dosyayı görüntüle 7817Ekli dosyayı görüntüle 7818Ekli dosyayı görüntüle 7819
Kanka aynısı bi kızımda inceden basladı

Night owl

Müptezel
kanka selam benim şu kıza da bakar mısın. Başta kalsiyum eksikliği gibi geldi takviye yaptım ama toparlamadı aksine daha da kötüye gidiyor sorun ne çözemedim. genetik AK-48 Auto, ışık Bestva 600w led mesafe 45-50 cm arası. Bi fikrin varsa beni de aydınlatırsan çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 7816Ekli dosyayı görüntüle 7817Ekli dosyayı görüntüle 7818Ekli dosyayı görüntüle 7819
Bunun sorunu besin kitlemesi

Night owl

Müptezel

Mikoo

Kıdemli Üye

mek53

Yeni üye
merhaba arkadaşlar benim çiçek 5. haftada yalnız bıyıklar yandı ısıktan dusunuyorum aradakı mesafeyi arttırdım baska nasıl bir tedavi yapmalıyım ?

35zafer

Yeni üye
gübrelerinin dogru oranda degil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • GardensGarage GardensGarage:
    ***** ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
  • istr istr:
    ***** *** ********** ***** ** * ******** **** ** ******* **** *** *** ***** ** ***** dready** ******* *********** **** ******* ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
    ****** ***** ******** ****** *** *** ***** ********** ** ******* ******** *** ******* *** **** ********* **** *********
    Tommy vercetti Tommy vercetti: ****** ***** ******** ****** *** *** ***** ********** ** ******* ******** *** ******* *** ****...