Sömeklenme döneminde hayvan koparmış

SametK

Yeni üye

İyi akşamlar arkadaşlar su vermeye gittiğimde koparmış atmışlardı kafa yaparmı şüpeliyimde tam zamanı değildi çünkü

sopa bağlı olan arkadakinde sıkıntı yok onu koparmamışlardı bende bıraktım elimdeki suları başına 2 gün sonra alıcam onu zayıf o malesef bunun gibi değildi

xOutdoor

Üye
İyi akşamlar kanka. Kristaller oluşmuş. Gördüğüm kadarıyla son fotoda da tohum son evresini tamamlamış. İş görür yani. Benimde bahçeye köpek girmişti. Koparmadı ama parçaladı komple. Supercroping olmuştu bendede

SametK

Yeni üye
İyi akşamlar kanka. Kristaller oluşmuş. Gördüğüm kadarıyla son fotoda da tohum son evresini tamamlamış. İş görür yani. Benimde bahçeye köpek girmişti. Koparmadı ama parçaladı komple. Supercroping olmuştu bendede
Saol kanka valla çok üzüldüm sıkıntıdan uyuyamadım desem yeridir emeklerim hepsi çöp çıkan sıgara 3 beş gram var yok rezil etti bizi sömeklerde baya şişikdi kopardığı sıgaranın evresini tam olarak tamamlayamadı malesef

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Ah be bu hayvanlardan ne çektim hala çekiyorum.
Koparılanı kurut iç kanka çöpe atna trikomlar oluşmaya başlamış incede olsa kafana girer diye tahmin ediyorum.

SametK

Yeni üye
Ah be bu hayvanlardan ne çektim hala çekiyorum.
Koparılanı kurut iç kanka çöpe atna trikomlar oluşmaya başlamış incede olsa kafana girer diye tahmin ediyorum.
Denicem kanka kavanozda karanlıkda havadar bir alanda kurutuyorum bir sıkıntı olmaz dimi kavanozda yaptığım için gerçi olan olmuş da

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ******** ****** *** **** ****** *** *** ******* **** ****** ** ***** hahahaha ****** **** ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Mrduru Mrduru:
  • Mrduru Mrduru:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ****** hahahaha ** ***** ********* ******** ******** ***** ********* **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ******** hahahaha****

**** ** ****** hahahaha **
    ***** ******** **** ******** ****** ****** **** ******* ***** ****** ** ******** *** ** ***
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ******** ********* **** ***** hahahaha* ******* ****** ******** ****** ********* ****** ***** ********* ****** *** *** ****** **** ****** * ** ***** *** **** ********** hahahaha ***** ****** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* **** hahahaha***** ****** ****
    ***** ***** ****** ****** ******** hahahaha**** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ******* hahahaha* ** ********** ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********* ****** ******* hahahaha*** *******
    +1
    *** **** ******* ****** **** hahahaha**** * ******* ********** *** *******

+1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** ********* ** *******
    *** **** ***** ******** ** ****** ******** ** **** *** ********** *** ** ******** ** ** ********* *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ***** ********* ***** ****** ***** *** **** ******* ****** **** hahahaha**** * ******* ********** *** *******
    +1
    İstanbul İstanbul: **** ******** ***** ********* ***** ****** ***** *** **** ******* ****** **** hahahaha**** *... +1