Sömeğin ucu 2günde anlamsız uzadı.yorumlarınızı bekliyorum

Stelyoo7

Üye
Selam arkdaşlar. Herkeze bol dumanlar. Ak48 uzun dönem bitkim için dün itibari ile bigbud u kesip, overdrive e başladım.fakat yuvarlak içine aldığım sömeğin ucu son iki günde bi anda anlamsız bi şekilde 2,3 cm kadar uzadı. Neden uzadığını anlayamadım. Diğerler dört sömek de böyle bi durum söz konusu değil. Overdirev sürecinde o 2,3cm kapanıp şişermi, yoksa daha böyle uzarmı anlam veremedim. Yardım ve görüşlenirinizi bekliyorum. Bol dumanlar kankalar..

Kullandığım gübreler 2 litre suya 1.5 ml micro- 1.5 ml grow- 1.5 ml calmag- 4ml b52- 6ml bloom- 4ml overdirev.
500 w. Cobled. Screenshot_20210111_225757.jpgScreenshot_20210111_230117.jpgScreenshot_20210111_230002.jpg

Skung53

Yeni üye
Selam arkdaşlar. Herkeze bol dumanlar. Ak48 uzun dönem bitkim için dün itibari ile bigbud u kesip, overdrive e başladım.fakat yuvarlak içine aldığım sömeğin ucu son iki günde bi anda anlamsız bi şekilde 2,3 cm kadar uzadı. Neden uzadığını anlayamadım. Diğerler dört sömek de böyle bi durum söz konusu değil. Overdirev sürecinde o 2,3cm kapanıp şişermi, yoksa daha böyle uzarmı anlam veremedim. Yardım ve görüşlenirinizi bekliyorum. Bol dumanlar kankalar..

Kullandığım gübreler 2 litre suya 1.5 ml micro- 1.5 ml grow- 1.5 ml calmag- 4ml b52- 6ml bloom- 4ml overdirev.
500 w. Cobled. Ekli dosyayı görüntüle 5516Ekli dosyayı görüntüle 5517Ekli dosyayı görüntüle 5518
Isıkdandır büyük ihtimal mesefeyi yükselt çaceklenmenin kaçıncı günündesin

Stelyoo7

Üye
Güzel bitkiler nakadar daha tutmayı düşünüyon
Teşekkür ederim sağol.
Kanka dediğim gibi overdrive a başladım. Önümüzdeki 2 hafta overdrive kullanıp sonraki bi hafta sade sulama yapıp trikomlara göre ve burdaki işi iyi bilen ustalara danışıp flas atıcam. Ama kabataslak 25, 28 gün.

@Stelyoo7 Kardeşim bendede şöyle Bi sorun oldu bende sömekteyken stres yaptırdım daha iyi büyüsün diye sömeklenmenin sonuna doğru ışık periyodunu 12 den 16 17 saat e çıkardım bitki çıldırdı tekrar veg yani büyüme dönemine girdi sende öyle Bi hata yapmış olabilirmisin? benimkide photo uzun dönem

Stelyoo7

Üye
@Stelyoo7 Kardeşim bendede şöyle Bi sorun oldu bende sömekteyken stres yaptırdım daha iyi büyüsün diye sömeklenmenin sonuna doğru ışık periyodunu 12 den 16 17 saat e çıkardım bitki çıldırdı tekrar veg yani büyüme dönemine girdi sende öyle Bi hata yapmış olabilirmisin? benimkide photo uzun dönem
Son zamanlarda malum hastalık beni de buldu. Işık döngüm ise sabah 8 de kapatıp akşam 8 de acıyorum. Ama hastalık tan dolayı sabahları 10 gibi hatta 11 gibi ısıgı kapattıgım da oldu. Yani 14 15 saat ışık acık kaldı 3 4 gün u yuzden olabilir mi? Peki sonrasında naptın sömek toparladımı kendini

Stelyoo7

Üye
Karanlik donemde kabini acip uyandirmiş alabilir misin? Yada yine karanlik donemde kabine isik sizmis olabilir. Sanirim strese girip tekrar vej. Yasiyor
Gübreli sulama işlemlerinde çiçekleri dışarıya alıyorum aydınlığa. bi 15 dk kadar aydınlıkta kalmış oluyor. Buda stres için bi neden olabilirmi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********