SÖMEKLER ŞİŞİYOR

marcoo

Üye
selam bloom 33
5 bitki
120x120
600w
sömekleri elimden geldiğince şişirmeye devam ediyorum. son durumları bu şekilde. 15-20 güne trikom durumuna göre keserim. farklı genetikler.
şu anki duruma göre gr tahmini yapmak isteyen varsa yapabilir. hasat alınca güncelliycem kaç g aldığımı..

Son düzenleme:

John Snow

Doktor
Değerli kardeşim mesela sen sömekleri şişirmek için ne yapıyorsun bunu bi açıklar mısın ?

Hasat tahminimizi yapalım yaş olarak 400 gram alacağını düşünüyorum kuruduğunda ise 80 ila 85 gram arasında alacağını düşünüyorum tek bir bitkiden 5 bitki olduğuna göre aşağı yukarı yarım kilo diyebiliriz kuruduğunda yarım kilo olmasa da 400 gram olur

marcoo

Üye
Değerli kardeşim mesela sen sömekleri şişirmek için ne yapıyorsun bunu bi açıklar mısın ?

Hasat tahminimizi yapalım yaş olarak 400 gram alacağını düşünüyorum kuruduğunda ise 80 ila 85 gram arasında alacağını düşünüyorum tek bir bitkiden 5 bitki olduğuna göre aşağı yukarı yarım kilo diyebiliriz kuruduğunda yarım kilo olmasa da 400 gram olur
baş tacısın kankam. co2 pad aldım param ona yetti. eğitim verdim lolipop. şuan overdrive kullanıyorum.

marcoo

Üye
bunlarıda balkona dikmiştim öylesine. 19-20 gün oldu her hafta sadece 1 kere gübreli suladım bide topping yaptım işte lavuklar sineklenmiş nemazal veriyorum sabunla sprey. bakalım balkonda nereye kadar gidecek bunlara deney yapıyorum keyiflik. hatta bazen varlıklarını unutuyorum xdxd

John Snow

Doktor
bunlarıda balkona dikmiştim öylesine. 19-20 gün oldu her hafta sadece 1 kere gübreli suladım bide topping yaptım işte lavuklar sineklenmiş nemazal veriyorum sabunla sprey. bakalım balkonda nereye kadar gidecek bunlara deney yapıyorum keyiflik. hatta bazen varlıklarını unutuyorum xdxd
Cam kenarında bunlara çok ciddi şekilde bakamazsın zayıf kalır ve dallarinkirilmaya başlar kullandığın gübreleri bilmiyorum sana gübre ve ışık lazım

Grow
Blom
Top Max
Calmag

Ve.

İyi bir ışık

marcoo

Üye
Cam kenarında bunlara çok ciddi şekilde bakamazsın zayıf kalır ve dallarinkirilmaya başlar kullandığın gübreleri bilmiyorum sana gübre ve ışık lazım

Grow
Blom
Top Max
Calmag

Ve.

İyi bir ışık
kanka bir dahaki growun vegine kadar balkonda tutucam çorbacı tohumu olduğu için photo olma ihtimali çok yüksek tohumların oraya kadar tutarsam ekstra 30’gün daha vegde bırakıcam, çünkü bir dahaki growum runtz auto olucak. 600w ışık ve gübrelerimin hepsi canna serisi bütün gübreleri var

John Snow

Doktor
kanka bir dahaki growun vegine kadar balkonda tutucam çorbacı tohumu olduğu için photo olma ihtimali çok yüksek tohumların oraya kadar tutarsam ekstra 30’gün daha vegde bırakıcam, çünkü bir dahaki growum runtz auto olucak. 600w ışık ve gübrelerimin hepsi canna serisi bütün gübreleri var
O zaman sen bununla öyle Gönül eğlendir evet çorbacıdan aldıysan 6 ay buna bakman gerekir ama 6 ay güneş olmayacak maalesef

John Snow

Doktor
Tamam kardeşim şimdi anladım ben mesajları karıştırdım yani cam kenarındakiyle kabinin içindekilerin farklı kişinin olduğunu düşünerek yazdım çünkü birkaç kişiye böyle cevap yazıyorum

Kanka Dikkat et deney olursun vallahi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********