Rosin

Arkadaşlar bu thc çıkartılan sıcak pres Rosin benzeri bir ürün üretsem talebiniz ne olur?
Edit: düzeltme

Son düzenleme:

AwaKe4

Müptezel
Knka dün de belirttiğim gibi hem üretim kısmında metalurji ile alakalı konularda yardım edebilirim, hem de ürünü alma kısmında talepçi olurum.
Dipnot: ismi tam olarak rosin olarak geçiyormuş

Knka dün de belirttiğim gibi hem üretim kısmında metalurji ile alakalı konularda yardım edebilirim, hem de ürünü alma kısmında talepçi olurum.
Dipnot: ismi tam olarak rosin olarak geçiyormuş
Düzeltme için teşekkür ederim kanka ilk prototipin linkini burada paylaşırım. Şuan çok komplike olmayan basit bir sistem kuracağım ama özellik olarak birebir aynı olacak. Sadece görsel olarak farklı olur. İleriki geliştirmelerde kesinlikle irtibatta kalalım :)

N

nnDMT25

Guest
ulan bende aynisini yapicaktim hazirlayip saticaktim kapitalizimin eline gitti gene ticaret fikrim :D projeni atsana kanka bende cok ilgileniyorum presslerle rosinle

Altan

Yeni üye
Arkadaşlar bu thc çıkartılan sıcak pres Rosin benzeri bir ürün üretsem talebiniz ne olur?
Ben de

Ben alırım üstad. İnanılmaz ağrılar çekiyorum. Ağrı kesiciler bitirdi midemi. Boş kapsüller ile kullanımı varmış. Bir miktar coconut yağı ile karıştırarak kapsüle konup yutuluyor. Bekliyorum haberini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha** ****** * ***** hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** **** ******** *** **** ******* ********** ***** * **** ** **** ******* ********** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ** **** hahahaha* *** ****
  • Didrug Didrug:
    ********* ********* hahahaha**** ******* hahahaha* **** * ******
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* **** hahahaha**** **** *****
  • Didrug Didrug:
    ********** ****** **** ******* ** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • M merto1835:
    ********* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** hahahaha hahahaha** ****** * *****
  • Didrug Didrug:
    **** *** ********* ***** ********** ****** ****** **** ******** *** *** ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ********* hahahaha* ****** hahahaha******* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** *** **** ******* hahahaha* ******** hahahaha ****
  • O Oguzyigit26:
    ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* *** *** *****
    O Oguzyigit26: ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* ***...