Purple Kush auto 25.gün yardımm

Jesus78

Üye
Arkadaşlar 25.gündeyim üstte yanan ışık 30w beyaz torch led
yandakiler 18er w gün ışığı torch.
üst sömek dalları hafiften çiceklendi ama hızlı ilerlemiyor alt sömek dallarında çiceklenme belirtisi yok yardımcı olur musunuz lütfen

Bitki için gerekli ortam ve besinler yok. Bitki sağlıksız büyümüş ısıklar yetersiz! Gri gandalf asası lazım büyülü bir dokunuş lazım :) şaka bir yana elindeki ısıklarla iyi bile gitmiş. Umut taciri değilim ama daha fazlasını beklememilisin bence

Dr.Otker

Üye
yazık olmuş kankam o ısıklarla bu kadar olması seni iştahlandırmalı bence. bir sonraki growunda bunları güçlendirerek terar dene kanka ;)

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka herşeyden önce güvenlik diyorum yanliş görmedıysem ayakkabı kutusu kullanmissin sonuç olarak kâgıt yangın falan çıkarma aman diyim dikkat et güvenligini sagla yerşeyden önce şakası olmaz başıma gelmez diye düşünme formu bi yala yut insanlar neler yapıyor onu kullanana kadar folyo kullansan ışıgını daha efektif kullanabilirsin. Marketlerde 80w lik gün ışıgı ampuller var onlardan 5 tane eklesen 400w yapar. Bol şans

Jesus78

Üye
Bitki için gerekli ortam ve besinler yok. Bitki sağlıksız büyümüş ısıklar yetersiz! Gri gandalf asası lazım büyülü bir dokunuş lazım :) şaka bir yana elindeki ısıklarla iyi bile gitmiş. Umut taciri değilim ama daha fazlasını beklememilisin bence
Işıkları şimdi güçlendirsem sonuç değişmez mi?

Jesus78

Üye
Yani kanka mümkün tabi ama nekadarini kurtarirsin orasi tartişilir. Grow sitelerinde adamlar bitkileri nerelerden çeviriyor şaka gibi ama sende durum farklı bitkin outo photo olsaydı yolu vardı şuan buna ensaglikli yorumu @Canna kanka yapar diye düşünüyorum.
Kanka şuan bu bitkinin ihtiyacı olan ışık gün ışığı mı ? 3 adet 50w Günışığı torch alsam fayda eder mi

C

Canna

Guest
Dostum cok gec kalmissin danismak icin, bitkin ölmüs, inan kurtarima gibi bir durum görseydim yazardim sana. Ana gövde ve dallar odunlasmis, yani artik bikinin yapraklarina su gitmiyor. Dostum bitkinde yesil yaprak kalmamis, ne isik verirsen ver, bitkin fotosentez yapamaz.

a-420

Müptezel
Arkadaşlar 25.gündeyim üstte yanan ışık 30w beyaz torch led
yandakiler 18er w gün ışığı torch.
üst sömek dalları hafiften çiceklendi ama hızlı ilerlemiyor alt sömek dallarında çiceklenme belirtisi yok yardımcı olur musunuz lütfen
slm kanka ısıkların cok yakın bıtkıde besın kıtlenmesı var buyuk ıhtımal alt koklerde curumus malısef bu growu boyle bıtır bu bıtkının hasadı az olur ugrasmaya deymez. dumanın bol olsun

Jesus78

Üye
Bi daha ki grow için önerin nedir üstad
Dostum cok gec kalmissin danismak icin, bitkin ölmüs, inan kurtarima gibi bir durum görseydim yazardim sana. Ana gövde ve dallar odunlasmis, yani artik bikinin yapraklarina su gitmiyor. Dostum bitkinde yesil yaprak kalmamis, ne isik verirsen ver, bitkin fotosentez yapamaz.

Jesus78

Üye
slm kanka ısıkların cok yakın bıtkıde besın kıtlenmesı var buyuk ıhtımal alt koklerde curumus malısef bu growu boyle bıtır bu bıtkının hasadı az olur ugrasmaya deymez. dumanın bol olsun
Tahmini ne kadar hasat olur bu grow ve diğeri için öneriniz nedir nasıl yol izlemeliyim

C

Canna

Guest
Dostum, yandan isik verme, sadece tepeden, veg dönemi icin beyaz torsh ve cicekte gün isigi sari takviye. Saksinin yarisi bos, saksini tam toprak doldur. Sen simdi yeni tohum patlatacagin zaman yaz bana adim adim sana eslik edeyim. Gübre ne kullaniyorsun, sicaklaik ve nem konularini biliyormusun, giri cikis fani, PH ölcerin var mi.Önce elindeki sistemi bir kontrol edelim her sey tamam mi?

Jesus78

Üye
Dostum, yandan isik verme, sadece tepeden, veg dönemi icin beyaz torsh ve cicekte gün isigi sari takviye. Saksinin yarisi bos, saksini tam toprak doldur. Sen simdi yeni tohum patlatacagin zaman yaz bana adim adim sana eslik edeyim. Gübre ne kullaniyorsun, sicaklaik ve nem konularini biliyormusun, giri cikis fani, PH ölcerin var mi.Önce elindeki sistemi bir kontrol edelim her sey tamam mi?
Üstad olur yazarım ışıklar kaç volt olacak

C

Canna

Guest
Dostum gönderdigin linkleri incele isik rengi ve isik gücü hakkinda bitkilerimizin hangi dönemde ne kadar isiga ihtiyaci var o linklerin icinde var, isik rengine göre kullandigin isigin watt degeri degisir, sen önce gönderdigim linkleri incele, son 2 konuyu ben eski nikimle yayinladim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** ***** ***** *
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
    dready* ** *** ********** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00: