Ptt iş müd eve kağıt geldi(tohum)

Kankalar tohum gümrükten geçmiş olmasına rağmen yolda ne olduysa oturduğum yere varınca tohum olduğu için gönderiyi eve yollamayıp eve kağıt göndermişler gidip iade ettim kabul etmedim bi gönderide gümrükte tutuluyor bu iki oldu el koydular sorun çıkabilir mi?
Yurtdışı tohum almıcam artık alırsam bile sponsordan alırım.
@Kanka
Ustam mektupdami geldi senin paket bende yurtdisindan isteddim

C

Canna

Guest

Kankalar tohum gümrükten geçmiş olmasına rağmen yolda ne olduysa oturduğum yere varınca tohum olduğu için gönderiyi eve yollamayıp eve kağıt göndermişler gidip iade ettim kabul etmedim bi gönderide gümrükte tutuluyor bu iki oldu el koydular sorun çıkabilir mi?
Yurtdışı tohum almıcam artık alırsam bile sponsordan alırım.
@Kanka
Usta senin tohum neyin icinde geldi.mektuptami yoksa bende yurt dışından tohum istettim

C

Canna

Guest
Dostum bana soruyorsan, ben Almanciyim, Almanyadan getiriyorum.

C

Canna

Guest
Olabilir dostum Almanyada netten siparis verir ve tohum gelir,, sikinti olmaz.

50.cal

Yeni üye
Ben de gizli kargo diye sipariş verdim. Dangalak herifler mektuba koymuş şuan kargo numarasını sorguladığımda ithal edilemeyez diye yazıyor iade diyor başında da

50.cal

Yeni üye
Original Skunk #1
regular alma sebebin neydi kanka. anladığım kadarıyla ufak bir kabinde yapacaksın. ben de thc bomb regular söylemiştim ama ben açık alanda kendi tohum bankamı yapacaktım malesef takıldı gümrüğe. eğer regularları satmayı düşünürsen ilgilenebilirim.

50.cal

Yeni üye
Ben bir de e mail yolladım bakalım aldığım siteye yardım edecekler mi bakalım.
"
my order number is 1668989
I left a note for this order to be confidential shipping. However, the friends who prepared the order sent it by putting it in a letter and the product was returned due to problems at the customs. What you call a secret order is to put it in a letter? I was really very upset. When I look at the customs information, it seems that the product was returned and it could not pass through customs. You should put the seeds in a toy or other gift box etc... "
böyle bir yazı yazdım

Fel123

Yeni üye
regular alma sebebin neydi kanka. anladığım kadarıyla ufak bir kabinde yapacaksın. ben de thc bomb regular söylemiştim ama ben açık alanda kendi tohum bankamı yapacaktım malesef takıldı gümrüğe. eğer regularları satmayı düşünürsen ilgilenebilirim.
3 tane var zaten satma işlerine girmem bro zaten korkudan tohumlar duruyor ekemiyoz bide tohum satma işi yaparsak stresten ölürüz herhalde ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* *** *******