Psyhedelic festival

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Aha kaymakamı gördün mü ahaha ben oradan Maske cezası yedim. 70 kişi aldılar ses sistemi ni beğenmedim ama gerisi iyiydi bu sene de yine ona gidicem
kanka maske cezası hepimiz yedik. ses sistemi dediğin gibi çok kötüydü. jandarmayla da omuz omuza asit patladık ya daha da bad trip görmem diye düşünüyorum. :D ama genel olarak kötüydü bence festival. bok taşan tuvaletler, doğru düzgün yiyecek olmaması ve önüne gelen herkesi azarlayan organizatörler. bu tayfanın yaptığı festivale daha gitmem diye düşünüyorum. ayata yapsalar bu yıl hiç fena olmaz. yada tree of life :cool:

Edit: kızgın organizatörler her yerde. :D wc karavanı varmış da biz görmemişiz. Bok taşan tuvalet festival kullanım alanı içinde olmasına rağmen otele aitmiş.:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cashh

Doktor
kanka maske cezası hepimiz yedik. ses sistemi dediğin gibi çok kötüydü. jandarmayla da omuz omuza asit patladık ya daha da bad trip görmem diye düşünüyorum. :D ama genel olarak kötüydü bence festival. bok taşan tuvaletler, doğru düzgün yiyecek olmaması ve önüne gelen herkesi azarlayan organizatörler. bu tayfanın yaptığı festivale daha gitmem diye düşünüyorum. ayata yapsalar bu yıl hiç fena olmaz. yada tree of life :cool:
Kanka ayata yı yapan da arkadaşım tree of life yapan da arkadaşım solarado yu yapan da. Tree of life nin üstüne ne festival oldu ne ses sistemi geldi o başka tekrarı devamı da yok ayata solarado aynı ses sistemi ortalama ayata son gittiğinde artık aynı yerde yapmaktan oda patlamıştı jandarma ayık tı. Solarado aynı yerde yapmaz bu sene çok iyi olur tayfayı görmedin mi. Maske cezası dediğim çadır içinde sigara yaparken gede yarısı geldi jandarma bir kızı yakalamış onunla geziyor kimlik topluyor hesapta gbt için beni çağırdı dışarı kimlik aldı foto çekti sonra gitmiş kaymakam da dahil çete olup evrak düzenlemişler Maske için benden başka bir de Bi kız aldı ceza başka yok bildiğim jandarmanın yazdığı VS boş kaymakamın imzası gerekli geçerli olması için

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Kanka ayata yı yapan da arkadaşım tree of life yapan da arkadaşım solarado yu yapan da. Tree of life nin üstüne ne festival oldu ne ses sistemi geldi o başka tekrarı devamı da yok ayata solarado aynı ses sistemi ortalama ayata son gittiğinde artık aynı yerde yapmaktan oda patlamıştı jandarma ayık tı. Solarado aynı yerde yapmaz bu sene çok iyi olur tayfayı görmedin mi. Maske cezası dediğim çadır içinde sigara yaparken gede yarısı geldi jandarma bir kızı yakalamış onunla geziyor kimlik topluyor hesapta gbt için beni çağırdı dışarı kimlik aldı foto çekti sonra gitmiş kaymakam da dahil çete olup evrak düzenlemişler Maske için benden başka bir de Bi kız aldı ceza başka yok bildiğim jandarmanın yazdığı VS boş kaymakamın imzası gerekli geçerli olması için
kanka e devletten dün kontrol ettik. bizim arkadaş grubunun yarısı maske cezası yemiş. kimlik kontrolü diye kimliklere bakmışlardı. o sırada dayamışlar cezayı.

Cashh

Doktor
kanka e devletten dün kontrol ettik. bizim arkadaş grubunun yarısı maske cezası yemiş. kimlik kontrolü diye kimliklere bakmışlardı. o sırada dayamışlar cezayı.
Deme tek kurban benim sanıyordum. Sadece kimliğe bakmakla olmaz kimliğin fotoğraf veya bilgisini alması lazım. Benim cezaya tim komutanı imza atmış nöbetci hıfssıha Dr. U imza atmış üstüne birde kaymakam imza atmış teşkilat gibi itiraz etsem üç kamu görevlisi biri kaymakamı yalan ile suçlamak lazım etmedim. Sizin cezaları git vergi dairesi ne ödemiyeceksen bile dosyanın nereden geldiğini gösteriyor görevli git bak aynı üçlü kombin se hiç ses etme değilse itiraz et bu üçü yoksa geçersiz. Oradaki olay da dışlanan bir **** cimere yazıyor sonra kaymakam jandarma yolluyor olayı kapatıyorlar bu eleman tekrar cimere yazıyor vali kaymakamı gece yarısı yatağından kaldırıp yolluyor git bak diye. Bunlar geliyor 70 kişiyi yakalıyor 24 kişiye işlem yapıyor kan idrar testi yapıyor işi uyanıyorlar uyuşturucu festival i diye rapor tutacakken festival i yapan kız 40 bin indiriyor işlem direkten dönüyor sonra o yakalananları da yol kontrol müş gibi gösteriyorlar gazeteye öyle çıkıyor festival adı geçmiyor e uyandıkları için bunlar nasılsa peşine düşmez diye maske tezgahı kuruyorlar kaymakam dahil en son kovalayarak çıkardılar son sabah kalanları

Cashh

Doktor
Zamanında makarasına ben yazmışım kuştepe diye, üyelik eski olunca unutmuşum kanka . Bu arada türkiyede festivaller boka sardı tamamen ticarethaneye döndü, türkiyede gittiğim en iyi fest 2015 di yanlış hatırlamıyorsam NEON fest uludağ da oldu. Bidaha olmaz sanırım :( ayata, solarado vs çok kötü organizasyonlar. Darkcode fln olmuştu ama hightech yoruyor insanı bi süreden sonra.
Türkiye de iki tane iyi festival oldu biri 2006 Antalya tutulma biri tree serisi diğerleri çok işe yaramaz. Sizden kaç kişi maske cezası yedi.? Birde iranlıların yaptığı vardı iki sene önce o çok iyi geçti ama önceden full on yoğunlukta olan festival ler şimdi ayin müziklerine döndü açıktan ayin yapar oldular. 220-280 bpm nedir ya çocuk diyor abi 600 dinliyoruz biz dedim Bi git

Cashh

Doktor
Kanka tree of life güzeldi ama neonun line up ına bakmanı tavsiye ederim kimler kimler vardı harika bi festivaldi. Korona yoktu ben en son fest e gittiğimde. İranlılar kafayı yemiş kanka aralarında aklı selimlerde var tabi ama o bpmleri bi süre sonra kafa kaldırmıyor. Abi köpekler bile uluyordu o hitechler çaldığında telefon titreşimi gibi bpm mi olur.
Neon a gitmedim ama line up duydum iyiymiş. İranlılar harbi şaşırmış dediğim gibi amaç müzik değil zaten ayin yapıyorlar önceden gizli yaparlardı bir set şimdi tüm gece ayin müzikleri yüksek bpm ler tapınmalar filan. Sen Müslüman mısın?

frigyen

Yeni üye
@babakallavi @Musdrag kankalar anlıyosunuz bu işten. bilmediğimden soruyorum bpm set boyunca aynı mı kalıyor yoksa yavaştan mı artıyor. örnek olarak link verebileceğiniz sağlam setler varsa dinlemek isterim bu meseleye yeni ayıkıyorum

Cashh

Doktor
@babakallavi @Musdrag kankalar anlıyosunuz bu işten. bilmediğimden soruyorum bpm set boyunca aynı mı kalıyor yoksa yavaştan mı artıyor. örnek olarak link verebileceğiniz sağlam setler varsa dinlemek isterim bu meseleye yeni ayıkıyorum
Aman kardeşim ben artık kimseyi yakmamaya çalışıyorum. Soruna gelirsek çalacak DJ tarzı ile ilgili bpm ve line up ile ortalama gündüz 110 - 130 arası geceye yaklaştıkça artar eskiden 170-180 zirveydi şimdi boku çıkmış 200-250 dinliyorlar 600 ve 6000 bpm de varmış iranlılar da

Cashh

Doktor
Kanka tree of life güzeldi ama neonun line up ına bakmanı tavsiye ederim kimler kimler vardı harika bi festivaldi. Korona yoktu ben en son fest e gittiğimde. İranlılar kafayı yemiş kanka aralarında aklı selimlerde var tabi ama o bpmleri bi süre sonra kafa kaldırmıyor. Abi köpekler bile uluyordu o hitechler çaldığında telefon titreşimi gibi bpm mi olur.
Kanka lütfen yanlış anlama sadece meraktan sordum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ****** dready****** **********
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
  • kkush kkush:
    **** ** ** ** ****** ********** dready* ******** ***** ********** **** ****** ****** ***** ******
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • cokorama cokorama:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    dready dready ****** ****** ** ****** ** ***** ** ** ** ****** ********** *********
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    dready*** dready*
  • AmanBee AmanBee:
    * ***** ** **** ****** ****** ***** **** **** ***** *********** dready ****
  • kkush kkush:
  • AmanBee AmanBee:
  • E ErdemRS6:
  • AmanBee AmanBee:
    *** ******* ****** ******* **** *********** *** ** *********** ****** ******* ***
  • AmanBee AmanBee:
    dreadydready
  • kkush kkush:
    ********* ******* ******** dreadydready****
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: **** ******