Psyhedelic Bitkiler (Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ve büyütebilecekleriniz)

Ü

Üye silindi 24060

Guest

nighthero

Yeni üye
Kankam onlardan her yerde bulursun ayrıca 100 belki 150 adet Yemen gerek oda fazlasıyla mide bulantısı ve kramp şeklinde dönüş sağlar sana.

https://www.google.com/search?q=gündüz+sefası+tohumu&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=sinv&sxsrf=ALiCzsarMvhleH6X4d7BwjiGcnb53yZmwg:1666991921497&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiZw8vq7IP7AhVSZTABHRgVDnQQ_AUoAnoECAIQAg&biw=424&bih=834&dpr=2.55#imgrc=-CJgU-8Pz7K5zM orjinal görünümü bukadar büyük değil pirinç tanesi kadar.
Eyvallah reis sorun yok sen yedin mi hiç bunlardan

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Eyvallah reis sorun yok sen yedin mi hiç bunlardan
Yemez olaydım. Mide bulantısı biraz kramp. Kafa yok. Ozamanda harmanım. Hızı kestiremedim boru otu tohumu sarıp içtim 5 ile 10 arasında tam hatırlamıyorum adette yemiştim. Sonrası garip kötü saçma salak mırıldanmışım sürekli. KESİNLİKLE tavsiye etmiyorum.

nighthero

Yeni üye
Yemez olaydım. Mide bulantısı biraz kramp. Kafa yok. Ozamanda harmanım. Hızı kestiremedim boru otu tohumu sarıp içtim 5 ile 10 arasında tam hatırlamıyorum adette yemiştim. Sonrası garip kötü saçma salak mırıldanmışım sürekli. KESİNLİKLE tavsiye etmiyorum.
Kafa yapmiyor o zaman bu

nighthero

Yeni üye
Nereden temin etmiştin

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Nereden temin etmiştin
Kankam yapıyor normalde kabukları mide bulantısı yapıyormuş. Birde fazla Yemen gerekiyor gündüz sefasını. Boru otu tohumu hiç bulaşma bildiğin zehir atropin ve hyosamin. En güzel orman gülü ama ithali yasak. Köylere falan bakıyorum bazan araçla inceden gezerken kafa güzel görsem direk yapışıcam dede teyze ne ise artık.

nighthero

Yeni üye
Bide şimdi bundan üç tane alıp yesem etki eder mi illa büyümesi mi lazım
Bir de etki etmesi için kaktüslerin yaşlı kaktüs olması lazım bu yavru kaktus orjinalse bile işe yaramaz.N11 de 450 TL'ye satan 30 cm yaşlı kaktüs satıyor o işe yarıyor bir de kullanmadan önce 1,1.5 ay güneşte bekletmek garanti işe yaramasini sağlar kaktusun.

öksürük

Yeni üye
Kankalar Toroslarda bir dağ evinde San Pedro nasip oldu ama cm falan değil toz halindeydi 3 gün öncesi diyetini yaptım sabah 5gibi çay kaşığı ile yedim ortalama 30 Gr kadar ve lsd halt etmiş dedim o sıra eşim bebisimize hamileydi ve ben karşı dağdaki çam ağaçlarının bütününde bebeğimin siluetini gördüm şimdi sıpa 2 yaşında belki inandırıcı gelmeyecek ama aynı gördüğüm gibi yada beynim bana oyun oynuyor bilmiyorum lakin deneyimledigim en iyi tecrübe idi tüm siyasi fikirlerimden ayrıldım kendimi resetledim resmen ve dahada bulamadım sam pedro şimdi gaza geldim bakacağım bulabilen varsa şu kardesinize bir yardımcı olun

Amca35

Kıdemli Üye
Bir de etki etmesi için kaktüslerin yaşlı kaktüs olması lazım bu yavru kaktus orjinalse bile işe yaramaz.N11 de 450 TL'ye satan 30 cm yaşlı kaktüs satıyor o işe yarıyor bir de kullanmadan önce 1,1.5 ay güneşte bekletmek garanti işe yaramasini sağlar kaktusun.
Sağol dost

Shantii

Kıdemli Üye
Kankalar Toroslarda bir dağ evinde San Pedro nasip oldu ama cm falan değil toz halindeydi 3 gün öncesi diyetini yaptım sabah 5gibi çay kaşığı ile yedim ortalama 30 Gr kadar ve lsd halt etmiş dedim o sıra eşim bebisimize hamileydi ve ben karşı dağdaki çam ağaçlarının bütününde bebeğimin siluetini gördüm şimdi sıpa 2 yaşında belki inandırıcı gelmeyecek ama aynı gördüğüm gibi yada beynim bana oyun oynuyor bilmiyorum lakin deneyimledigim en iyi tecrübe idi tüm siyasi fikirlerimden ayrıldım kendimi resetledim resmen ve dahada bulamadım sam pedro şimdi gaza geldim bakacağım bulabilen varsa şu kardesinize bir yardımcı olun

Doğru dozda kullandığında san pedro kaktüsü harbidende LSD bok yemiş yanında dedirtiyor

Lankiki

Yeni üye
Madem şişecekmiş kendisi şişirsin öyle satsın sen çürütebilirsin. Rengi turkuaza yakın orjinal pedro değil bu hibrit
@Shantii
Adam kendisi şişirip tekrar foto atacak yolladığında sana sorarım. Bir de senin kesin san pedro dediğin bir yer varsa bana özelden veya silmek şartıyla burdan link paylaşma ihtimalin var mı? Mantara lsdyi bir kaç kez denedim bir de meskalini denemek istiyorum.

OttoMan347

√SEFİR√

https://ibb.co/PMVYn1M

@Shantii kanka bu bitkiye bir bakar mısın? Alacağım kişi şu an bitkinin susuz olduğunu su verildiği gün 1.5 x bitkinin şişeceğini söylüyor orijinal san pedro mudur?
Bunun çürümüş kısmını kesip 1 2 hafta peçete üzerinde kök yapana kadar beklet sonra toprağa ek. Fazla su vermiş olabilirsin bitki çürüyor kesip atmazsan komple curuyecek

Heyecanlandım, bu konulara yurumek istiyorum ex di lsd idi vs kimsenin tezgahinda isimiz yok kendi isimizi gorsek yeter :)) takipteyim yakinda uzun zamandir gormedigim annemi ziyaret edecegim kaktus cenneti gibi bahcesi var yakalarsak birseyler ne ala, olmadi uretim uretim uretim vaktimiz var yasimiz genc cok sukur :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****
    +1
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ****** hahahaha* ***** hahahaha *** ***** ******* **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ****** ******** **** **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** **** ********* ********** ****** ********** **** ***** ********** ********* *** ******** ********** ******** * ********* ******* ***** ***** **** *
    *** ***** ********* *** hahahaha** ****** ****** ***** *********
    **** hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** ****** ***
    ***** ********** ********* ******* ********* ******* ****** hahahaha * ****** *****
    NewGardener NewGardener: ***** *****