Psyhedelic Bitkiler (Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ve büyütebilecekleriniz)

BronzBaykus

Yeni üye
@GgBroGg @Woppy knkalar şöyle bir reddit gurubu var r/shroomery bi postun altında vendor arayışım oldu geri dönen olmadı sizde bi şansınızı deneyebilirsiniz. Özelden yazarsınız belki birine. Burda gurupta tedarikçi olduğuna eminim

Mahsun

Kıdemli Üye
orda vendor var kankam sadece iletişim sağlayıp anlaşmak önemli ve sağlam vendorların olduğu söyleniyor

Woppy

Ordinaryüs
Grow ılıgı meskalin üretmeye teşvik etmesi knk bende qb var uv ır var olmazmı ?

Valla elimden geldiğince uğraşıyorum rusyadan birinden 130 dolares fiyat aldım çok fazla olduğu için deneme şansım olmadı. Ya ugun fiyatla tr içi olacak denemek için denediğin zaman verdiğin paraya acımayacaksın ya da güvenilir bir yurtdışı vendor olacak güvenilir olduğu için parasıda mühim değil
s.a kanka rusyada okudum rusçam fena değil ne işi var orda mantar mı kaktüsmü? eğer yapabileceğim bişey olursa yardımcı olmak isterim

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Hawaian baby LSA yı bu yaz denemeyi düşünüyorum tecrübe edenler varsa yorum atarsa iyi olur
Kanka o bitkinin tohumlarını bence ilk başta ek zaten kendisi sarmaşık kendine tohum bankası oluştur. Sonra dene. Şahsen ben şu an tohumlarından arıyorum ama bulamıyorum. Yurt dışı getirmekte sıkıntı.

nighthero

Yeni üye
Kanka o bitkinin tohumlarını bence ilk başta ek zaten kendisi sarmaşık kendine tohum bankası oluştur. Sonra dene. Şahsen ben şu an tohumlarından arıyorum ama bulamıyorum. Yurt dışı getirmekte sıkıntı.
Bulabildin mi Hawaian baby woodrose tohumu knk bulamiyorum hiç bir yerde yok. @Shantii sen biliyorsan nereden alabileceğimizi söyleyebilir misin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** hahahaha ******** ***** ***** ********** ** ** *** **** *****
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • TabldotLife TabldotLife:

hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • L lavrens33:
    ******** ******** **** ** **** ** ****** ******* ****** hahahaha ********
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha**
  • L lavrens33: