Psyhedelic Bitkiler (Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ve büyütebilecekleriniz)

gfbtunc

Yeni üye
Yanılıyorsun kanka bunların hepsi türkiyede var. Zaten konu başlığının diğer türlü anlamı kalmazdı ve bu bitkiler uyuşturucu haline yani saflaştırmadığın sürece yasallar. Morning glory tohumları bir çok çiçekci ve koçtaş gibi yerlerde paket halinde satılıyor, datura yollarda sokaklarda cirit atıyor, gelincik otunun tohumları tatlılarda çöreklerde kullanılıyor ve haliyle baharatcılarda bile tohumu var, san pedro kaktüsü peyote kaktüsü bunlar kaktüscülerde olan kaktüsler ama pahalı oldukları için her kaktüscü satmıyor hele benim gibi küçük bir ilçedeyseniz bulma şansınız çok zayıf benim gibi google amcaya sorabilirsiniz veya türk alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.
Bu datura nasıl kullanıyor dediğin gibi heryerde var anlatırmısınız lütfen detaylı

Mahsun

Kıdemli Üye
Valla bende niyetleniyorum kankam güvenilir temin edebileceğimiz bi yer barsa alalım bizlerde

Mahsun

Kıdemli Üye
Bende beklemedeyim valla zaten eylül de kesip yiyebiliyoruz diye biliyorum zamanımız var o yüzde

Mahsun

Kıdemli Üye
Kanka onun için bende uğraşıyorum bi kaç siteye mail attım ama dönüş olmadı

Shantii

Kıdemli Üye
Nediyosun knk heyecanladırdın beni bu dediginle en yakın zamanda sanpetro edinecegim varmı önerdigin bi link knk ?
Kanka varda forumda türkçe vendor paylaşmak yasak arkadaşlar paylaşmış ben oradan alıyorum. Ayrıca şaman ritüellerini araştır farklı bir deneyim özel bir algı yarattığını göreceksin

Valla bende niyetleniyorum kankam güvenilir temin edebileceğimiz bi yer barsa alalım bizlerde
Kanka varda forumda türkçe vendor paylaşmak yasak arkadaşlar paylaşmış bende oradan alıyorum

@Shantii knkam lütfen cevap verir misin hemen sileceğim şu gerçekmidir satıcı güvenilirmidir bahsettiğin yer burasımıdır?

---------
Burasını denemedim bir alttakini denedim

300 tl az para değil ama deneyeceğim sonucunu yazarım. @Shantii knkam cevap verse güzel olacak o biliyor sürekli aldığı bir yer varmış. Zaten 3-4 tane tedarikçisi var bakalım inşallah tek atarız doğrusu budur umarım.
Evet kanka bende oradan alıyorum ama forumda türkçe vendor paylaşmak yasak linki sil sende forumdan atılırsın benim konumu da kapatırlar boş yere

Knk daha önceki konulardan bu linki buldum yorum yapanda olmuş gerçek diye
-----
Evet kanka burası öğrendikten sonra linkleri silerseniz iyi olur konumun boş yere kapatılmasını istemem

Son düzenleme:

BronzBaykus

Yeni üye
O işi çözmemiz lazım
Valla elimden geldiğince uğraşıyorum rusyadan birinden 130 dolares fiyat aldım çok fazla olduğu için deneme şansım olmadı. Ya ugun fiyatla tr içi olacak denemek için denediğin zaman verdiğin paraya acımayacaksın ya da güvenilir bir yurtdışı vendor olacak güvenilir olduğu için parasıda mühim değil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
    K Keyifcihtiyar: *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** *******...