Psyhedelic Bitkiler (Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ve büyütebilecekleriniz)

jantr

Yeni üye
san pedro kaktüsü Gitti gidiyorda biri satıyor gerçek orjinal flan diyor şakamı bu uyusturucu diye devlet nasıl farkedememis kapdfjg

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Sanpedro ithalatı yasak süs bitkisi Olarak şuanlık serbest yurt içi. Ayrıca yazlık yerlerin çoğunda var görüyorum çiçekleri çok güzel. Kullanımı diğer psiko delikler gibi yaygın olmadığı için şuan sanırım göz yumuyorlar. Ama yakında aşlarlar toplamaya diye düşünüyorum

Onu yıllarca büyütmen lazım ben mayıstan eylüle kadar kızgın güneşin altında büyüttüm bir gram kafa yapmadı.
Tohumdan büyütürsen bu geçerli. Satılan tüm san pedrolar tohum değil klon olduğu için zaten yaşlı oluyorlar. Yasallık konusuna gelirsek san pedronun içeriği onu büyüten kişiye göre aşırı dalgalandığı tutarsız olduğu için tüm dünyada serbest. Peyoteyi bile yasaklamıyor hiç bir devlet
san pedro kaktüsünü niye yasaklasınlar. Bu bitkileri çözüp meskalin haline getirmediğiniz sürece daima serbest. Bu kaktüsün en güzel tarafı da bu serbest olması yani

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Serbest ama ABD de bir saksıdan fazlası yasak diye okumuştum. Bizde öyle bir durum yok inşallahta olmaz.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Amerikada böyle bişey yok. Başka ülkede de böyle bişey duymadım. İtalya, İspanya, Amerika, Avustralya'da yetiştiren arkadaşlarım var
Ozman yanlışım var kusura bakma baya bir araştırdım çünkü bu kaktüs konusunu. şimdi bu en az 30 cm olacak birde sağlam güneş görecek çelik ten çoğaltım dimi üstad.

Tohumdan büyütürsen bu geçerli. Satılan tüm san pedrolar tohum değil klon olduğu için zaten yaşlı oluyorlar. Yasallık konusuna gelirsek san pedronun içeriği onu büyüten kişiye göre aşırı dalgalandığı tutarsız olduğu için tüm dünyada serbest. Peyoteyi bile yasaklamıyor hiç bir devlet
san pedro kaktüsünü niye yasaklasınlar. Bu bitkileri çözüp meskalin haline getirmediğiniz sürece daima serbest. Bu kaktüsün en güzel tarafı da bu serbest olması yani
Valla ben o herkesin aldığı yerden aldım güya klondu yaşlı bitkiden alınmıştı

Ozman yanlışım var kusura bakma baya bir araştırdım çünkü bu kaktüs konusunu. şimdi bu en az 30 cm olacak birde sağlam güneş görecek çelik ten çoğaltım dimi üstad.
Aynen kanka burada tek dikkat etmeniz gereken şey güneş. Bol bol güneş göstermezseniz çalışmıyor bu melet. Çalışmıyor sanıp çok pes edenler var. Halbuki adamlar serada bekletiyor bunları bu yüzden seninde söylediğin gibi sağlam güneş gösterceksin tüketmeden önce. 20 gün oldu alalı güneşte bekletiyorum en az 1.5-2 ay daha bekletmeyi düşünüyorum mesela emeksiz yemek olmuyor şaman bitkileri bunlar bitki seni sen bitkiyi tanıyıp kaynaşcaksınız uyuşturucu mantığını çıkarın kafanızdan bu çok başka bi dünya

Shantii

Kıdemli Üye
Aynen kanka burada tek dikkat etmeniz gereken şey güneş. Bol bol güneş göstermezseniz çalışmıyor bu melet. Çalışmıyor sanıp çok pes edenler var. Halbuki adamlar serada bekletiyor bunları bu yüzden seninde söylediğin gibi sağlam güneş gösterceksin tüketmeden önce. 20 gün oldu alalı güneşte bekletiyorum en az 1.5-2 ay daha bekletmeyi düşünüyorum mesela emeksiz yemek olmuyor şaman bitkileri bunlar bitki seni sen bitkiyi tanıyıp kaynaşcaksınız uyuşturucu mantığını çıkarın kafanızdan bu çok başka bi dünya
Her cümlene katılıyorum dostum

Kanka ben mayıstan eylüle kadar hiç gölge görmeyen kızgın güneşin altında beklettim. Bir gram kafa yapmadı. Aldığım yer de bu sitede herkesin aldığı yerdi.

harmangenc

Kıdemli Üye
selam kankalar bu san pedro kaktüsünün hangi bölgesini tam olarak kullanıyoruz ve nasıl bir form değişimine uğruyor bir de kullanımı nasıl bilgilendirirseniz sevinirim.

ayrıca bu bitkiyi alıp dümdüz balkona koysam (full güneş gören) ne kadarlık sürede sonuç alabilirim ?

selam kankalar bu san pedro kaktüsünün hangi bölgesini tam olarak kullanıyoruz ve nasıl bir form değişimine uğruyor bir de kullanımı nasıl bilgilendirirseniz sevinirim.

ayrıca bu bitkiyi alıp dümdüz balkona koysam (full güneş gören) ne kadarlık sürede sonuç alabilirim ?
Kanka dikenlerini çıkarıp komple kaktüsü kullanıyorsun. Balkonda full güneşte minimum 3-4 ay bekletirsen sonuç alırsın ama ne kadar fazla bekletirsen o kadar iyi sonuç alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha ********* ***** ****
  • kkush kkush:
    ** ******* **** ***** ******* ** ****** ****** ** ****** ********* *** ****** hahahaha* ***** *********
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha* ** ****
    ****** * ******* **** ********* ********** **** *** ** ** ******* **** ******* **** ***** ******* ** ****** ****** ** ****** ********* *** ****** hahahaha* ***** *********
  • LeeChandler LeeChandler:
    hahahaha *** ******** ******* ***** ** ********* ** ******
    *** hahahaha *****
  • kralartur01 kralartur01:
    ***** ***** **** ***** ******* ********* ** ********* ** *** ****** ***** ****** ***** **** ******* **** ** ***** *** **
  • kkush kkush:
  • LeeChandler LeeChandler:
    hahahaha*** ********** ** ********** *** **** hahahaha ********
    ***** ********* hahahaha *******
  • kkush kkush:
    ** ******** ** ******** ******* ***** ********* hahahaha **
  • kkush kkush:
    +1
    **** ******** ***** ***** **
  • kkush kkush:
    *** ** ****** hahahahahahahaha* ********** ** ********** *** **** hahahaha ********
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: **