Pregabalin

Ü

Üye silindi 29199

Guest
@Lowmembers kardeşim umarım en yakın zamanda istediklerini yapar kendine gelirsin ve seninle olan muhabbetimiz kadar tanıyorum seni ama başaracağını biliyorum, ben lyrica düşüşündeyken eecde tabak çanak bardak ne varsa parçaladım duvarları yumrukladım yattığım yerde güle oynaya atlatamadım tabi ki ama sadece sabrettim bir gün biteceğini bildiğim için ve bitti söz konusu kimyasal üürünler olunca güle oynaya bırakılamıyor maalesef

Ratatu

Üye
Beyler bağımlısı oldum içmeden çalışamıyorum mal gibi düştüm içmeyince ise gidesim yok kimsele konuşasım olmuyor hayattan zevk almıyorum . çocukları yüzünden hem sahte hem fiyatlar uçuk o yüzden deep webden anlamıyorum satılıyor mudur
Kanka lyrica ve bunun gibi gaba ilaçların bağımlılığı çok sıkıntı hayat bununla devam etmez sana sakın öğüt veriyomuşum gibi gelmesin dostane şekilde söylüyorum en kısa zamanda bırakman dileğiyle.

technoislove

Yeni üye
Brolar pregabalin, xanax gibi ilaçları kullanıyorsanız lyrica 600 mg geçmemeye çalışın nöbet tehlikesi 600 mg sonrası başlıyor eğer 3 aydan uzun süredir kullanıyorsanız bu ilaçlardan herhangi birini kesinlikle azaltarak bırakın azaltmadan bırakıp direk bırakma yoluna giderseniz yoksunluk esnasında beyniniz glutamat fırtınalarından çok büyük zarar görüyor bir nevi şoklanıyor kalıcı zarar verebilirsiniz hatta nöbet geçirebilirsiniz bu ilaçların zararı beyin üzerinde mdma ve kokain ile yarışabilir gaba reseptörleriniz aylarca kendini düzeltemez ve siz fiziksel olarak hissetmeseniz bile beyniniz gaba reseptörlerini onarmak için 6+ ay boyunca uğraşır kullanıyorsanız bile ne olduğunu bilip araştırarak bilinçli olarak kullanın 40 yaşında duygularını kaybetmiş insan posası haline gelmeyin

Lowmembers

Müptezel
Brolar pregabalin, xanax gibi ilaçları kullanıyorsanız lyrica 600 mg geçmemeye çalışın nöbet tehlikesi 600 mg sonrası başlıyor eğer 3 aydan uzun süredir kullanıyorsanız bu ilaçlardan herhangi birini kesinlikle azaltarak bırakın azaltmadan bırakıp direk bırakma yoluna giderseniz yoksunluk esnasında beyniniz glutamat fırtınalarından çok büyük zarar görüyor bir nevi şoklanıyor kalıcı zarar verebilirsiniz hatta nöbet geçirebilirsiniz bu ilaçların zararı beyin üzerinde mdma ve kokain ile yarışabilir gaba reseptörleriniz aylarca kendini düzeltemez ve siz fiziksel olarak hissetmeseniz bile beyniniz gaba reseptörlerini onarmak için 6+ ay boyunca uğraşır kullanıyorsanız bile ne olduğunu bilip araştırarak bilinçli olarak kullanın 40 yaşında duygularını kaybetmiş insan posası haline gelmeyin
40 yaşında mi .d 25 yaşımda insani duygularımı kaybettiğimi hissetmeye başladım tam olarak. Gerçek kayıp. Gidenin gelmediği evrede olduğumu farketme yaşımdı. Birden bire belki 1 1 2 ay icmis adam birakabilir ama birkac yıldır icen bir insana herhangi bir muadilini sunmadan bırakın birden bire bırakmayı. Azaltmak diyin hemen o azaltinca gireceği krizden dolayı agrasife bağlar. Oyle 1 2 ay kullanma ile bağımlısı oluyosa bi insan. Zaten ellemeyin peşinde de ölsün bi zahmet .s

E

El Chavo

Guest
Lyrica, Galara, Gerica fln 1 hafta günde birden fazla at 1 hafta sonu içme parmak uçlarına kadar tüm vücudun ağrı içinde kalır tavsiyem kullanma. Symra denilen Pregabalin içerikli başka bir ilaç daha var onun pisliği o kadar değil ama bence hiç uğraşma. Dumandan şaşma bro.

CheGuevaraTR

Müptezel
Dostlar ilkokul yıllarında başlayan bali - çakmak gazı - soğutucu ve tiner hikayeme uzuuuuun bir ara verdikten sonra 2012 yılından 2017 yılına kadar aralıksız olarak her gün ortalama 5 gr sentetik (bonz selvi-am) ayda bir kaç gün full takılmalı şeker (7-8 adet) ve son 1.5 yılında da malesef hepsi devam ederken met e bulaştım ve hayatım ziyan oldu 55 kiloya kadar düştüm boyum 1.85 hesap edin , ve ister inanın ister inanmayın herşeyi bıçak gibi kestim, vücudun verdiği tepkileri anlatsam şok olursunuz,bırakma kararımdan sonra 2 haftada toplasan 10 saat uyumuşumdur, vücudumun hiç bir noktasını hissetmedim (şaka değil kendime iğne batırıp hissetmiyordum tokat atıp hissetmiyordum elime çakmak yakıp hissetmiyordum) resmen bütün sinir uçlarım uyuştu o soğuk soğuk terlemeler, titremeler, sürekli öğürme hissi... yaşayan bilir dostlar çok zor allah kimseyi düşürmesin en sonunda hastaneye gidip olayları anlattım bana ilk baş diazem vurdular inanır mısınız 2 haftadır uyumayan ben sanki bi sigara ucu almış gibi oldum hisler yerine geldi eve kadar sallana sallana gittim uyudum.. Uyandım ve o gün bu gündür sadece esrar ve alkol içerim..(psikolojik ve fiziksel olarak toparlanmam baya zamanımı aldı) esrar olursa sabahtan akşama kadar içerim olmazsa içmem asla aramam müptezellik yapmam, hatta fısfıslı sigara olduğunu anlarsam o dakika elimdekini atarım.. alkol alıyorum genelde haftada bir iki gün ama onunda bokunu çıkarıyorum içince bi 70lik üstüne bir iki kırmızı.. hasatı alınca alkole de resti çekecem.. Siz siz olun kankalar kimyasala bulaşmayın, yetiştirin sigaranızı için ticaretine girmeyin keyif mod yani :) bu tarz ilaçları da lütfen amacı dışında kullanmayın kullanana da göz yummayın, gerçekten ihtiyacı olan bir sürü insan var onlara müptezel damgası vurulabilir kimsenin günahına girmeye gerek yok, saygılar sevgiler bol dumanlar kankalar..

Son düzenleme:

Woppy

Ordinaryüs
Dostlar ilkokul yıllarında başlayan bali - çakmak gazı - soğutucu ve tiner hikayeme uzuuuuun bir ara verdikten sonra 2012 yılından 2017 yılına kadar aralıksız olarak her gün ortalama 5 gr sentetik (bonz selvi-am) ayda bir kaç gün full takılmalı şeker (7-8 adet) ve son 1.5 yılında da malesef hepsi devam ederken met e bulaştım ve hayatım ziyan oldu 55 kiloya kadar düştüm boyum 1.85 hesap edin , ve ister inanın ister inanmayın herşeyi bıçak gibi kestim, vücudun verdiği tepkileri anlatsam şok olursunuz,bırakma kararımdan sonra 2 haftada toplasan 10 saat uyumuşumdur, vücudumun hiç bir noktasını hissetmedim (şaka değil kendime iğne batırıp hissetmiyordum tokat atıp hissetmiyordum elime çakmak yakıp hissetmiyordum) resmen bütün sinir uçlarım uyuştu o soğuk soğuk terlemeler, titremeler, sürekli öğürme hissi... yaşayan bilir dostlar çok zor allah kimseyi düşürmesin en sonunda hastaneye gidip olayları anlattım bana ilk baş diazem vurdular inanır mısınız 2 haftadır uyumayan ben sanki bi sigara ucu almış gibi oldum hisler yerine geldi eve kadar sallana sallana gittim uyudum.. Uyandım ve o gün bu gündür sadece esrar ve alkol içerim..(psikolojik ve fiziksel olarak toparlanmam baya zamanımı aldı) esrar olursa sabahtan akşama kadar içerim olmazsa içmem asla aramam müptezellik yapmam, hatta fısfıslı sigara olduğunu anlarsam o dakika elimdekini atarım.. alkol alıyorum genelde haftada bir iki gün ama onunda bokunu çıkarıyorum içince bi 70lik üstüne bir iki kırmızı.. hasatı alınca alkole de resti çekecem.. Siz siz olun kankalar kimyasala bulaşmayın, yetiştirin sigaranızı için ticaretine girmeyin keyif mod yani :) bu tarz ilaçları da lütfen amacı dışında kullanmayın kullanana da göz yummayın, gerçekten ihtiyacı olan bir sürü insan var onlara müptezel damgası vurulabilir kimsenin günahına girmeye gerek yok, saygılar sevgiler bol dumanlar kankalar..
Brom gecmiş olsun kurtulduguna sevindim umarım bir daha ne uğruna olursa olsun bulaşmaman dileğiyle aramıza hoşgeldin yeşilisevenler derneği ;)

Shammy

Kıdemli Üye
Kimyasala karşıyım ama bir ara lyrica içtim hatta tanıdık vardı kendi adıma yazdiriyordum 1 seneden fazla buldukça kullandım bulamadığım zamanki etkisi hoşuma gitmedigi için ve bir kerede bayilttigi için bir anda bıçak gibi kestim attım. Umarım sizde başarırsınız...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    4glow20 4glow20: ********* **********