Pregabalin

Tepecikli35

Yeni üye
Kankalar merhaba Deep webden Saf pregabalin veya Lyrica alma durumu varmi kargoda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum k9 lar koku almaz beni aydınlatırsanız sevinirim iyi eğlenceler

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Geçmiş yıllarda doktor kontrolünde doz aşımı yapmadan yani sadece ağrı kesici olarak bir dönem kullandım ciddi şuur kayıpları başlamıştı gğnde 17 saat uyur hale gelmiştim. Bu maddeden uzak durum kullanmayın kullanan varsa da yardımcı olmayın elinize geçeni gidip klozete sökün sifonu çekin. Kutu kutu 56lı 300mg döktüğünü bilirim klozete içimde en ufak bir olumsuzluk yoktu. Uzak durun uzak

Tepecikli35

Yeni üye
Beyler bağımlısı oldum içmeden çalışamıyorum mal gibi düştüm içmeyince ise gidesim yok kimsele konuşasım olmuyor hayattan zevk almıyorum ****** çocukları yüzünden hem sahte hem fiyatlar uçuk o yüzden deep webden anlamıyorum satılıyor mudur

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Beyler bağımlısı oldum içmeden çalışamıyorum mal gibi düştüm içmeyince ise gidesim yok kimsele konuşasım olmuyor hayattan zevk almıyorum . çocukları yüzünden hem sahte hem fiyatlar uçuk o yüzden deep webden anlamıyorum satılıyor mudur
Dostum izin al bir şekilde kendini 15-20 gün boşa çıkart boş tütün dahil her şeyi bırak kendini eve kapat ve çıkma, çok zor bir dönem geçireceksin aynısını yaşadım ama başarırsan ciddi toparlayacaksın

Bu boku içmeyince adam her şeyin negatif tarafına odaklanıyor çekilmez rezil bir insan oluyorsun. Zamanın da ben de bir arkadaşım da bu boka bulaştık ama 15-20 gün hiç içmeyince toparlıyorsun kendini. Zor ama sık dişini içme 20 gün.

president

Müptezel
Pregabalin 300 ml 4 tane ac parasut yapip salla üstünde 2 bardak kola.Uzun sureli kullanimda siddetli bagimlilik yapma riski var ve uyku problemleri yapar. Lyrica enteresan bir sekilde sanki seker atmissin gibi canını sigara cektirir. Belirli doktorlar bunu zorlamadan veriyor hele doktor tanidiksa veya eczaci rahat alırsın. Yurtdisindan getirtme deneyimim olmadi ama emin ol bu tip ilaclarin yazdirilmasi yurtdisinda daha zor cunku doktoelar tuekiyedeki gibi el altindan tanidiga ona buna yazmiyor sistemleri isliyor ve bir sey alirsan da merdiven alti olma ihtimali cok yuksek nasil ve neden guveneceksin ki? Diyelim cok uzun sure lyrica kullandin icmeyince semptom yaşıyorsun o zaman yaklasik 3-4 hafta devamli esrar ic 3-5 gun sonra aklina bile gelmez bir daha cigara rum bagimliliklardan kurtulmak icin(eroin met ve digerleri) bicilmez kaftandir. Onlara gore daha az zararlidir. Yani demek istedigim lyricaya düştüysen boyle maceralara girmek yerine esrar ic semptomlarini gecir. Boyle seyleri de devamli kullanma bence cinsel hayata cok zarari var evet belki lyri atip sex yapinca gev boşalıyorsun ama uzun vadede cok ciddi zararlari var. Benim tavsiyem 2-3 ayda bir 2 gun botunca atip sonra üstüne 6-7 gun cigara icilip devam edilmesi gereken bir aktivite

Lowmembers

Müptezel
Pregabalin 300 ml 4 tane ac parasut yapip salla üstünde 2 bardak kola.Uzun sureli kullanimda siddetli bagimlilik yapma riski var ve uyku problemleri yapar. Lyrica enteresan bir sekilde sanki seker atmissin gibi canını sigara cektirir. Belirli doktorlar bunu zorlamadan veriyor hele doktor tanidiksa veya eczaci rahat alırsın. Yurtdisindan getirtme deneyimim olmadi ama emin ol bu tip ilaclarin yazdirilmasi yurtdisinda daha zor cunku doktoelar tuekiyedeki gibi el altindan tanidiga ona buna yazmiyor sistemleri isliyor ve bir sey alirsan da merdiven alti olma ihtimali cok yuksek nasil ve neden guveneceksin ki? Diyelim cok uzun sure lyrica kullandin icmeyince semptom yaşıyorsun o zaman yaklasik 3-4 hafta devamli esrar ic 3-5 gun sonra aklina bile gelmez bir daha cigara rum bagimliliklardan kurtulmak icin(eroin met ve digerleri) bicilmez kaftandir. Onlara gore daha az zararlidir. Yani demek istedigim lyricaya düştüysen boyle maceralara girmek yerine esrar ic semptomlarini gecir. Boyle seyleri de devamli kullanma bence cinsel hayata cok zarari var evet belki lyri atip sex yapinca gev boşalıyorsun ama uzun vadede cok ciddi zararlari var. Benim tavsiyem 2-3 ayda bir 2 gun botunca atip sonra üstüne 6-7 gun cigara icilip devam edilmesi gereken bir aktivite
Hic icilmemesi gereken bisey. Sen henuz lyricadan kafa alanlardansjn anlasilan. Ayda yilda dahi icilmez sentetik ecza. Çünkü hem beden alisiyor beyjn alışıyor. Hem de vucut direnc kazanjyor alt yapi kazaniyor
Bugun ic ic. Sonra birak. 1 sene sonra ic. Krizleri başlar. Erojn met de gaet guzel yonlendrmeler bro tebrikler

Lowmembers

Müptezel
Beyler bağımlısı oldum içmeden çalışamıyorum mal gibi düştüm içmeyince ise gidesim yok kimsele konuşasım olmuyor hayattan zevk almıyorum . çocukları yüzünden hem sahte hem fiyatlar uçuk o yüzden deep webden anlamıyorum satılıyor mudur
Eger gerçekten bu sorjnu yaşadığına ikna edersen beni. Sana çözüm yolu bulabilirix

Lowmembers

Müptezel
Ben bu yaz çip taktiricam sentetik ecza ilaclaribyuzunden. Aktif sekilde hem lyrica hem subox iciyorum sabah aksam hergun

Lowmembers

Müptezel
Esrsr bulamadim diye eroine düştük. Eroini birakacaz djye sentetik eczaya düştük. Sentetikten kurtulmaya çalışırken de mk sedyelere neşterlere düşüyorum. Bu da zaten son csrem.cip Takınca da krizler devam ederse lyrica ve suboxun. Terkedilmis bir adaya gidip kendimi kaybetmeyi denerim. Baska da yolum kalmadi. Eve kapanmak vs bunlar hikaye. Isin ucunda hastane var ben uysndirayim. Hayat boyu sicilinde tasirsin gizli kapakli taktiramazsan çipi

president

Müptezel
Hic icilmemesi gereken bisey. Sen henuz lyricadan kafa alanlardansjn anlasilan. Ayda yilda dahi icilmez sentetik ecza. Çünkü hem beden alisiyor beyin alışıyor. Hem de vucut direnc kazanjyor alt yapi kazaniyor
Bugun ic ic. Sonra birak. 1 sene sonra ic. Krizleri başlar. Eroj
Hic icilmemesi gereken bisey. Sen henuz lyricadan kafa alanlardansjn anlasilan. Ayda yilda dahi icilmez sentetik ecza. Çünkü hem beden alisiyor beyjn alışıyor. Hem de vucut direnc kazanjyor alt yapi kazaniyor
Bugun ic ic. Sonra birak. 1 sene sonra ic. Krizleri başlar. Erojn met de gaet guzel yonlendrmeler bro tebrikler

n met de gaet guzel yonlendrmeler bro tebrikler
En iyisi hic icmemek ama madem icicek o zaman riske girmesin diye yazdim kanka yoksa benim icin fark etmez yanu ben sadece esrar iciyorum eskiden kullandigim dalgalar bunlar

Lowmembers

Müptezel
Birçok doğru sözün olmasına ramen birçok bilmeden tahminlerle yanlış yönlendirmeler iceriyor kanka. Biseyi birine nasil birakacagini anlatmaya calismadan önce deneyimlemis olmak cok onenlidir. Deneyimlemeden fikir yurutulur fakat ben suan bosa okudum dunya Kadar yaziyi. Peki neden? Çunku bağımlılık hakkinda fikrin dogru lakin lirika met bunlariin insan hayatindaki etkileri senin bu konuda zayıf olan hayal dunyanla sinirli kalmis. Boyle kitapta yazan bagimlilik sendromuna dalan benzemez ne yazikki. Esrar bagimlilikmi? Esrari icmeyince ne olabilir ki? Esrarin yoksunluk semptomlari ile lerikayi mrti eroini bir tutabilir misin? Sen tutabildin. Neden? Cunku bagimlilikla ilgili bilgin deneyimin tecruben bos sigara ve belki esrarla sınırlı. Oyle kötü hissetme falan degildir o semptomlar .d evet azaltarak birakilir. Zaten kimse birden birakamaz. Birden birakilmamalidir lafi birakabilene helal olsun ile devam ettirilmeli. Kimse, hicbir sentetik ecza bagimlisi sentetik kimyasal ugusturucu bağımlısı insan ard arda 2 gün içmeden insan gibi duramaz. 6 saat. 6. Saatte dunyan basina yıkılır ve geri kalan bütün günler bütün o cehennem gibi kocaman 1 hafta 10 günlük kriz zamanını kimse bitirememistir. Birini bieakmak icin birine baslayip sonra 1 iken 3 bagimliligi olan insanlar var. Şekil A1 .d hic baslanilmamali. Agri kesici veriliyor ise bunun bilincinde olan biri artik icemdz. Siz lerikayi bufda anlatmasaniz. Insanlar ne oldugunu ogrenmese. Yarin birgun jlac olarak ciddj rahatsizliklarima verildigi zaman icer birakirlar. Anlamazlsr bile bu sikintinin ne oldugunu. Ama siz bunu biz bunu dillendirdikce lerika ecza dan cikip uyuşturucu olarak literature girecek. Sonra olan binlerce yaşlı yada genc hayatini yasamaya çalışan hasta insanlara olacak. Hicbir sekilde kullanan insana bile bunun ne oldugunu neye yaradığını anlatmamak lazım. Benim yengem icerken arkadaşım gördü. Paraşütte yapıyormusun teyze dedi güldü. Orda ondan bi tiksindim senelerin dostlugu birden bire ölüm sessizligine büründü. Yengem desen zaten ictigi bisey bagimlilik yapiyor desinlerde ben buna bagimliyim djyip kendininde ailesininde hayatını mikmeye firsat arıyor. Ya neler neler. Hem kendim hem cevremde cok insan var. Cok dogru lafların var. Evet ben yillardir bu ugurda mucadele veriyorum. Insanlar sivara bulamadiklari icin hayatlarini nasil sikiyoflar anlatamam. Acıyorum. Bende onlardan biriyim. 6 7 sene önce başladı bu zararsız otun imha edilip insanlarin kimyasala sentetige alistirilma süreci. Ben en azindan cevreme. Elimin uzandığına, benim kimyasalla isim olmaz kardeşim diyene bari yardim edebilmek isterdim. Çünkü gerçekten insanlığımızı kaybedersek bu uyuşturucular çok büyük rol oynayacak. Insanlarin yarisi icip gormezden geliyor. Yarısı hayatini yitiriyor maffediyor. Yarısı pesinde bir hayat yok ediyor. Ya neler neler. Kendine mecbur kilan baska birsey varmi bu kadar ya? Insanlar bu paraya uyusturucuya bu kötü alışkanlıklara bağımlı olduklari kadsr Allaha kitaba baglilarmi sizce? Bence degiller. Ben de gördükçe ona göre muamele ediyorum insanogluna artik. Yani oyle kagittan okuyupbyzsr gibi belli sinirlsr cercevesinde ele alinabilecek, hele hele bagimlisina boyle soyle biraka ilirsin denebjlecek seyelr degiller. Boyle forumlar da ne kadsr az dile getirilir ise foruma kotu bakan bakis acilari cercevesinde daha az goze batar. Bunun adi sani girerse bunun kendisi dr girer o ortama. Insanoglu bir arayis icinxd. Nerde ne bulsa da alsa faydalansa unutsa dağıtsa pesinde. Bircok bebe belik var. 15 inden 75 ine burda insan var. 25 30 dan önce ki nesil bu lerikaya heves edebjlir. Cok insan ebedinin yillardir ictigi ilaclar ile kolaylıkla baslayip koxaman hayatlarini batirabilirler böyle bahsedildikce. Sonra kimse birakamaz. Esrsr icmiyorum ben yaaa. Krize sokuyor.. der burdaki insanlsr yillar sonra :)

Lowmembers

Müptezel
Valla kanka ne desem bilemedim inan bana zaten yazarken ulan . sanki sen kullandında millete önerirsin ya birileri buna inanır sonra bırakmayı başaramaz ve bunu kullanır diye yazmayayım dedim ama dayanamadım yazdım çünkü etrafımda eskiden sevdiğim çok insanı yuttu bu illetler hayatlarını mahvettiler. Yazıyıda siliyorum hemen inşallah bırakırsınız
Estagfurullah dostum düşündüğüne inandim
Zaten düşüncesiz insan baska insanlarin iyiligi icin bu kadar dil dökmeye kalkmsz. Yalnızca kanka bilmedigin sular. fazla basite alıp ciddi mucadeleler veren insanlarin mucsdelesini hafife aliyorgibi gorunmussun. Silme yazjni falan ne haddime sana yazini bu uzun koca yazıyı sildirmek. Sen kusura bakma asıl ben ne seni yargiladim ne kotu gozle baktim. Yalnizxa emek verip yazmissin sana isin ic yuzunden bi goz hakki vermeye çalıştım kardom

Ü

Üye silindi 29199

Guest
@Lowmembers kankam alıntı yaprak duvarı doldurmak istemedim ama dediklerine tamamen katılıyorum ben kendi yaşadığımı anlatıyım, yıllar önce ameliyatlar tedaviler derken hem psikolojik sorunlar hemde aşırı ağır fiziksel acılar ağırlar çekiyordum. Doktorum bama lyrica yazdı ve ben ne olduğunu bilmeden içmeye başladım. İlk hafta 75mg sonra ki 2 hafta 150mg ve sonrasında günde 2x300mg doza çıkarttı beni. Doz aşımını asla yapmadım fazladan bir tane atıyım kafasına girmedim giremedim. İyileşebilecek miyim? Tekrar sağlıklı olabilecek miyim? Ya sakat kalırsam ne yaparım? Tek düşünebildiği buydu. Bir süre sonra zaman kavramım yok olmaya başladı uyku düzenim bozuldu ve dahası… sanırım (tam hatırlamıyorum) 6-7.5 ay arası normal dozda kullandıktan sonraki etkileri ise bende şu yönde oldu; her gün takribi 15-20 dakika kadarını hatırlıyorum gözümü açıyorum öğlen olmuş hastane bahçesindeyim film kopuyor kendime geliyorum akşam 9 yatağındayım, gözümü kapatıyorum açtığımda sabah olmuş kahvaltıdayım yani aralarda ki zamanlarda ne yaptım nereye gittim hiç bir şey yok hatırlamıyorum ne yaptığımı bilmiyorum. Tedavim bitti doktor bana son 2x 300mg kutu, 1x 150mg, 1x75mg kutu yazıp doz azaltarak ilacı bırakmamı söyledi. Peki ben ne yaptım o yaşattığı kafadan o kadar bunaldım o kadar tiksindim ki bütün ilaçları klozete döküp sifonu çektim inanırmışım mutlu oldum bunu yapınca. Sonra geçmişten beri içtiğim otu içmeye başladım 1-2 hafta kadar zorlandım, psikolojikten canım istemiyordu ama bedensel olarak yoruyordu beni, iştahsızlık uykusuzluk ya da fazla uyuma, bazen uyuşukluk depresyon belirtileri ertesi gğn enerjiğim hareket isteği yani resmen dengem şaştı. Bende gidip yerleşim yerlerine uzak olan başka şehirde ki bir tatil evimize gittim kendimi oraya kapattım 4 hafta sadece ot içtim ve tüm sendromlar yok oldu o gün bu gündğr ne ilacı gidip yazdırdım ne de önüme koyulduğun en ufak bir içsem mi acaba düşüncesine kapıldım. Tedavi amaçlı kullandığım ilacın bağımlısı olmaktan kıl payı kurtuldum. Ben hayatım boyunca ot haricinde mecburen sadece lyrica içtim o da doktor verdiği için, bir daha kimyasal bir şeyi merak eder miyim hiç ama hiç zannetmiyorum hepsi benden uzak dursun. Kimyasal tüm uyuşturucular asla barışmamak üzere küstüğüm insanlarla aynı kefede benim için asla değişmeyecek. Bu yüzden kullananlara son söyleyeceğim bir şekilde yolunu bulup kurtulun herkesin yolu yöntemi farklı ne yapın edin bu illetten kurtulun içmeyin içirmeyin içenle de aynı ortama bile girmeyin. Çevremde durumumu bilen bir çok insan ‘ kanka al bana ver ben içerim yanda kanka al bana sat ben alırım’ tarzı onlarca cümle kurdu hepsine verdiğim ortak cevap isr ölümünüzde benim parmağım olmayacak aynı teklifi tekrar edeni hayatımdan silerim dedim ve 4 arkadaşımı sildim bu yüzden. Umarım okuyan arkadaşlar bu yazdığımın özünde ne anlatmak istediğimi anlarlar.

Lowmembers

Müptezel
@Lowmembers kankam alıntı yaprak duvarı doldurmak istemedim ama dediklerine tamamen katılıyorum ben kendi yaşadığımı anlatıyım, yıllar önce ameliyatlar tedaviler derken hem psikolojik sorunlar hemde aşırı ağır fiziksel acılar ağırlar çekiyordum. Doktorum bama lyrica yazdı ve ben ne olduğunu bilmeden içmeye başladım. İlk hafta 75mg sonra ki 2 hafta 150mg ve sonrasında günde 2x300mg doza çıkarttı beni. Doz aşımını asla yapmadım fazladan bir tane atıyım kafasına girmedim giremedim. İyileşebilecek miyim? Tekrar sağlıklı olabilecek miyim? Ya sakat kalırsam ne yaparım? Tek düşünebildiği buydu. Bir süre sonra zaman kavramım yok olmaya başladı uyku düzenim bozuldu ve dahası… sanırım (tam hatırlamıyorum) 6-7.5 ay arası normal dozda kullandıktan sonraki etkileri ise bende şu yönde oldu; her gün takribi 15-20 dakika kadarını hatırlıyorum gözümü açıyorum öğlen olmuş hastane bahçesindeyim film kopuyor kendime geliyorum akşam 9 yatağındayım, gözümü kapatıyorum açtığımda sabah olmuş kahvaltıdayım yani aralarda ki zamanlarda ne yaptım nereye gittim hiç bir şey yok hatırlamıyorum ne yaptığımı bilmiyorum. Tedavim bitti doktor bana son 2x 300mg kutu, 1x 150mg, 1x75mg kutu yazıp doz azaltarak ilacı bırakmamı söyledi. Peki ben ne yaptım o yaşattığı kafadan o kadar bunaldım o kadar tiksindim ki bütün ilaçları klozete döküp sifonu çektim inanırmışım mutlu oldum bunu yapınca. Sonra geçmişten beri içtiğim otu içmeye başladım 1-2 hafta kadar zorlandım, psikolojikten canım istemiyordu ama bedensel olarak yoruyordu beni, iştahsızlık uykusuzluk ya da fazla uyuma, bazen uyuşukluk depresyon belirtileri ertesi gğn enerjiğim hareket isteği yani resmen dengem şaştı. Bende gidip yerleşim yerlerine uzak olan başka şehirde ki bir tatil evimize gittim kendimi oraya kapattım 4 hafta sadece ot içtim ve tüm sendromlar yok oldu o gün bu gündğr ne ilacı gidip yazdırdım ne de önüme koyulduğun en ufak bir içsem mi acaba düşüncesine kapıldım. Tedavi amaçlı kullandığım ilacın bağımlısı olmaktan kıl payı kurtuldum. Ben hayatım boyunca ot haricinde mecburen sadece lyrica içtim o da doktor verdiği için, bir daha kimyasal bir şeyi merak eder miyim hiç ama hiç zannetmiyorum hepsi benden uzak dursun. Kimyasal tüm uyuşturucular asla barışmamak üzere küstüğüm insanlarla aynı kefede benim için asla değişmeyecek. Bu yüzden kullananlara son söyleyeceğim bir şekilde yolunu bulup kurtulun herkesin yolu yöntemi farklı ne yapın edin bu illetten kurtulun içmeyin içirmeyin içenle de aynı ortama bile girmeyin. Çevremde durumumu bilen bir çok insan ‘ kanka al bana ver ben içerim yanda kanka al bana sat ben alırım’ tarzı onlarca cümle kurdu hepsine verdiğim ortak cevap isr ölümünüzde benim parmağım olmayacak aynı teklifi tekrar edeni hayatımdan silerim dedim ve 4 arkadaşımı sildim bu yüzden. Umarım okuyan arkadaşlar bu yazdığımın özünde ne anlatmak istediğimi anlarlar.
Sagol kardesim eyvallah vakit ayırdığın için. Sen mesela kullanmışsın. Bende raporlu degil ama sabah aksam 1 iciyorum 300 ml regapen lyrica vb pregabalin ürünleri. Ben bir maddeyi birakmaha çalışırken 3 maddege bagimli oldum. 1 uyuşturucu ve peşinden 2 adet sentetik ecza. Şimdi hepsini birakabilmek adına yazın tedavi deniycem özel hastane de. Bunu once milletin bedeni alıştıktan sonra piyasadan kaliracaklar oda millete dert olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
    Tarzan450 Chat bot: ********* *** ****** *** *****