pregabalin marijuana

ozzyy960

Yeni üye
beyler selam.

pregabalin marijuana diye telegramda bi grup var. Hollanda'da yaşadığını söylüyor burda deposu varmış sipariş alıp kargo yaptırıyormuş bilen var mı

ozzyy960

Yeni üye
zaten dedim ki ürünü hazırlayın üstüne şu ismi yazın bi göreyim dedim zoruna gitti herhalde engelledi kuş kadar beyniyle tezgah hazırlamış

Dolar$

Kıdemli Üye
telegramda çok fazla var inanmayın benim bildiğim dolandırıcılar medellin premiumdrugstore maskkk21 jian jianseeds

Shammy

Kıdemli Üye
Birde Amerika'dan yollayanlar var adam lsd nin üstüne adımı yazdı yine guvenmedim:)

MarijaneyTR

Doktor
bende yazmayacaktımda o ismini dediğiniz şahıs şimdi farklı dalda koşturuyoda bende zamanında yanlışını görmedim fakeleri çok
10 defa alışverişim oldu jianla yanlışını görmedim faydası çok oldu . Bence jianin hakkında kötü yorum yapmayın adam hakkını veriyordu . Şuan piyasada değil .

MarijaneyTR

Doktor
Şimdi baktimda telegrama azadi ve jian adını kullanan çok kişi varmış azadi ve jian piyasada değiller açılan kanallar farklı dolandırıcı sitesi . İşlerini iyi yaptıkları için onlarin adına hep kanal açılmış kimse itibar etmesin .

MarijaneyTR

Doktor
Hocam azadi piyasada lakin herkes ulaşamıyor.
Sanmıyorum dostum piyasada olduğunu çünkü sabahlara kadar sohbet ettiğimi bilirim kaliteli sohbeti güzel bir insandı . En son darkwebde site açmıştı oda bir aradan sonra kapandı . Devamlı arıyorum ama bulamıyorum bulursan bilgini almak isterim .

obscurum

Yeni üye
Sanmıyorum dostum piyasada olduğunu çünkü sabahlara kadar sohbet ettiğimi bilirim kaliteli sohbeti güzel bir insandı . En son darkwebde site açmıştı oda bir aradan sonra kapandı . Devamlı arıyorum ama bulamıyorum bulursan bilgini almak isterim .
hocam telegramda aktif olarak sipariş alıyor piyasada hala birsürü sipariş geçtim herhangibir sıkıntı olmadı bende tokatcı olsa tokatlardı

@jianviptr

Yeni üye
Selam arkadaşlar, az önce telegramdaki bu kanallar tarafından 5000tl dolandırıldım. Normalde kolay kolay kanmam ama resimler çok gerçekçi yapılmış. Adamlar bir şekilde kurgu yapıyorlar sizi inandırıyorlar parayı aldıktan sonra vınnn. internatte de araştırdım ama kanal adına birşey bulamayınca inanınıp gönderdim. Jianviptr, Jian-Vip_Drugs, JianSeedsTr. bu 3 kanal ve kişilere itibar etmeyiniz.

elonmusk

Üye
geçmiş olsun kardeşim kanmayın bu tarz ucuz kanallara. Kendinize yetecek kadar yetiştirin 3-4 bitkinin cezası bile yok zaten.

mr.şeker

Yeni üye
Selam arkadaşlar, az önce telegramdaki bu kanallar tarafından 5000tl dolandırıldım. Normalde kolay kolay kanmam ama resimler çok gerçekçi yapılmış. Adamlar bir şekilde kurgu yapıyorlar sizi inandırıyorlar parayı aldıktan sonra vınnn. internatte de araştırdım ama kanal adına birşey bulamayınca inanınıp gönderdim. Jianviptr, Jian-Vip_Drugs, JianSeedsTr. bu 3 kanal ve kişilere itibar etmeyiniz.
Ne sipariş etmiştin

Azer

Üye
aslında o gerçek jian değil gerçeği bu işleri bırakalı baya oldu zamanında çok güzel işler yaptı piyasanın çok çok altına çözerdi işleri hepsi fake şuan jian adına hepside tokatçı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha
    +1
    hahahahahahahaha
    +1
  • 420x 420x:
  • puslu77 puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • puslu77 puslu77:
    ** *** **** hahahaha **** **** ********* **** **** ********
  • 420x 420x:
    ******** ******* ** hahahaha*** ********* ***** **
    ******* ******** ****** ** ***** ******* ******* **** hahahaha**** *** **** hahahaha *** hahahaha**
    +1
  • blackmambaa blackmambaa:
    ********* hahahaha**
  • R Reis4161.:
    ******** ******** hahahaha ****** ****** ******* **** * *** ** **** **** *** **** ********* ***** ******** ***** ******** **** hahahaha ***** ***** ******* ********* ********* ********* ****** **** *** *
  • puslu77 puslu77:
    ******* ******** hahahaha ******** *** hahahaha***
    hahahahahahahaha ***** ********** ****** ******** ** ******* ***** ********** *** *** ***** ****** ******* ********
  • 420x 420x:
    hahahaha** ******* **** ********* ******* ** ******* *********
  • puslu77 puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** hahahaha*****
  • puslu77 puslu77:
  • 420x 420x:
    ** ***** ******* ******* **** hahahaha**** *** **** hahahaha *** hahahaha******* ***** ****** hahahaha* ** ******* *** **** *
    ***** ***** ****** hahahaha* ** ******* *** **** * *** ***** ******* **
    +1
    ***** ******* *** **** ***** **** ******* ** ********** hahahaha**** **********
  • 420x 420x:
  • puslu77 puslu77:
    ******* hahahaha**** ******** **** ******** ***** ** *** ***** ***** ***** **** ******** ******** **** ***** ** ***** ** ******* ** ******* **** ****** *******
    ****** ** ******* ****** ********* ********** ***** * *** ** ******* **** *****
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ****** ** ******* ****** ********* ********** ***** * *** ** ******* **** *****