Polise yakalanmak

ICanFly

Yeni üye
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Selam kankalar okadar macera yaşadım ki ot Uğruna birtanesini anlatım bende hazırmısiniz eee hadi ak dediğinizi duyuyorum?[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Yer Adana ve biz dalgamızı çözdük göl kenarı sote bir yere çektik hafif hava serin çok güzel sohbet muhabbet kafalar taze alkolde alıyoruz yanında ufff  neyse yanımıza tıp bir adam belirdi bir an ne oluyor lan dedik adam kafadan çıktı gençler yukar da manitayla takılırken kokuyu aldım beni de görürler diye geldim dedi uzattık sigarayı neyse sohbet muhabbet adam gitmiyor 10 dk felan oldu biz kıllandık derken tıp bir Tane daha geldi sa as fena koktu iyi dedik oda içsin derken bunlar 3 kışı oldu neyse sohbet muhabbet derken birden biri parladi ben kimim lan dedi bir anda ortamda zifiri sessizlik çöktü kardeşiniz altta kalirmi kimsin lan dedim biz de 3 kişiyiz polisim dedi tabi bizimkiler pilot ben de dahil,arkadaş da dedi bende emniyet müdürü ne geziyon burda polis dedi diğeri de çıktı bende başbakanım lan dedi neyse ortamda bir gerginlik bir anda 3 u bir oldu ileri geri konuşuyoruz çıkart lan kimliği dedik evet o an geldi...çıktı o kimlik biz olayın sokundayken bizden biri :D abi bakabilir miyim dedi silahı gösterdi yanında kelepce daha istiyon mu derken hala şaka gibi az önce Cugarha içiyorduk şimdi adamlar bizi duzecek geldik mi zurnanın zortladigi yere tabi geri vitese taktık yapma etme okuyoruz biz yakma bizi abimsin komserim adama dil döküyoruz içinizden birini bırakacam dedi biz o an herkes birbirine bakıyor soyunun lan dedi bize tabi biz yok çektik sonra alın bunları derken kabul ettik üstümüzde don kaldı sadece pet sisenin içine tas koydu kapağını kapattı ebesinin amina attı Oruspunun çocuğu bunu bana getiren serbest dedi **** kafada çok güzel ne yaptığımızı bilmiyoruz [/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]1.....[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]2....[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]3.... dedi [/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Atladık suya nasıl yüzüyoruz **** yüzdük yüzdük siseyi bulamadık karanlık ****  görmüyoruz neyse yavaş yavaş dönüyoruz tabi ne olacak diye düşünürken kıyıya yaklaştıkça kaygı artıyor derken vardık kıyıya lan polisler yok herşey olduğu gibi duruyor Halus mu gördük lan derken apar topar bindik arabaya bastım **** gidiyoruz ne oldu lan sohbeti derken Çatalan köprüsünde denk geldik bize bakıp nasıl gülüyorlar bizde ısı görülmüş sonra buruşturulup köseye atılmış gibi hissederek yolumuza devam ettik evlere dağıldık 3’muzun arasında sır olarak kalmasına söz verdik hikayeleri görünce anlatım dedim[/font][/font]

Tukyam

Yeni üye
Beni de montumun cebinin ebesinin derinliklerinden 12.5 gr dan hangi tarihte döküldüğünü bilmediğim 3 tohum ve bir yaprak ucu bulup 1.4 gr narkotik madde diye işlem yapan şerrefsizler vardı bu ülke de:( 2011 de işlem yaptılar bişey olmaz diye salladım salladım en sonunda 2015 te mahkemeye çıktım hakim amca dedi ki ''ya 1 sene hapis ya denetimli serbestlik ve tedavi'' tabi ki tedaviyi seçtim,o zamanlar çok düşkündüm 3 ay içemedim idrar testleri yüzünden alkolik oldum ****,sonuç mu ne oldu biliyormusunuz? en sonunda karı beni boşadı 1 hafta tımarhane de yattım 11 tane ilaç yazdılar artık içmiyorum ama ben ben değilim böyle hayatın amına koyim.forum kuralları gereği küfür etmek yasak ama ben yine de cigaranın yasak oluşunun da amına koyim harmanlığın da amına koyim,saygılar.

pablo_escobar

Yeni üye
Cvp: Polise yakalanmak

Tukyam' Alıntı:
Beni de montumun cebinin ebesinin derinliklerinden 12.5 gr dan hangi tarihte döküldüğünü bilmediğim 3 tohum ve bir yaprak ucu bulup 1.4 gr narkotik madde diye işlem yapan şerrefsizler vardı bu ülke de:( 2011 de işlem yaptılar bişey olmaz diye salladım salladım en sonunda 2015 te mahkemeye çıktım hakim amca dedi ki ''ya 1 sene hapis ya denetimli serbestlik ve tedavi'' tabi ki tedaviyi seçtim,o zamanlar çok düşkündüm 3 ay içemedim idrar testleri yüzünden alkolik oldum ****,sonuç mu ne oldu biliyormusunuz? en sonunda karı beni boşadı 1 hafta tımarhane de yattım 11 tane ilaç yazdılar artık içmiyorum ama ben ben değilim böyle hayatın amına koyim.forum kuralları gereği küfür etmek yasak ama ben yine de cigaranın yasak oluşunun da amına koyim harmanlığın da amına koyim,saygılar.

ah be abi :(

Rasta Baba

Yeni üye

Tukyam' Alıntı:

Ah be. Kötü olmuş :( geçmiş olsun

adememre1864

Yeni üye
sigara güzelmiş :)

ICanFly' Alıntı:
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Selam kankalar okadar macera yaşadım ki ot Uğruna birtanesini anlatım bende hazırmısiniz eee hadi ak dediğinizi duyuyorum?[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Yer Adana ve biz dalgamızı çözdük göl kenarı sote bir yere çektik hafif hava serin çok güzel sohbet muhabbet kafalar taze alkolde alıyoruz yanında ufff  neyse yanımıza tıp bir adam belirdi bir an ne oluyor lan dedik adam kafadan çıktı gençler yukar da manitayla takılırken kokuyu aldım beni de görürler diye geldim dedi uzattık sigarayı neyse sohbet muhabbet adam gitmiyor 10 dk felan oldu biz kıllandık derken tıp bir Tane daha geldi sa as fena koktu iyi dedik oda içsin derken bunlar 3 kışı oldu neyse sohbet muhabbet derken birden biri parladi ben kimim lan dedi bir anda ortamda zifiri sessizlik çöktü kardeşiniz altta kalirmi kimsin lan dedim biz de 3 kişiyiz polisim dedi tabi bizimkiler pilot ben de dahil,arkadaş da dedi bende emniyet müdürü ne geziyon burda amca  dedi diğeri de çıktı bende başbakanım lan dedi neyse ortamda bir gerginlik bir anda 3 u bir oldu ileri geri konuşuyoruz çıkart lan kimliği dedik evet o an geldi...çıktı o kimlik biz olayın sokundayken bizden biri :D abi bakabilir miyim dedi silahı gösterdi yanında kelepce daha istiyon mu derken hala şaka gibi az önce Cugarha içiyorduk şimdi adamlar bizi duzecek geldik mi zurnanın zortladigi yere tabi geri vitese taktık yapma etme okuyoruz biz yakma bizi abimsin komserim adama dil döküyoruz içinizden birini bırakacam dedi biz o an herkes birbirine bakıyor soyunun lan dedi bize tabi biz yok çektik sonra alın bunları derken kabul ettik üstümüzde don kaldı sadece pet sisenin içine tas koydu kapağını kapattı ebesinin amina attı Oruspunun çocuğu bunu bana getiren serbest dedi **** kafada çok güzel ne yaptığımızı bilmiyoruz [/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]1.....[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]2....[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]3.... dedi [/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText-Semibold]Atladık suya nasıl yüzüyoruz **** yüzdük yüzdük siseyi bulamadık karanlık ****  görmüyoruz neyse yavaş yavaş dönüyoruz tabi ne olacak diye düşünürken kıyıya yaklaştıkça kaygı artıyor derken vardık kıyıya lan amcalar yok herşey olduğu gibi duruyor Halus mu gördük lan derken apar topar bindik arabaya bastım **** gidiyoruz ne oldu lan sohbeti derken Çatalan köprüsünde denk geldik bize bakıp nasıl gülüyorlar bizde ısı görülmüş sonra buruşturulup köseye atılmış gibi hissederek yolumuza devam ettik evlere dağıldık 3’muzun arasında sır olarak kalmasına söz verdik hikayeleri görünce anlatım dedim[/font][/font]

erdemli83

Yeni üye

Tukyam' Alıntı:

10 tane karı boşarimda cigarayi bırakmam devletinde cigarama karışacak herkesin de ....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    içiciadam içiciadam: ** ********* +1