Plagron Light Mix toprak kac mahsul kullanilmali

Merhaba yoldaşlar

Plagron Light Mix toprak ile bir mahsul aldım. Aynı topraktan kaç defa mahsul alabiliriz. Ek besin neler tavsiye edersiniz.​

Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect kullanacağım çiçeklenme icin, ekstra neler kullanmalıyım.​

Melez

Müptezel
Merhaba yoldaşlar

Plagron Light Mix toprak ile bir mahsul aldım. Aynı topraktan kaç defa mahsul alabiliriz. Ek besin neler tavsiye edersiniz.​

Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect kullanacağım çiçeklenme icin, ekstra neler kullanmalıyım.​

Organik gübre kullanıldıysa toprak flushlanıp tekrar kullanılır ama an serisi sentetik gübre kullandıysan pek bi verim alamazsn sıkıntılı bi grow olur gübre yanıklı

Ufak tefek minik sinekler gördüm haricinde bir problem görmedim. İlk deneyimimi tamamladim lemon hanze vardı üstünde.

Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect hariç başka gübre vs kullanmadım, topragi flush yaptım. Aynı şekilde devam etmeyi hedefliyorum​

1 sorum daha olacak. Bitkinin boylarını file ile belli seviyede tutmazsak boyu uzadığı için alacağımız hasat azalirmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    hahahaha** ** *** ******** hahahaha *********
  • bafici bafici:
    hahahaha* ********** hahahaha ****** ***** *******
  • bafici bafici:
    *** hahahaha* ********* ** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** hahahaha** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ******* hahahaha* ********** ***** ******** ** ** hahahaha* ********* **
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ***** **** *** ****** hahahaha *** ** ******* ******* ********* ******* **** **** *** ********** ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ** ****** *** ** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ******* ****** ****** ** ***** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** * * ** ******** ****** ***** ****** *
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ** ** ******* ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** *** ****** *** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    * **** ** hahahaha*** ** ** ** **
  • K klasiktalha:
    hahahaha*** ******** hahahaha*** hahahaha* ****** ******* **** *** ***** hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K klasiktalha:
    ***** ***** ** ***** ******* ******* ****** hahahaha*** *** **** ****** ******** ****** ** *** **** **** ****** ******* hahahaha** *** hahahaha* ****** ****** ****** ******* hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ** *** ******* hahahaha** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • K klasiktalha:
    **** ******** ***** **** ***** ******** *** ****** ********** ********* *** **** ******* *** ****** *** **** ********** ***** ****** *** hahahaha**
  • K klasiktalha:
    ***** *** ** ******* hahahaha ********* ******* hahahaha *** ****** **** ********* ****** ***** ******* * ****** **** ****** ******* hahahaha** ********* ***** ** ** *** **** hahahaha**** ** ****** *********
  • K klasiktalha:
    ********** ***** ******* ****** ******* ****** ********* ********** ********* ********* ****
    K klasiktalha: ********** ***** ******* ****** ******* ****** ********* ********** ********* ********* ****