Piyasada big bud yok!

nocomment31

Yeni üye
Merhabalar elimde sens ab bloom bud candy sensizm overdrive vs her sey var elimde ancak piyasada big bud yok onun yerine kullanabilceğim gübre var mı?

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Piyasada big bud yok!

HighTimes' Alıntı:
TohumsuzEsrar' Alıntı:
Bıg bud yerıne kecıboynuzu pekmezı ver bıtkıye bıg bud ın gelene kadar.Hemen hemen ayni vitaminler var icinde

Litreye nekadar vermemiz gerekiyor kardo ? flashdaki gibi litreye 1 tatlı kaşığımı
5 litreye 10 ml verdim sıkıntı yok Pmm çok az çıkıyor... 5 literelik suya 20 ml vereceğim  çıkartacağım bu hafta. 1 litreye 10 ml çok olabilir ve Vitamin çokluğundan sıkıntı çıkar diye böyle denedim... çok mikişmeyle çok çocuk olmazz Dedim kendi kendime :) işine bak pekmez ucuz diye Bokunu çıkartmayalım dedim.

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Piyasada big bud yok!

HighTimes' Alıntı:
Vedoo' Alıntı:
5 litreye 10 ml verdim sıkıntı yok Pmm çok az çıkıyor... 5 literelik suya 20 ml vereceğim  çıkartacağım bu hafta. 1 litreye 10 ml çok olabilir ve Vitamin çokluğundan sıkıntı çıkar diye böyle denedim... çok mikişmeyle çok çocuk olmazz Dedim kendi kendime :) işine bak pekmez ucuz diye Bokunu çıkartmayalım dedim.

ne diyorsun yaaaaaa ::D ben bastım pekmezi olmadı gittim call mag üstüne cady bud muydu ne karın agrısıysa onuda döşedim ::D Bitkilerin cenazesine herkesi beklerim dostlar :D

Sayın kankam Alıştıra alıştıra vermek Tercihimdir... ilk verdiğimde 5 litreye 10 ml pekmez
10 ml topmax 5 ml bud factor x verdim 
Pmm 156 geliyordu. Bu kez yükselteceğim 20 ml e çıkaracağım pekmezi gübreleri de normal vereceğim iyice yükselteceğim alıştı artık tanıdı hastalık durumun da gereklı olan panzehirini savunma sistemini kurmuş Hazırlamıştır bitki 
zaten. İşimize bakalım ve Rhino Skin A.N kullanın Güzel gübredir kendileri silika var içinde güçlendirir kalın sömeğe kalın dallar ve gövde lazım dallar yağmur yağınca yere yığılıyor taşıyamıyor. İki dalıda kırılmış iki farklı bitkinin... biri zaten olmuş 2 metre satıva ip ile yana çektim eğdim ilk zamanlarda... dun yine eğdim görükmesin kerata datonlar dan Avarel gibi çam ağacı gibi oldu seksi kuzçem... :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B bongalov: **