Pistiller kahverengi ama trikomlarda amberleşme yok

Efinoss

Yeni üye
Selamunaleyküm iyi growlar herkese dediğim gibi pistiller kahverengileşti ama trikomlarda amberleşme yok hasat vakti sizce geldimi

@OttoMan347 @Brother @FullHD1 ağalar bi bakarmısınız size zahmet

püskütvarmı

Ordinaryüs
Selamunaleyküm iyi growlar herkese dediğim gibi pistiller kahverengileşti ama trikomlarda amberleşme yok hasat vakti sizce geldimi

Kanka outdoor mu ?

Ankaralı06

Yeni üye

Ustam genetik nedir

Bro , daha önce o microskop kullanmismiydin bazen o beyaz ışık yanıltabiliyor insanı . Birde hasat hafif geciktiyse polen kapmak için yeni calyx ve pistiller çıkıyor son zamanlarda onların şeffaf olur ve seni yanıltabilir . Çiçeğe ne zaman girdi bitki ?
Dostum bu bahsettiğin yeni calyx ve pistiller hasat geciktigi için mi çıkıyor ? Yoksa bu duruma sevinmelimiyiz kozalar daha şiştiği için?

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum bu bahsettiğin yeni calyx ve pistiller hasat geciktigi için mi çıkıyor ? Yoksa bu duruma sevinmelimiyiz kozalar daha şiştiği için?
Bro bana göre açıkçası normal durum ben hep o seviyede hasat ediyorum . Ve hepte aşırı memnun kaldım . Ama bazı yerlerde okuduğum . Biraz bekletince öyle oluyormuş . Ama bana göre normal bir durum. Sen tırtık al 3 gün kurut bir iç kafana girerse kesersin girmedimi biraz daha beklet en iyisi

Efinoss

Yeni üye
Bro , daha önce o microskop kullanmismiydin bazen o beyaz ışık yanıltabiliyor insanı . Birde hasat hafif geciktiyse polen kapmak için yeni calyx ve pistiller çıkıyor son zamanlarda onların şeffaf olur ve seni yanıltabilir . Çiçeğe ne zaman girdi bitki ?
usta telefondan çektim bu fotoğrafları makro çekim ile çiçeğe 9 ağustosta girmiş

Efinoss

Yeni üye
Bro bana göre açıkçası normal durum ben hep o seviyede hasat ediyorum . Ve hepte aşırı memnun kaldım . Ama bazı yerlerde okuduğum . Biraz bekletince öyle oluyormuş . Ama bana göre normal bir durum. Sen tırtık al 3 gün kurut bir iç kafana girerse kesersin girmedimi biraz daha beklet en iyisi
usta dediğin gibi 2 hafta önce yaptım tam kurumamış pürmüzlü çakmakla yakarak içtim kafama girmedi tam kurutamadığım için olabilirmi

Amca35

Kıdemli Üye

Hay maşallah kanka soğuktan dolayı mı aldılar bu rengi? Mesela bizde indoorda son sulamaları soğuk su ile yapsak bu şekilde morarma olabilir mi ustalar cevaplarsa sevinirim

Efinoss

Yeni üye
kanka nasıl içtin anlamadım. Fırında veya microdalgada kurutup bong veya joint içersen kafayı daha iyi anlarsın. torch çakmakla yaş sömeği yakarak zor olur anlaman.

Bu arada bitkin çok güzel görünüyor dostum. adamın ısırıp yiyesi geliyor. Capon eriği gibi kırmızı yapraklar iyiymiş. kafası, dumanı bol olur umarım.
saolasın umarım iyi olur usta şöyle yaptım tırtıkladım sonra karanlık bi odada 10 gün bekledi odanın derecesi 15 derece felandı sonra kovada 2 duman asıldım kafama girmedi mikrodalgada en düşük ısıda 7 dakika daha kuruttum az daha kurudu bir ikide ondan içtim ama mikrodalagadan çıktıktan hemen sonrada kolay kolay parçalanmıyodu belki tam kurumadı ö yüzden pürmüzlü çakmakla yakarak içtim bu arada

Efinoss

Yeni üye
Hay maşallah kanka soğuktan dolayı mı aldılar bu rengi? Mesela bizde indoorda son sulamaları soğuk su ile yapsak bu şekilde morarma olabilir mi ustalar cevaplarsa sevinirim
vlla usta 10 gün içinde bu hali aldı şu son 10 gündür de soğuk ama aynı yerde başka bitkilerimde var onların rengi mor değil genetiğinden de olabilir öyle tohum genetiklerinin olduğunıda duymuştum 10 gün önceki resimlerde hafif morluk vardı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ******** **** ******* ********* ***** ********** ****** ****** ***** ********* ******
    ***** ***** ***** ********** ******** hahahaha****** ***** ********* ** hahahaha *****
    ** ** ******* ** ******* hahahaha****
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ** ******* ** ******* hahahaha****