PhotoPeriod Bluedream Çiçeklenme 30.gün

selamlar beyler tekrar. bitki çiçeklenmenin 30. gününde. biobiz cetvelini takip ediyorum. topmax, bloom ve grow dışındakileri yarı yarıya, saydıklarımı tam ölçüde koyuyorum. artı her sulamada 2ml calmag de atıyorum. 2 günde bir 2 lt gübreli su veriyorum. sizce durum nasıl, extra bir müdehale gerekiyor mu?

Reception

Kıdemli Üye
Calmag 15-20 günde bir kullan kanka her sulamada gübreli değil bı dolu bı boş olsa daha iyi olur sanki.

Yesil088

Üye
gübreyi yaslama yarı ölçüde kullan ve sulama periyodunu değiştir bence 2 lt çok az saksının 3/1 i kadar lt kadar sade sulama, gübreli sulamalarda o miktarın 1-2 lt altında sula

bro
gübreyi yaslama yarı ölçüde kullan ve sulama periyodunu değiştir bence 2 lt çok az saksının 3/1 i kadar lt kadar sade sulama, gübreli sulamalarda o miktarın 1-2 lt altında sula
saksı 19 litre. ben 2.5 lt verdiğimde dahi alttan çıkıyor 0.2-0.3 lt. eğer dediğin gibi 6 lt civarında verirsem bildiğin her sulamada flush atmış gibi olmaz mı bitki? kullandığım 6 gübreden 3 ünü yarıyarıya hatta daha az veriyorum. topmax grow ve bloomu tam koyuyorum. ama gelişiminden memnun değilim. 2 . bir bitkim olsa dediğini denerdim de, buna zarar vermekten çok çekiniyorum. hiç sade sulamadım bu güne kadar. yapraklarını da ıslatmadım. burda arkadaşların önerdiği belli başlı growerların çizelgeleri var. sade sulama yapmıyor bi çoğu. ama bana da mantıklı gelmiyor . çünkü elimde 6 gübre var 500 ml şer . totalde 3 litre gübre mi girecek yani diyorum kendime şu küçücük saksıya, bana da saçma geliyor. ama amatörüm, korka korka başladığım gibi gidiyorum en azından bu şekilde az buçuk büyüyor diye. bi de sponsordan aldığım tohumlardan sadece 1 i patlamasaydı, denemek için şansım olurdu :)

Yesil088

Üye
bro

saksı 19 litre. ben 2.5 lt verdiğimde dahi alttan çıkıyor 0.2-0.3 lt. eğer dediğin gibi 6 lt civarında verirsem bildiğin her sulamada flush atmış gibi olmaz mı bitki? kullandığım 6 gübreden 3 ünü yarıyarıya hatta daha az veriyorum. topmax grow ve bloomu tam koyuyorum. ama gelişiminden memnun değilim. 2 . bir bitkim olsa dediğini denerdim de, buna zarar vermekten çok çekiniyorum. hiç sade sulamadım bu güne kadar. yapraklarını da ıslatmadım. burda arkadaşların önerdiği belli başlı growerların çizelgeleri var. sade sulama yapmıyor bi çoğu. ama bana da mantıklı gelmiyor . çünkü elimde 6 gübre var 500 ml şer . totalde 3 litre gübre mi girecek yani diyorum kendime şu küçücük saksıya, bana da saçma geliyor. ama amatörüm, korka korka başladığım gibi gidiyorum en azından bu şekilde az buçuk büyüyor diye. bi de sponsordan aldığım tohumlardan sadece 1 i patlamasaydı, denemek için şansım olurdu :)
olsun kanka buda tecrübe olur bende de var bd photo sponsordan oda 70. gününe yaklaştı kazasız belasız bitirelim umarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    hahahaha*** ***** ******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    *** **** ****** ** *
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **** *** hahahaha** ** ***** ****** ** ****** * **** ********** ******* **** **
  • J _JoN KiTTO:
  • E ErdemRS6:
    **** *** hahahaha** ** ***** ****** ** ****** * **** ********** ******* **** ** ******* *********
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ***** ****** *** ******** *** hahahaha
  • F fenomenbey:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    **** ********** ****** ***** ********** **
  • A ax-b:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ********
  • E ErdemRS6:
    ***** ** ***** ***** hahahaha* ******** ****** ***** *****
    +1
  • E ErdemRS6:
    ***** ****** ********* ********* ********* hahahaha***
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** **** ******* **** **** *******
    +1
  • muadip muadip:
  • LT Soap LT Soap:
    ******* **** ********** hahahaha** hahahaha* ****** hahahaha ****** ******* ********* hahahaha ******** ********* hahahaha***** ******** *** ***** **** ** ******* ******** *
    LT Soap LT Soap: ******* **** ********** hahahaha** hahahaha* ****** hahahaha ****** ******* *********...